w naszej ofercie: 9856 imprez, 7103 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

TOP 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016

Przedstawiamy TOP 6 najpopularniejszych kierunków na obozy młodzieżowe i kolonie letnie w 2016 roku o które pytają nasi klienci przygotowujący się na wyjazdy letnie dla dzieci i młodzieży.

Ecotravel sp. z o.o. - wiodący agent turystyczny przy sprzedaży ofert obozów młodzieżowych i kolonii największych touroperatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce - przedstawia ranking najpopularniejszych kierunków obozów względem zapytań przesyłanych przez klientów od września 2015 r. do lutego 2016 r.

Zapytania o oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich trafiają do nas ze sporym wyprzedzeniem (czyli za nim tak naprawdę oferty pojawią się w sprzedaży). Postanowiliśmy podzielić się informacją o przewidywanych przez nas TOP 6 kierunkach na obozy Młodzieżowe w 2016 roku. Jak dla nas wybierane podstawowe kierunki nie były zaskoczeniem patrząc na sprzedaż z lat ubiegłych. Zmienia się jednak zainteresowanie danymi krajami. Zwykle decydujący wpływ na atrakcyjność oferty ma cena a dopiero później atrakcyjność oferty pod względem programu i miejsca realizacji.

Zapraszamy do lektury i chętnie poznamy Wasze komentarze !

Nr 6 Grecja Obozy Młodzieżowe 2016

Grecja to kierunek niezależnie od wydarzeń politycznych czy ekonomicznych  wciąż popularny wśród zapytań. Greckiego klimatu nic nie jest w stanie zastąpić – bogactwo kultury, wyjątkowo piękne plaże i ta pogoda – nic nie jest tego w stanie zepsuć. W tym sezonie ceny na obozy młodzieżowe w Grecji będą wyjątkowo konkurencyjne – Grecja znów staje się modna choć uważamy, że nigdy nie przestała!

Nr 5 Włochy Obozy Młodzieżowe 2016

Kraina pizzy, wiecznego miasta Rzym, wspaniałych miast, niesamowitych plaż i dyskotek Rimini, malowniczej Sardynii, tajemniczej Sycylii a w tym wszystkim jeszcze najpopularniejsze parki rozrywki jak Mirabilandia - Włochy. Obozy młodzieżowe we Włoszech to stały kierunek niezmiennie od lat lubiany przez młodzież i chętnie wybierany na wakacyjny wypoczynek.

Nr 4 Chorwacja Obozy Młodzieżowe 2016

Na kolonie i obozy w Chorwacji zawsze znajdą się chętni. To 4 z najpopularniejszych kierunków o które pytają nasi klienci i z roku na rok jeden z najbardziej ulubionych bo pozostający długo w pamięci a do takich miejsc po prostu chce się wracać. Oprócz wypoczynku w bajecznym Adriatyku czeka wiele niezwykłych miejsc do zwiedzania - Istria, Dubrownik, chorwackie wyspy... Bajka!

Nr 3 Bułgaria Obozy Młodzieżowe 2016

To mocna konkurencja dla kierunku nr 2 i przekłada się ona w szczególności tym, że jest tutaj zdecydowanie bliżej a ceny za usługi tu oferowane są znacznie niższe. Oczywiście nie oznacza, że gorsza - dyskoteki w Złotych Piaskach należą do najlepszych w całej Europie i są jedną z atrakcji na obozach młodzieżowych w Bułgarii.

Nr 2 Hiszpania Obozy Młodzieżowe 2016

To absolutnie mocny nr2 wśród kierunków o które pytają się wszyscy chętni jechać na zbliżające się wakacje 2016. Dlaczego tak wiele jest zapytań o kolonie i obozy młodzieżowe w Hiszpanii? Gwarancja pogody, hiszpańskie słońce, plaże i zabawa a do tego wspaniała Barcelona, Costa Brava i Lloret de mar. Tutaj udane wakacje są wręcz gwarantowane.

Nr 1 Polska Obozy Młodzieżowe 2016

Zaskoczeni? No chyba nie... Przecież dobrze o tym wiemy, że nie ma jak u siebie w domu. Jak wynika z naszych zapytań to właśnie obozy i kolonie w Polsce będą najpopularniejszym z wszystkich kierunków jakie zostaną wybrane w nadchodzące wakacje - Morze, Mazury, Kaszuby i Góry będą królować jako kierunek NR 1 pośród ofert obozów młodzieżowych i kolonii letnich dla dzieci w 2016 roku.

Co z pozostałymi kierunkami?

Oczywiście i na te kierunki mamy zapytania. Kiedyś najbardziej popularne, dziś już trochę mniej. Nie oznacza to, że znów nie staną w przyszłości na podium. Przez 15 lat kierunki zainteresowań wyjazdami na obozy młodzieżowe i kolonie zmieniały się na tyle, że praktycznie każdy z krajów basenu morza śródziemnego był już na podium. Pojawiają się nowe kierunki z kolei inne na chwilę są zapominane, jedne utrzymują się wysoko przez kilka lat by potem znów stracić na popularności. Na to co jest w modzie decyduje wiele czynników jednak najważniejszym jesteście Wy - bo to od Was ostatecznie wszystko zależy. My jedynie jesteśmy radzi z tego, że możemy pomóc Wam w wyborze najbardziej dopasowanej oferty wyjazdu, ze sprawdzonymi przez nas organizatorem w kierunku, który spełni oczekiwania rodzica i uczestnika.

Pełna oferta wypoczynku dla dzieci i młodzieży: Obozy i Kolonie 2016


W ofercie Ecotravel można znaleźć oferty obozów młodzieżowych i kolonii letnich największych polskich organizatorów tego rynku. 15 lat działalności na rynku turystycznym pozwala nam weryfikować organizatorów i współpracować tylko z najlepszymi  tak by nasi klienci pewnie i bezpiecznie mogli wybrać wyjazd dla swojego dziecka. Niejednokrotnie służymy naszym klientom radą i pomocą przy wyborze oferty dostosowują propozycje do  potrzeb i oczekiwań zarówno rodzica jak i samego dziecka.

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-07-29
2020-03-20
2020-03-16
2020-02-17
2019-12-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/6-najpopularniejszych-kierunkow-na.html" title="6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016" style="vertical-align: middle;" /> 6 Najpopularniejszych Kierunków na Obozy Młodzieżowe 2016</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.