w naszej ofercie: 8746 imprez, 7224 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży
   

10 Genialnych Gadżetów w Podróży

10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży

Przedstawiamy Wam kilka genialnych gadżetów, które ułatwią wam ciężkie chwile w podróży, sprawią, że pakowanie stanie się łatwiejsze niż kiedyś a Wasz komfort podróży i wypoczynku wzniesie się jeszcze wyżej.

Niektóre Was zaskoczą ale są po prostu genialne - Musisz je zobaczyć!

1. Jedwabna portmonetka do biustonosza  ($13.50)

Jedwabna portmonetka do biustonosza

W podróży takie rzeczy jak karty kredytowe, gotówka czy dowód osobisty warto trzymać "bardzo blisko siebie". Licho nie śpi! Drogie Panie czy nie jest to genialny sposób by uwolnić się od torebki?2. Pojemnik na koszule ($50)

Pojemnik na koszule

Jak każdy kto choć raz w podróży zabierał ze sobą koszule wie w czym problem. Dzięki temu genialnemu gadżetowi już nigdy nie będą wymięte i wszędzie gdzie wyjedziesz wciąż będą jak tuż po prasowaniu.3. Nadmuchiwane wieszaki ($13)

Nadmuchiwane wieszaki

Przyjeżdżasz z całą rodziną do hotelu na 2-tygodniowe wczasy, rozpakowujesz się, zaglądasz do szafy a tam tylko 2 wieszaki… Skandal! To już nie problem - masz przecież swoje wieszaki - wystarczy, że je nadmuchasz. Genialne!4. Rozciągające się sznurówki ($9.99)

Rozciągające się sznurówki

Kolejna kontrola lotnicza - trzeba przejść przez bramki i ściągnąć buty. Te sznurówki pozwolą ci przejść szybciej przez tą stresującą chwilę w podróży.5. Gigantyczne nawilżone chusteczki (£5.99)

Gigalntyczne chustecznki nawilżane

Jesteś pod namiotem a ofertowane przy polu namiotowym prysznice mają wiele do życzenia... Co za problem kiedy masz przy sobie paczkę gigantycznych nawilżonych chusteczek! Genialny pomysł! :)6. Wzmacniacz dźwięku do iPada ($5.99)

Wzmacniacz dźwięku do iPada

Groźnie brzmi… ale jeśli chciałbyś zrobić większą imprezę i potrzebujesz by muzyka z twojego iPada szybko i tanio zwiększyła swoją moc... bardzo proszę - klik i już jest przy czym tańczyć. Proste!7. Slap-Okulary (£19.99)

Slap Okulary

Genialne połączenie – wygoda i praktyka w jednym. My byśmy jeszcze dodali opcję odblaskową do spacerów nocą albo jazdy rowerem. Chcemy takie okulary!8. Kaptur przeciwdeszczowy ($25)

Kaptur przeciwdeszczowy

Kiedy pada deszcz dobrze mieć kaptur… Nic prostszego! Od teraz masz modny, pasujący do wszystkiego własny przenośny kaptur przeciwdeszczowy.  9. Zawieszka bagażowa GPS ($100)

Zawieszka bagażowa GPS

Teraz swój bagaż możesz w elegancki i niezauważalny sposób namierzyć… i nikt nie będzie ci w mawiał, że zaraz Twój bagaż będzie do odebrania kiedy wiesz, że poleciał na inny kontynent (!)10. Multi-Bag Stacker ($12)

Multi-Bag Stacker

Kiedy przyjdzie ci biegać po lotnisku z bagażami szukając swojego Check-in’u uratować cię może tylko Multi-Bag Stacker!
---
Udanej podróży!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/10-genialnych-gadzetow-ulatwiajacych.html" title="10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży" style="vertical-align: middle;" /> 10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.