w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Pierwszy wyjazd na kolonie - Jak przygotować dziecko?

Pierwszy wyjazd dziecka na kolonie - Jak przygotować dziecko?

Pierwszy wyjazd na kolonie - Jak przygotować dziecko?

Wysłanie dziecka na pierwszy samodzielny wyjazd to poważna decyzja. Dlatego tak ważne jest, aby została podjęta wspólnie z dzieckiem.

Na początek rozmowa

Przedstawcie w swobodnej rozmowie podczas spaceru na lody, czym są wyjazdy na kolonie i jak to fajnie jest poznać nowe koleżanki i kolegów. Może ktoś z rówieśników w klasie lub na podwórku już był na kolonii?. Wspólny wyjazd z rówiesnikiem pozwoli szybciej zapomnieć o rozłące z rodzicami.

Wspólnie wybierzcie kolonie

W naszej ofercie znajdziecie kolonie letnie i zimowe, zimowiska narciarskie, snowboardowe ale i artystyczne, muzyczne, komputerowe. Bardzo ważne jest wybranie odpowiedniej tematyki. Niech nasze dziecko jedzie na obóz który go faktycznie interesuje. Oczywiście zawsze pozostają do wyboru tradycyjne kolonie rekreacyjne jednak kiedy dziecko ma zainteresowania warto je rozwijać również podczas ferii i wakacji. W naszej ofercie znajdziesz obozy w ponad 100 różnych tematach! 

Kiedy decyzja już zapadła

Porozmawiajmy z naszą pociechą i wyjaśnijmy, kim jest wychowawca, co się robi na obozie, jak wygląda dzień, jak długo trwa wyjazd. Niech dziecko wie, że taki wyjazd trwa kilka a czasem i kilkanaście dni. Niech dziecko wie, że zawsze może iść w każdej sprawie do wychowawcy a czasem jeśli taka potrzeba będzie również zadzwonić. Niech nasza pociecha jedzie z pozytywnym nastawieniem.

Wyjazd na długo ale blisko

Wyjazd dziecka na pierwszą kolonię czy zimowisko to również wyzwanie dla rodziców. Warto rozglądnąć się za propozycją wyjazdu dla dzieci gdzieś w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Oczywiście dzieci na koloniach i obozach są pod stałą opieką kolonijnej kadry jednak zawsze to komfort psychiczny zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Niech najpierw będzie to 100 km od domu. W przyszłym roku niech będzie 200 km a w kolejnym 400 km.

***

Dla dzieci które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zimowiskami szczególnie polecamy Zimowisko w Małym Cichym

Oferta ta została specjalnie stworzona dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Wraz z rówieśnikami odkryją mnóstwo atrakcji, a sprawdzona kadra zwróci szczególną uwagę, aby Wasze pociechy czuły się bezpiecznie i zapomniały o całym świecie.

Sprawdźcie również pozostałe Zimowe Kolonie dla Maluszków

***

Jeśli masz pytania do nas zadzwoń +48126489977 lub napisz bok@ecotravel.pl / Pomożemy i doradzimy w wyborze najlepiej dobranej oferty dla Ciebie i Twojego dziecka.

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-02-27
2024-01-09
2023-12-12
2023-10-17
2023-10-10
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/1,pierwszy-wyjazd-na-kolonie.html" title="Pierwszy wyjazd na kolonie - Jak przygotować dziecko?" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Pierwszy wyjazd na kolonie - Jak przygotować dziecko?" style="vertical-align: middle;" /> Pierwszy wyjazd na kolonie - Jak przygotować dziecko?</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.