
Akademia XXL
Villa Barbara zaprasza do skorzystania z naszej specjalnej oferty: Akademii XXL
Mamy duże doświadczenie i dobre efekty w leczeniu nadwagi i otyłości. Kilkaset osób wyjechało od nas usatysfakcjonowanych z osiągniętych wyników i którzy chętnie do nas wracają.
Celem Akademii jest redukcja masy ciała przez poprawę sprawności fizycznej oraz uzyskanie wiedzy na temat właściwego żywienia i zdrowego trybu życia.
Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z usług Gabinetu Kosmetycznego z bogata ofertą zabiegów: antycellulitowych, wygładzających, ujędrniających, zabiegi na twarz.
Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne i zajęcia grupowe odbywają się codziennie z wyjątkiem niedzieli. Pobyty krótsze niż 7 dni nie zawierają konsultacji lekarskiej, a zabiegi ustalane są z rehabilitantem.
Dodatkowo płatne: masaże, bicze szkockie oraz inne zabiegi z bogatej oferty naszego Centrum.
Dopłata do pokoju STUDIO - 50 zł/dobę
Dopłata za zwierzę - 30 zł/doba
W niedzielę odbywają się samodzielne zajęcia: w basenie, Nordic Walking, jest możliwość skorzystania z sali gimnastycznej ze sprzętem sportowym: bieżnia, rower stacjonarny, steper, wiosła, przyrząd do ćwiczeń w obciążeniu, wypożyczenie roweru do wycieczek po okolicy.
| Cena podstawowa | |
|---|---|
| 7 dni | 1120 PLN |
| 14 dni | 1960 PLN |
VILLA BARBARA Centrum Zdrowia i Rehabilitacji to obiekt z zapleczem rehabilitacyjno-rekreacyjnym oraz SPA położony w urokliwym miejscu u podnóża Beskidu Śląskiego.
Zapewniamy dobry wypoczynek, wyśmienitą kuchnię oraz znakomity zespół rehabilitantów, którzy pomogą Państwu w pełni się zrelaksować i wrócić do codziennych zadań z nowymi siłami i energią.
VILLA BARBARA usytuowana jest na obrzeżach dawnego parku zdrojowego. Posiada własny 1,5ha, pełen zieleni teren z zespołem obiektów rekreacyjno-sportowych. W promieniu 20-30 km znajdują się atrakcyjne miejscowości turystyczne.
* wyżywienie - 5 posiłków dziennie (dieta ok. 1200 kalorii),
Dojazd własny uczestników do obiektu.
* noclegi,
* wyżywienie - 5 posiłków dziennie (dieta ok. 1200 kalorii),
* 1 konsultację lekarską,
* 2 zabiegi dziennie,
* codzienny Aqua aerobic w basenie i gimnastykę w sali gimnastycznej*,
* zajęcia ruchowe w terenie w zależności od warunków atmosferycznych – Nordic Walking, spacery, wycieczki rowerowe
- świadczeń nie zawartych w ofercie
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Biuro Podróży Ecotravel osiedle Niepodległości 3A/5A 31-865 Kraków (Nowa Huta) tel./fax. +48 12 6489977, +48 12 6813692 biuro@ecotravel.pl | Bądź z Nami: Facebook
YouTube!
Twitter
Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Noclegi nad morzem Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Kraków obrazy Plecaki turystyczne noclegi zakopane Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Szklarska Poręba Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec wakacje | dodaj linka »