w naszej ofercie: 11017 imprez, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
2 dniowe Imprezy Integracyjne dla firm

2-DNIOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

2 dniowe imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne kojarzą się zwykle z zabawą przy dobrej muzyce, ogniskiem z kiełbaskami przy akompaniamencie gitary, czy bankietem. Coraz częściej wzbogacane są o aktywności na świeżym powietrzu, wzmacniające więzi między pracownikami, integrujące, pozwalające na zdobycie nowych umiejętności, sprawdzenie swoich sił w niecodziennych warunkach, lepszemu poznaniu własnych możliwości, tzw. team-building.

Nie każda firma może pozwolić sobie na duże wydatki, dlatego chcielibyśmy przedstawić różnorodne propozycje imprez integracyjnych w różnych zakątkach naszego pięknego kraju!

PROPOZYCJA 1: JURAJSKA PRZYGODA

Jurajska Przygoda - 2 dniowe imprezy integracyjne dla firm

Jurajska Via Ferrata to prawdziwy tor przeszkód ze wspinaczką ze stalowymi łańcuchami i linami niedaleko Jaskini Nietoperzowej w Ojcowie. Konkurencje prawdziwie ekstremalne – wspinaczka, tyrolka, most linowy – wyzwolą moc adrenaliny i niezapomnianych wrażeń! Oczywiście nad wszystkim czuwają doświadczeni instruktorzy. Następnie uczestnicy mają do rozwiązania misję – znaleźć skarb ukryty w jednej z jurajskich jaskiń. Czy uda im się rozwiązać zagadkę? Wieczorem zapraszamy na grillową biesiadę na letnim tarasie, a drugiego dnia zwiedzimy Ojcowski Park Narodowy (trasa do uzgodnienia).
 
Jurajska Via Ferrata Impreza Integracyjna dla Firm


PROPOZYCJA 2: INTEGRACJA W KOTLINIE KŁODZKIEJ Z WYCIECZKĄ DO PRAGI

Wyjazd Integracyjny do Kotliny Kłodzkiej z wycieczką do Pragi

Imprezę integracyjną w Kotlinie Kłodzkiej rozpoczynamy w Kudowie, gdzie z Parku Zdrojowego wybierzemy się na zwiedzanie Błędnych Skał. Spacer pośród malowniczych formacji skalnych i niesamowitej przyrody górskiej pozwoli na chwilę odpoczynku i relaksu przed wieczorną imprezą integracyjną. W drodze do hotelu zatrzymamy się w Kaplicy Czaszek, a później czeka nas już tylko kolacja grillowa z muzyką. Następnego dnia zapraszamy na wycieczkę do Pragi, podczas której zobaczymy najważniejsze zabytki czeskiej stolicy, jak np. Zamek Praski na Hradczanach, Katedrę św. Wita, Most Karola, Plac Wacława czy Rynek oraz uliczki Starego Miasta.
 
Wyjazd Integracyjny do Kotliny Kłodzkiej z wycieczką do Pragi


PROPOZYCJA 3: SZLAKIEM ORLICH GNIAZD – OBJAZDÓWKA

Szlakiem Orlich Gniazd Objazdowa Impreza Integracyjna dla Firm

Szlakiem Orlich Gniazd to propozycja dla prawdziwych miłośników fortyfikacji obronnych i zamków. Na trasie zobaczymy doskonale zachowane budowle oraz ruiny m. in. rycerski zamek w Korzkwi, ruiny Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie, zamek w Pieskowej Skale znany z takich produkcji jak „Janosik”, czy „Ogniem i Mieczem” oraz ruiny zamku w Rabsztynie, gdzie odbywają się coroczne turnieje rycerskie. Po zwiedzaniu czas na ciepłą obiadokolację, którą proponujemy wzbogacić o integracyjnego grilla, aby zebrać siły na ciąg dalszy przygody. Drugiego dnia również pozwiedzamy zamki, tym razem zobaczymy Zamek w Ogrodzieńcu, Gród na Górze Birów, a także przejdziemy grzędą skalną między zamkami w Mirowie i Bobolicach. To będzie prawdziwie historyczna wyprawa!
 
Szlakiem Orlich Gniazd Objazdowa Impreza Integracyjna dla Firm


PROPOZYCJA 4: INTEGRACJA W NIDZICY

Wyjazd Integracyjny w Średniowiecznych klimatach

Tym razem integrację rozpoczynamy od gry terenowej „W poszukiwaniu traperskiego skarbu”, podczas której uczestnicy zmierzą się w survivalowych konkurencjach np. z wykorzystaniem środowiska wodnego. Współpraca oraz rywalizacja między zespołami to definicja dobrej zabawy, jakiej nie zabraknie również podczas wieczornej biesiady połączonej z kolejną atrakcją „Kat i wiedźmy” (liczne konkursy i zabawy wywołujące dreszczyk emocji, m. in. latanie na miotle, magiczne kręgle, czy wbijanie gwoździ). Następnego dnia pozostawiamy Wam do dyspozycji salę konferencyjną na firmowe szkolenie.

