w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

Przedstawiamy TOP 6 najpopularniejszych kierunków na obozy młodzieżowe i kolonie letnie w 2016 roku o które pytają nasi klienci przygotowujący się na wyjazdy letnie dla dzieci i młodzieży.

Ecotravel sp. z o.o. - wiodący agent turystyczny przy sprzedaży ofert obozów młodzieżowych i kolonii największych touroperatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce - przedstawia ranking najpopularniejszych kierunków obozów względem zapytań przesyłanych przez klientów od września 2015 r. do lutego 2016 r.

Zapytania o oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich trafiają do nas ze sporym wyprzedzeniem (czyli za nim tak naprawdę oferty pojawią się w sprzedaży). Postanowiliśmy podzielić się informacją o przewidywanych przez nas TOP 6 kierunkach na obozy Młodzieżowe w 2016 roku. Jak dla nas wybierane podstawowe kierunki nie były zaskoczeniem patrząc na sprzedaż z lat ubiegłych. Zmienia się jednak zainteresowanie danymi krajami. Zwykle decydujący wpływ na atrakcyjność oferty ma cena a dopiero później atrakcyjność oferty pod względem programu i miejsca realizacji.

Zapraszamy do lektury i chętnie poznamy Wasze komentarze !

Nr 6 Grecja Obozy Młodzieżowe 2016

Grecja to kierunek niezależnie od wydarzeń politycznych czy ekonomicznych  wciąż popularny wśród zapytań. Greckiego klimatu nic nie jest w stanie zastąpić – bogactwo kultury, wyjątkowo piękne plaże i ta pogoda – nic nie jest tego w stanie zepsuć. W tym sezonie ceny na obozy młodzieżowe w Grecji będą wyjątkowo konkurencyjne – Grecja znów staje się modna choć uważamy, że nigdy nie przestała!

Nr 5 Włochy Obozy Młodzieżowe 2016

Kraina pizzy, wiecznego miasta Rzym, wspaniałych miast, niesamowitych plaż i dyskotek Rimini, malowniczej Sardynii, tajemniczej Sycylii a w tym wszystkim jeszcze najpopularniejsze parki rozrywki jak Mirabilandia - Włochy. Obozy młodzieżowe we Włoszech to stały kierunek niezmiennie od lat lubiany przez młodzież i chętnie wybierany na wakacyjny wypoczynek.

Nr 4 Chorwacja Obozy Młodzieżowe 2016

Na kolonie i obozy w Chorwacji zawsze znajdą się chętni. To 4 z najpopularniejszych kierunków o które pytają nasi klienci i z roku na rok jeden z najbardziej ulubionych bo pozostający długo w pamięci a do takich miejsc po prostu chce się wracać. Oprócz wypoczynku w bajecznym Adriatyku czeka wiele niezwykłych miejsc do zwiedzania - Istria, Dubrownik, chorwackie wyspy... Bajka!

Nr 3 Bułgaria Obozy Młodzieżowe 2016

To mocna konkurencja dla kierunku nr 2 i przekłada się ona w szczególności tym, że jest tutaj zdecydowanie bliżej a ceny za usługi tu oferowane są znacznie niższe. Oczywiście nie oznacza, że gorsza - dyskoteki w Złotych Piaskach należą do najlepszych w całej Europie i są jedną z atrakcji na obozach młodzieżowych w Bułgarii.

Nr 2 Hiszpania Obozy Młodzieżowe 2016

To absolutnie mocny nr2 wśród kierunków o które pytają się wszyscy chętni jechać na zbliżające się wakacje 2016. Dlaczego tak wiele jest zapytań o kolonie i obozy młodzieżowe w Hiszpanii? Gwarancja pogody, hiszpańskie słońce, plaże i zabawa a do tego wspaniała Barcelona, Costa Brava i Lloret de mar. Tutaj udane wakacje są wręcz gwarantowane.

Nr 1 Polska Obozy Młodzieżowe 2016

Zaskoczeni? No chyba nie... Przecież dobrze o tym wiemy, że nie ma jak u siebie w domu. Jak wynika z naszych zapytań to właśnie obozy i kolonie w Polsce będą najpopularniejszym z wszystkich kierunków jakie zostaną wybrane w nadchodzące wakacje - Morze, Mazury, Kaszuby i Góry będą królować jako kierunek NR 1 pośród ofert obozów młodzieżowych i kolonii letnich dla dzieci w 2016 roku.

Co z pozostałymi kierunkami?

Oczywiście i na te kierunki mamy zapytania. Kiedyś najbardziej popularne, dziś już trochę mniej. Nie oznacza to, że znów nie staną w przyszłości na podium. Przez 15 lat kierunki zainteresowań wyjazdami na obozy młodzieżowe i kolonie zmieniały się na tyle, że praktycznie każdy z krajów basenu morza śródziemnego był już na podium. Pojawiają się nowe kierunki z kolei inne na chwilę są zapominane, jedne utrzymują się wysoko przez kilka lat by potem znów stracić na popularności. Na to co jest w modzie decyduje wiele czynników jednak najważniejszym jesteście Wy - bo to od Was ostatecznie wszystko zależy. My jedynie jesteśmy radzi z tego, że możemy pomóc Wam w wyborze najbardziej dopasowanej oferty wyjazdu, ze sprawdzonymi przez nas organizatorem w kierunku, który spełni oczekiwania rodzica i uczestnika.

Pełna oferta wypoczynku dla dzieci i młodzieży: Obozy i Kolonie 2016


W ofercie Ecotravel można znaleźć oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich największych polskich organizatorów tego rynku. 15 lat działalności na rynku turystycznym pozwala nam weryfikować organizatorów i współpracować tylko z najlepszymi  tak by nasi klienci pewnie i bezpiecznie mogli wybrać wyjazd dla swojego dziecka. Niejednokrotnie służymy naszym klientom radą i pomocą przy wyborze oferty dostosowują propozycje do  potrzeb i oczekiwań zarówno rodzica jak i samego dziecka.

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-02-27
2023-12-12
2023-06-20
2023-06-16
2023-06-15
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/6-najpopularniejszych-kierunkow-na.html" title="6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016" style="vertical-align: middle;" /> 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.