w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
10 Najciekawszych Zimowisk i Obozów Zimowych na Ferie 2018

10 Najciekawszych Zimowisk i Obozów Zimowych na Ferie 2018

Szukacie niecodziennych programów zimowisk na zbliżające się Ferie Zimowe 2018… Oto wybrane najciekawsze propozycje zimowisk i obozów jakie znajdziecie w naszej ofercie:


1. ZIMOWA KOLONIA Z ELEMENTAMI SURVIVALU NA KASZUBACH

Zimowa Kolonia z Elementami Survivalu na Kaszubach

Tropienie zwierząt po śladach, rozpalanie ognisk, podstawy terenoznawstwa, budowanie szałasów, zimowe szaleństwa... Tutaj spotykają się młodzi survivalowcy, którzy chcą zdobyć cenne umiejętności, przeżyć przygodę i sprawdzić się w nietypowych sytuacjach. Zapraszamy na kolejną edycję ferii dla najmłodszych.

Zimowa Kolonia z Elementami Survivalu na Kaszubach

Chcesz więcej Zimowego Survivalu? Sprawdź >>Zimowe Obozy Survivalowe<<


2. OBÓZ DETEKTYWISTYCZNY W KAZIMIERZU DOLNYM

Obóz Detektywistyczny w Kazimierzu Dolnym

Na obozie dowiecie się, jak zabezpieczyć miejsce przestępstwa, zebrać odciski palców, obserwować przestępców. Nauczycie się jak uniknąć niebezpieczeństw takich, jak próby porwania, napady, kradzieże. Zobaczycie, do czego detektywowi potrzebny jest aparat fotograficzny i podsłuch i jak poszukiwać śladów. Nie zabraknie oglądania filmów i rozwiązywania kryminalnych zagadek.

Obóz Detektywistyczny w Kazimierzu Dolnym


3. ZIMOWISKO MŁODY WETERYNARZ

Zimowisko Młody Weterynarz

Czy Twoje dziecko jest miłośnikiem zwierząt i marzy o zostaniu lekarzem weterynarii? Niezwykłe życie zwierząt tych domowych i tych egzotycznych pozna z nami na zimowisku Młodego Weterynarza. Zapraszamy na niezwykłą podróż do ZOO, podczas której dzieci odkryją lub będą pielęgnować swoje zamiłowanie do zwierząt. Poznają wiele ciekawostek, tajniki zawodu lekarza weterynarii i zoologów. Podczas zimowiska z pewnością nie zabraknie spotkań na żywo ze zwierzętami.

Zimowisko Młody Weterynarz


4. OBÓZ RĘKODZIEŁA ARTISAN

Obóz Rękodzieła Artisan

Twoja głowa jest pełna pomysłów i od rana coś tworzysz...świeczniki, stroje, biżuterię, film z udziałem młodszego brata? Zapraszamy Cię na obóz, w którym wszyscy uczestnicy będą tworzyć. Zainspirują, podzielą się pomysłami, poczują radość z robienia czego razem! My również już zacieramy ręce, aby zacząć działać. Zapraszamy do świata nieskrępowanej kreacji ;)

Obóz Rękodzieła Artisan


5. PIERWSZA STREFA RPG

Pierwsza Strefa RPG

Czym są gry RPG? Ilu ludzi, tyle definicji tego pojęcia, jednak my – Mistrzowie RPG – jesteśmy skłonni nazwać to teatrem improwizacji. Podczas całej gry wcielamy się w wykreowaną przez nas postać i odgrywamy jej akcje w świecie stworzonym za pomocą wyobraźni Mistrza Gry (MG). Choć brzmi to trochę skomplikowanie, jest to niezwykle proste. Tu nie trzeba mieć komputera, bo potęgą jest nasza wyobraźnia, dzięki której przeniesiemy się do innego świata. Wybór tego świata należy tylko do Was!

Pierwsza Strefa RPG


6. ZIMOWY OBÓZ AKTORSKI W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

Zimowy Obóz Aktorski w Jastrzębiej Górze

Zimą nad morze? Dlaczego nie! Młodzi twórcy potrzebują nowych inspiracji, więc tym razem zapraszamy do urokliwej Jastrzębiej Góry, która zimą ma zdecydowanie więcej zdrowego jodu, a mniej uciążliwych tłumów turystów Mieszkać i działać będziemy w komfortowym hotelu Astor, w którym czekają na nas nie tylko liczne sale warsztatowe, ale też basen, a dla przewietrzenia twórczych głów będziemy spacerować brzegiem mroźnego morza szukając pomysłów, bursztynów i skarbów. I oczywiście najważniejsze: Interkampowe dusze znów połączą swoje siły i będą rozwijać w niezwykły sposób wyjątkowe PASJE. Do zobaczenia!