Wyjazd Integracyjny w Średniowiecznych klimatach 


PROPOZYCJA 5: BESKIDZKA IMPREZA INTEGRACYJNA – IMPREZOWO

Beskidzka Impreza Integracyjna w Szczyrku

Imprezę integracyjną w Szczyrku rozpoczynamy od outdoorowej gry typu team-building, gdzie czekają na nas takie atrakcje jak paintball wzmacniający kondycję fizyczną, paralotniarstwo pozwalające przełamać lęk przed lataniem oraz zajęcia linowe dla spragnionych adrenaliny i wiele, wiele innych. Wieczorem proponujemy uroczystą kolację z tańcami lub karaoke. Następnego dnia pozostawiamy Wam do dyspozycji salę konferencyjną na firmowe szkolenie.
 
Beskidzka Impreza Integracyjna w Szczyrku


PROPOZYCJA 6: IMPREZA INTEGRACYJNA W KRAINIE LEGEND - RAJD

Impreza firmowa w Górach Świętokrzyskich

Tym razem zapraszamy na rajd po Górach Świętokrzyskich, który rozpoczniemy od Klasztoru św. Krzyża, zobaczymy m. in. Źródełko św. Franciszka, panoramę okolicy ze szczytu Łysicy. Trasę będziemy pokonywać również bryczkami, a najważniejszą atrakcją programu będzie gra terenowa „W krainie legend”, podczas której spotkamy bajkowe postacie związane z regionem, które będą miały dla nas mnóstwo zagadek i regionalnych przysmaków do degustacji. Wieczorem zaplanowaliśmy grillową kolację wraz z taneczną zabawą przy największych hitach (DJ). Drugiego dnia podczas przerwy kawowej możecie skorzystać z hotelowej sali konferencyjnej.
 
Impreza firmowa w Górach Świętokrzyskich

PROPOZYCJA 7: BESKIDZKA IMPREZA INTEGRACYJNA 2 – KRAJOZNAWCZO
Oto nieco spokojniejsza propozycja wyjazdu integracyjnego, ale również bardzo aktywna.  Zapraszamy do Wisły i Ustronia, gdzie zdobędziemy szczyt Wielkiej Czantorii, zwiedzimy Muzeum Ustrońskie, spróbujemy regionalnych wód mineralnych w Pijalni. A wieczorem może kulig przy blasku pochodni? Następnego dnia wybierzemy się m. in. na Aleję Gwiazd Sportu, na której znajdziemy pamiątkowe tablice Adama Małysza, czy Apoloniusza Tajnera, a także zwiedzimy Galerię Trofeów Sportowych naszego mistrza!
http://www.wyjazdyfirmowe.pl/oferta,270171552,polska,wisla,dom-wczasowy,2dniowa-wycieczka-integracyjna-w-beskidach.html
PROPOZYCJA 8: ROWEREM PRZEZ JURĘ – AKTYWNA INTEGRACJA
Przed nami kolejna nietypowa propozycja integracji na Jurze! Jeśli uwielbiacie jeździć na rowerze to propozycja właśnie dla Was. Malownicze trasy rowerowe pośród dzikiej przyrody, fantastycznych skałek i przepięknych krajobrazów będą idealną odskocznią od miasta. Dodatkowo zwiedzimy Jaskinię Nietoperzową, położoną w górnej części Doliny Będkowskiej. Wieczorem proponujemy odpoczynek na letnim tarasie połączony z kolacją grillową. Drugiego dnia również będziemy poruszać się rowerami, trasa będzie nieco krótsza, ponieważ czekają nas atrakcje wspinaczki skałkowej, zobaczymy także m. in. pełną wapiennych skałek Dolinę Sąspowską oraz Dolinę Prądnika należącą do Ojcowskiego Parku Narodowego.
http://www.wyjazdyfirmowe.pl/oferta,15614,polska,korzkiew,hotel,impreza-integracyjna-dla-firm.html
PROPOZYCJA 9: SANDOMIERSKI WYJAZD INTEGRACYJNY
Tym razem przeniesiemy się do świata Ojca Mateusza – zapraszamy na integrację do Sandomierza! Podczas zwiedzania tego urokliwego miasteczka przejdziemy Podziemną Trasą Turystyczną, zobaczymy Bramę Opatowską, zwiedzimy Muzeum Domu Długosza, czy Zbrojownię Rycerską. Wieczorem siądziemy do wspólnej biesiady grillowej i weźmiemy udział w zabawie tanecznej lub karaoke. Drugiego dnia czeka nas jeszcze zwiedzanie jednego z najpiękniejszych polskich zamków – Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim.
http://www.wyjazdyfirmowe.pl/oferta,1408734,polska,sandomierz,osrodek-wypoczynkowy,wyjazd-integracyjny.html
PROPOZYCJA 10: EKSTREMALNIE JURAJSKO
Na koniec propozycja dla fanów gry w paintballa, podczas imprezy integracyjnej uczestnicy zmierzą się w różnych scenariuszach – zdobywanie flagi przeciwnika, eksterminacja, polowanie na czerwony październik, koktajl, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta…brzmi tajemniczo? Bez obaw, na miejscu poznacie szczegóły. Każdy uczestnik po zapoznaniu z bronią przejdzie szkolenie bojowe, a później podzielimy się na drużyny. Wieczorem proponujemy wspólną biesiadę grillową oraz dyskotekę z karaoke, aby każdy spróbował swoich sił w różnych konkurencjach! 
http://www.wyjazdyfirmowe.pl/oferta,1421910,polska,kroczyce,hotel,impreza-integracyjna.html
Większość z zaproponowanych powyżej imprez można realizować przez cały rok. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla swojego zespołu koniecznie napisz do nas, przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy propozycję dedykowaną właśnie dla Twojej grupy.


