w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
10 propozycji na Sylwester niebanalny

Sylwester w Europie - 10 ciekawych propozycji

Szukacie ofert sylwestrowych dla siebie i swoich znajomych? Właśnie teraz jest dobry czas by go sobie zaplanować.

Sylwester jest raz w roku i dlatego warto postarać się by był on wyjątkowy. Przedstawiamy Wam 10 niebanalnych i ciekawych propozycji spędzenia sylwestra, które na długo pozostaną wam w pamięci.

1. TROPICAL ISLANDS

Sylwester na tropikalnej wyspie? Marzenia! A jednak łatwe do spełnienia. Nie trzeba nawet szczególnie się szykować - wystarczy strój kąpielowy i już na sylwestra jesteś gotowy.

TROPICAL ISLANDS

Sprawdź ofertę: Sylwester w Tropical Islands z noclegiem

Sprawdź ofertę: Sylwester w Berlinie i Tropical Islands Express


2. SYLWESTROWY REJS DUNAJEM

Malownicza dolina Dunaju i jedne z najpiękniejszych stolic Europy – Budapeszt, Bratysława i Wiedeń. Średniowieczne ruiny zamku górujące nad przełomowym odcinkiem Dunaju. Wieczór sylwestrowy z widokiem na wspaniale oświetlony Wiedeń... to z pewnością będzie niezapomniany sylwester.

SYLWESTROWY REJS DUNAJEM

Sprawdź ofertę: Sylwestrowy Rejs Dunajem


3. SYLWESTER POCIĄGIEM DO WIEDNIA

Wiedeń – magia tego miasta sprawia, że sama jego nazwa pobudza wyobraźnię. Cesarski przepych, fantazyjność baroku, spacer wzdłuż Dunaju – a to wszystko otoczone dźwiękami muzyki Straussów. Sylwestrowa zabawa w międzynarodowym gronie i huczne przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta pozostawią niezapomniane wrażenia.

SYLWESTER POCIĄGIEM DO WIEDNIA

Sprawdź ofertę: Sylwester Pociągiem do Wiednia


4. SYLWESTER W ALBANII

A może tak Sylwester przy dźwiękach albańskiej kapeli? Durrës to miasto położone nad Adriatykiem. Jedno z najstarszych miast w Albanii Założone w 625 roku p.n.e...  Hotel znajduje się około 80 m od plaży, istnieje możliwość wieczornego wyjścia na plażę i otworzenia tam noworocznych szampanów.

Photo: Hons084 / Wikimedia Commons, via Wikimedia Commons

Sprawdź ofertę: Sylwester w Albanii


5. SYLWESTER W KOPALNI SOLI W WIELICZCE

Powitaj Nowy Rok 125 metrów pod ziemią w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Wybierz się w podróż do barwnych czasów italo disco. Pozwól, by porwały Cię taneczne rytmy. W środku zimy poczuj smak słonecznych Włoch.

SYLWESTER W KOPALNI SOLI W WIELICZCE

Sprawdź ofertę: Sylwester w Kopalni Soli w Wieliczce


6. SYLWESTER WE LWOWIE + ŻÓŁKIEW

 

SYLWESTER WE LWOWIE

Sprawdź ofertę: Sylwester we Lwowie


7. SYLWESTER W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Prawdziwa lapońska zima. Przejażdżki psim zaprzęgiem i saniami ciągniętymi przez renifery. Safari na skuterach śnieżnych. Wspaniałe warunki śniegowe, liczne restauracje, fińska sauna. Oryginalna kultura Lapończyków. Mistyczny nastrój, gdy na niebie ukazuje się zorza polarna. Spory wybór aktywności sportowo-rekreacyjnych. Wizyta u Świętego Mikołaja na Kole Polarnym. Zwiedzanie Helsinek.

Sylwester w Wiosce Świętego Mikołaja

Sprawdź ofertę: Sylwester w Wiosce Świętego Mikołaja


8. SYLWESTER W KRYSPINOWIE k. KRAKOWA

Spędź tą magiczną noc w Skansenie Smaków w podkrakowskim Kryspinowie. Zabawa do białego rana! Pokaz sztucznych ogni rozświetli niebo nad nami, a znakomite przysmaki kuchni polskiej skradną Państwa podniebienia.

Sylwester w Kryspinowie koło Krakowa

Sprawdź ofertę: Sylwester w Kryspinowie


9. SYLWESTER DISNEYLAND PARIS

Stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach, nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Proponujemy zatem wielostronne bezpośrednie skonfrontowanie atmosfery zabytków, atrakcji, rozrywek miasta z paryskim mitem i własnymi wyobrażeniami.

Aby poczuć ten niepowtarzalny klimat zapraszamy do Serca Europy. Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy do Parku Disneyland Paris!

Sylwester w Disneylandzie

Sprawdź ofertę: Sylwester w Disneyland Paris


10. SYLWESTER NA PROMIE

Przywitaj nowy rok 2016 na statku Stena Spirit, podczas rejsu po Zatoce Gdańskiej. Czeka Cię zabawa sylwestrowa na Balu Kapitańskim. Tej wyjątkowej nocy zagości na pokładzie duch złotej ery transatlantyków!

Wielki bal, uroczysta kolacja z wykwintnym menu, zabawa na trzech parkietach sprawią, że w szampańskim nastroju będziesz bawić się do białego rana.

Sylwester na Promie

Sprawdź ofertę: Sylwester na Promie

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2022-11-02
2021-12-24
2020-11-06
2018-11-19
2017-12-14
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/10-propozycji-na-sylwester.html" title="10 propozycji na Sylwester niebanalny" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="10 propozycji na Sylwester niebanalny" style="vertical-align: middle;" /> 10 propozycji na Sylwester niebanalny</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.