Zimowy Obóz Aktorski w Jastrzębiej Górze


7. ZIMOWY OBÓZ MUZYCZNY Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM

Zimowy Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim

Za nami 26 magicznych obozów. Miliony wspomnień, emocji, uśmiechów, warsztatów, twórczych porywów, ważnych słów. Więź Dawida i Kwiatonators z każdym sezonem jest coraz silniejsza. Jesteście gotowi na nowe wyzwania i jeszcze więcej działań twórczych? W ferie wprowadzamy absolutne nowości w programie: warsztaty dziennikarskie i warsztaty stylizacji z gośćmi specjalnymi! Ale to nie wszystko... Czeka na Was więcej niespodzianek.

Zapraszamy na IV edycję zimową najlepszych obozów muzycznych z Dawidem Kwiatkowskim, czyli najlepszym Idolem i najlepszymi Kwiatonators!

Zimowy Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim


8. ZIMOWY OBÓZ JEŹDZIECKI

Zimowy Obóz Jeździecki

Razem z doskonałą Szkołą Jazdy Konnej As Dream zapraszamy na zupełnie wyjątkowy i unikatowy zimowy obóz jeździecki w samym sercu Kaszub. W spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, pośród malowniczych krajobrazów macie okazję aktywnie wypocząć doskonaląc jazdę konną! Szkoła Jazdy Konnej As Dream to miejsce dla każdego pasjonata! Szukasz wrażeń w terenie? Chcesz się nauczyć jeździć konno pod okiem fachowej kadry? Chcesz realizować swoje sportowe ambicje wśród najlepszych? To obóz specjalnie dla Ciebie!

Zimowy Obóz Jeździecki


9. MALI MISTRZOWIE KUCHNI - ZIMOWISKO KULINARNE

Mali Mistrzowie Kuchni Zimowisko Kulinarne

W dzisiejszych czasach gotowanie to nie tylko jeden z domowych obowiązków, lecz także sposób na realizację pasji. Jeżeli także Ty chcesz zaimponować przyjaciołom kulinarnym talentem, mamy dla Ciebie propozycję! Z naszymi Mistrzami Kuchni odkryjesz sposoby na łatwe przygotowanie efektownych potraw.

Zimą gotowanie jest najprzyjemniejsze – za oknem hula mroźny wiatr, a Ty spędzasz czas w ciepłej, przytulnej kuchni. Odpoczywając po szaleństwach na stoku, poznasz najpopularniejsze kuchnie świata i dowiesz się, w jaki sposób z prostych składników stworzyć piękne i pyszne dania. Weźmiesz także udział w rywalizacji, na zakończenie której wybierzemy Szefa Kuchni!!!

Mali Mistrzowie Kuchni Zimowisko Kulinarne


10. ZIMOWY OBÓZ WOKALNY

Zimowy Obóz Wokalny w Jastrzębiej Górze

Lubisz śpiewać? Chcesz intensywnie popracować nad swoim głosem? Na obozie poznasz różne warianty rozśpiewek, sposoby prawidłowej emisji głosu, a przede wszystkim ludzi kochających muzykę – tak jak Ty. Dołącz do nas!

Zimowy Obóz Wokalny w Jastrzębiej Górze


Jeśli szukacie więcej ciekawych ofert sprawdźcie je u nas.

Czeka na Was ponad 300 ofert zimowisk i obozów zimowych podzielonych na ponad 30 kategorii w Polsce i za granicą.

>>Zimowiska<<

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-09
2023-10-17
2023-10-10
2023-02-27
2023-01-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/10-najciekawszych-zimowisk-i.html" title="10 Najciekawszych Zimowisk i Obozów Zimowych na Ferie 2018" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="10 Najciekawszych Zimowisk i Obozów Zimowych na Ferie 2018" style="vertical-align: middle;" /> 10 Najciekawszych Zimowisk i Obozów Zimowych na Ferie 2018</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.