PROPOZYCJA 7: BESKIDZKA IMPREZA INTEGRACYJNA 2 – KRAJOZNAWCZA

Beskidzka Impreza Integracyjna

Oto nieco spokojniejsza propozycja wyjazdu integracyjnego, ale również bardzo aktywna.  Zapraszamy do Wisły i Ustronia, gdzie zdobędziemy szczyt Wielkiej Czantorii, zwiedzimy Muzeum Ustrońskie, spróbujemy regionalnych wód mineralnych w Pijalni. A wieczorem może kulig przy blasku pochodni? Następnego dnia wybierzemy się m. in. na Aleję Gwiazd Sportu, na której znajdziemy pamiątkowe tablice Adama Małysza, czy Apoloniusza Tajnera, a także zwiedzimy Galerię Trofeów Sportowych naszego mistrza!

Beskidzka Impreza Integracyjna


PROPOZYCJA 8: ROWEREM PRZEZ JURĘ – AKTYWNA INTEGRACJA

Rowerem przez Jurę Aktywna Integracja

Przed nami kolejna nietypowa propozycja integracji na Jurze! Jeśli uwielbiacie jeździć na rowerze to propozycja właśnie dla Was. Malownicze trasy rowerowe pośród dzikiej przyrody, fantastycznych skałek i przepięknych krajobrazów będą idealną odskocznią od miasta. Dodatkowo zwiedzimy Jaskinię Nietoperzową, położoną w górnej części Doliny Będkowskiej. Wieczorem proponujemy odpoczynek na letnim tarasie połączony z kolacją grillową. Drugiego dnia również będziemy poruszać się rowerami, trasa będzie nieco krótsza, ponieważ czekają nas atrakcje wspinaczki skałkowej, zobaczymy także m. in. pełną wapiennych skałek Dolinę Sąspowską oraz Dolinę Prądnika należącą do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Rowerem przez Jurę Aktywna Integracja


PROPOZYCJA 9: SANDOMIERSKI WYJAZD INTEGRACYJNY

Sandomierski Wyjazd Integracyjny

Tym razem przeniesiemy się do świata Ojca Mateusza – zapraszamy na integrację do Sandomierza! Podczas zwiedzania tego urokliwego miasteczka przejdziemy Podziemną Trasą Turystyczną, zobaczymy Bramę Opatowską, zwiedzimy Muzeum Domu Długosza, czy Zbrojownię Rycerską. Wieczorem siądziemy do wspólnej biesiady grillowej i weźmiemy udział w zabawie tanecznej lub karaoke. Drugiego dnia czeka nas jeszcze zwiedzanie jednego z najpiękniejszych polskich zamków – Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim.

Sandomierski Wyjazd Integracyjny


PROPOZYCJA 10: EKSTREMALNIE JURAJSKO

Ekstremalnie Jurajski Wyjazd Integracyjny

Na koniec propozycja dla fanów gry w paintballa, podczas imprezy integracyjnej uczestnicy zmierzą się w różnych scenariuszach – zdobywanie flagi przeciwnika, eksterminacja, polowanie na czerwony październik, koktajl, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta…brzmi tajemniczo? Bez obaw, na miejscu poznacie szczegóły. Każdy uczestnik po zapoznaniu z bronią przejdzie szkolenie bojowe, a później podzielimy się na drużyny. Wieczorem proponujemy wspólną biesiadę grillową oraz dyskotekę z karaoke, aby każdy spróbował swoich sił w różnych konkurencjach! 

Ekstremalnie Jurajski Wyjazd Integracyjny

 


 

Większość z zaproponowanych powyżej imprez można realizować przez cały rok. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla swojego zespołu koniecznie napisz do nas, przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy propozycję dedykowaną właśnie dla Twojej grupy.

Zadzwoń +48 12 6813692 lub napisz bok@ecotravel.pl 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2023-12-06
2023-08-01
2023-06-15
2023-06-06
2023-02-17
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/2-dniowe-imprezy-integracyjne.html" title="2 dniowe Imprezy Integracyjne dla firm" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="2 dniowe Imprezy Integracyjne dla firm" style="vertical-align: middle;" /> 2 dniowe Imprezy Integracyjne dla firm</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.