
Karpacz to jedna z najbardziej znanych miejscowości Karkonoszy leżąca u stóp najwyższego szczytu – Śnieżki. Warte odwiedzenia są: skandynawski kościółek Wang, Muzeum Zabawek oraz Muzeum Sportu i Turystyki. W odległości ok. 2 km znajduje się miasteczko kowbojskie Western City.
Cisza,wciąż zmieniające się krajobrazy, w zależności od oświetlenia czy pory dnia, połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów spadających w otoczeniu granitowych skał sprawiają, że Karpacz jest miejscem chętnie odwiedzanym przez cały rok.
Karpacz to drugi co do wielkości ośrodek narciarstwa w Karkonoszach. W samym Karpaczu jest kilkanaście małych wyciągów orczykowych i talerzykowych umożliwiających jazdę nawet początkującym narciarzom.
Dla zwolenników narciarstwa biegowego polecamy trasę biegową w Karpaczu Górnym. Dla początkujących do dyspozycji jest kilkanaście stoków narciarskich w tym cztery z nich to stoki sztucznie naśnieżane. Wszystkie wyposażone są w wyciągi orczykowe lub zaczepowe. Ich usytuowanie w każdej części miasta sprawia, że dotarcie na stok i powrót do miejsca zamieszkania nie stanowi najmniejszego problemu, a na zjazdy można przeznaczyć tyle czasu, ile tylko chce.
DLA NIEJ: antycelulitowy pakiet pielęgnacji dla Pań nowość - zabieg krioterapii połączony ze specjalnym masażem wg. schematu LIV Spa i zabiegi VIP Line. Przy tym programie warto przedłużyć pobyt...
- 2 x zabieg krioterapii
- 2 x zabieg VIP Line
- watermass - nowoczesna endermologia
DLA NIEGO: pakiet zabiegowy przeznaczony dla nowoczesnych Panów chcących poprawić swój wygląd i samopoczucie:
- masaż całego ciała
- kąpiel piwna
- oczyszczanie twarzy
- zabieg dotleniający wg. Anubis Barcelona
- pure therapy - kompleksowy zabieg na ciało wg. Abubis Barcelona
Uwagi:
- Pakiet obowiązuje od niedzieli do piątku
- Doba hotelowa od godz. 14:00 do godz. 12:00
Dodatkowe informacje !!!
- Zaliczka 40% wartości całej rezerwacji, płatna przy podpisaniu umowy.
Pozostała należność płatna najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.
- Zakwaterowanie na podstawie voucheru, który otrzymają Państwo po dokonaniu pełnej wpłaty.
| os. dorosła | |
|---|---|
| pok. 2-os. standard | 1350 PLN |
| pok. 2-os. Deluxe | 1395 PLN |
| pok. 2-os. superior | 1430 PLN |
Artus to starannie odrestaurowany obiekt z XIX wieku w którym czekają na Państwa komfortowe i przytulne pokoje. Położony jest w pięknej dzielnicy Karpacza, w rejonie Wilczej Poręby. Bezpośrednie sąsiedztwo Karkonoskiego Parku Narodowego, spokój i bliskość przyrody pozwolą Państwu oderwać się od monotonii codziennego życia. Do dyspozycji gości kompleks basenowy: 2 tory pływackie o długości 18 metrów każdy, basen rekreacyjny z biczami wodnymi, zjeżdżalnię rurową o długości 60 metrów, basen dla dzieci ze zjeżdżalnią i wodnym placem zabaw, jacuzzi, saunę suchą, parową, infrared, słoneczny taras z leżakami, z widokiem na Śnieżkę. Na miejscu znajduje się salę fitness, dwie komfortowe sale konferencyjne, sala zabaw, sala kominkowa, sala klubowa z bilardem, altana gilowa.
W odległości ok. 100 m znajduje się wyciąg narciarski
Zakwaterowanie: wygodne, komfortowe pokoje dwuosobowe z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka), z TV, telefonem, lodówką, czajnikiem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, studia i pokoje rodzinne
Wyżywienie: restauracja oferująca miejsca dla 80 osób, potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Śniadania i obiadokolacje - stół szwedzki .
Wyzywienie 2 x dziennie
Dojazd własny do obiektu.
- 5 noclegów
- 5 śniadań
- 5 obiadokolacji
- Świadczeń nie zawartych w ofercie
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Biuro Podróży Ecotravel osiedle Niepodległości 3A/5A 31-865 Kraków (Nowa Huta) tel./fax. +48 12 6489977, +48 12 6813692 biuro@ecotravel.pl | Bądź z Nami: Facebook
YouTube!
Twitter
Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Noclegi nad morzem Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Kraków obrazy Plecaki turystyczne noclegi zakopane Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Szklarska Poręba Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec wakacje | dodaj linka »