w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży
   

10 Genialnych Gadżetów w Podróży

10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży

Przedstawiamy Wam kilka genialnych gadżetów, które ułatwią wam ciężkie chwile w podróży, sprawią, że pakowanie stanie się łatwiejsze niż kiedyś a Wasz komfort podróży i wypoczynku wzniesie się jeszcze wyżej.

Niektóre Was zaskoczą ale są po prostu genialne - Musisz je zobaczyć!

1. Jedwabna portmonetka do biustonosza  ($13.50)

Jedwabna portmonetka do biustonosza

W podróży takie rzeczy jak karty kredytowe, gotówka czy dowód osobisty warto trzymać "bardzo blisko siebie". Licho nie śpi! Drogie Panie czy nie jest to genialny sposób by uwolnić się od torebki?2. Pojemnik na koszule ($50)

Pojemnik na koszule

Jak każdy kto choć raz w podróży zabierał ze sobą koszule wie w czym problem. Dzięki temu genialnemu gadżetowi już nigdy nie będą wymięte i wszędzie gdzie wyjedziesz wciąż będą jak tuż po prasowaniu.3. Nadmuchiwane wieszaki ($13)

Nadmuchiwane wieszaki

Przyjeżdżasz z całą rodziną do hotelu na 2-tygodniowe wczasy, rozpakowujesz się, zaglądasz do szafy a tam tylko 2 wieszaki… Skandal! To już nie problem - masz przecież swoje wieszaki - wystarczy, że je nadmuchasz. Genialne!4. Rozciągające się sznurówki ($9.99)

Rozciągające się sznurówki

Kolejna kontrola lotnicza - trzeba przejść przez bramki i ściągnąć buty. Te sznurówki pozwolą ci przejść szybciej przez tą stresującą chwilę w podróży.5. Gigantyczne nawilżone chusteczki (£5.99)

Gigalntyczne chustecznki nawilżane

Jesteś pod namiotem a ofertowane przy polu namiotowym prysznice mają wiele do życzenia... Co za problem kiedy masz przy sobie paczkę gigantycznych nawilżonych chusteczek! Genialny pomysł! :)6. Wzmacniacz dźwięku do iPada ($5.99)

Wzmacniacz dźwięku do iPada

Groźnie brzmi… ale jeśli chciałbyś zrobić większą imprezę i potrzebujesz by muzyka z twojego iPada szybko i tanio zwiększyła swoją moc... bardzo proszę - klik i już jest przy czym tańczyć. Proste!7. Slap-Okulary (£19.99)

Slap Okulary

Genialne połączenie – wygoda i praktyka w jednym. My byśmy jeszcze dodali opcję odblaskową do spacerów nocą albo jazdy rowerem. Chcemy takie okulary!8. Kaptur przeciwdeszczowy ($25)

Kaptur przeciwdeszczowy

Kiedy pada deszcz dobrze mieć kaptur… Nic prostszego! Od teraz masz modny, pasujący do wszystkiego własny przenośny kaptur przeciwdeszczowy.  9. Zawieszka bagażowa GPS ($100)

Zawieszka bagażowa GPS

Teraz swój bagaż możesz w elegancki i niezauważalny sposób namierzyć… i nikt nie będzie ci w mawiał, że zaraz Twój bagaż będzie do odebrania kiedy wiesz, że poleciał na inny kontynent (!)10. Multi-Bag Stacker ($12)

Multi-Bag Stacker

Kiedy przyjdzie ci biegać po lotnisku z bagażami szukając swojego Check-in’u uratować cię może tylko Multi-Bag Stacker!
---
Udanej podróży!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/10-genialnych-gadzetow-ulatwiajacych.html" title="10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży" style="vertical-align: middle;" /> 10 Genialnych Gadżetów ułatwiających życie w podróży</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.