w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
7 sposobów na Tani Sylwester czyli jak obciąć cenę w biurze podróży?

7 sposobów na Tani Sylwester z Biurem Podróży

Oto kilka prostych i łatwych sposobów na skorzystanie z niższej ceny w biurze podróży na wyjazd sylwestrowy ale i nie tylko bo większość możecie wykorzystać wciągu całego roku przy wyborze i innych propozycji.

1. W kupie siła!

Zagłoba znał się na turystyce! Że co proszę? A no tak! Wszak to wołał Zagłoba „Kupą mości panowie, bo w kupie siła!” i co tu dużo mówić miał rację – Zagłoba znał się na turystyce i basta! Jak sami wiecie w pojedynkę trudno jest negocjować i uszczknąć coś z ceny swojej wyszperanej i wymarzonej oferty wyjazdu ale jeśli jest z Tobą twoich 10 przyjaciół i znajomych to już inna sprawa - razem możecie się pokusić o negocjację i uwierzcie nam... W większości przypadków otrzymacie interesującą propozycje, którą będziecie mogli wspólnie przemyśleć. Więc na co czekacie - dzwońcie po znajomych i negocjujcie - w kupie siła!

2. Wcześniej Taniej!

Co jeśli znajomi wciąż się zastanawiają, czekają, marudzą i zwlekają z decyzją a chciałbyś mieć to już wszystko z głowy? Stare dobre First Minute masz od ręki i korzystasz z niego. Czy to się opłaca? Jeśli masz taką możliwość lub musisz planować z dużym wyprzedzeniem to na pewno tak, szczególnie jeśli wiesz co chcesz – nie ma pewności, że cena będzie niższa w przyszłości ale jedno masz pewne na 100 % - masz już z tym tematem święty spokój.

3. Ostatni będą pierwszymi!

A kiedy mamy czas możemy poczekać aż trafi się okazja… Czasem last minute potrafi zaskoczyć i można ustrzelić naprawdę dobrą cenę… czasem, bo pamiętać też trzeba o tym, że do końca nie ma pewności, że pojedziesz tam gdzie chcesz, bo inni mogą cię uprzedzić kiedy ty czekasz na lepszą cenę. Z drugiej strony jeśli nie przeszkadza Ci w którym hotelu będziesz mieszkać albo wyżywienie nie jest Twoim priorytetem to warto się skusić na last minute – kto wie może uda Ci się na coś wyjątkowego trafić a przy tym sporo zaoszczędzić?

4. "Niech żyje bal!" ale dlaczego?

Jeśli sylwester traktujesz jak wczasy, ucieczkę przed codziennością, pracą i obowiązkami a w cenie wybranego wyjazdu sylwestrowego jest już wliczony bal sylwestrowy, który raczej chciałbyś spędzić we gronie najbliższych oczywistym jest , że zadajesz sobie pytanie „po co mi ten bal, ta oferta nie jest dla mnie..”. To błąd! Nie ma przeszkód zapytać czy nie udałoby się zrezygnować z balu – możliwe, że taką opcję organizator przyjmie a ty Nowy Rok spędzisz w mniej huczny i relaksujący sposób… a parę złotych zostanie w kieszeni.

5. A może w innym terminie?

Każdy zapewne chciałby aby wyjazd sylwestrowy trwał i trwał… ale jednak jest to pragnienie, na którego spełnienie są bardzo niewielkie szanse. Bardzo często wyszukując oferty sami jesteście świadkami tego, że terminy wybranych ofert są dłuższe od czasu wolnego jaki możecie na nie poświęcić. Czy jest jakieś rozwiązanie? Zapytaj o możliwość skrócenia pobytu na początku lub pod koniec terminu… Wiele biur podróży będzie wstanie Ci pomóc a cena również będzie korzystniejsza.

6. Śniadanie rzecz ważna!

Pierwszy posiłek w ciągu dnia to najważniejsza rzecz i na wyjeździe bez dobrego śniadanie nie ma co wychodzić z hotelu – w ogóle nie ma co brać tematu pod dyskusję! Co jeśli uwielbiamy zwiedzać i nasze obiady planujemy jadać na mieście a kolacje np. w romantycznych okoliczny restauracyjkach… codziennie inne miejsce, inna knajpka – będzie wspaniale - ale okazuje się, że w waszym wypatrzonym programie wyjazdu jest pełny pakiet żywieniowy wliczony w cenę? Katastrofa - Nie ma wyjścia? Oczywiście, że jest! O ile nie jest to opcją w ofercie można zawsze poprosić organizatora o jej modyfikację – bardzo możliwe, że będzie to jedynie formalność czego na pierwszy rzut oka nie byłoby widać… a cena za pobyt miło spada.

7. Kto pyta ten… Zyskuje!

Stare jak świat przysłowie mówi – „Kto pyta nie błądzi” a my z pewnością dodać możemy „… i zyskać może!”. Bo nawet jeśli się nie uda uzyskać zniżki, czy też zmienić opcji w ofercie, nic nikogo nie kosztuje by zapytać. No to do dzieła, piszcie, dzwońcie i pytajcie!


Zobaczcie naszą pełną oferte sylwestrową www.ofertysylwestrowe.pl

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2022-11-02
2021-12-24
2020-11-06
2018-11-19
2017-12-14
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/7-sposobow-na-tani.html" title="7 sposobów na Tani Sylwester czyli jak obciąć cenę w biurze podróży?" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="7 sposobów na Tani Sylwester czyli jak obciąć cenę w biurze podróży?" style="vertical-align: middle;" /> 7 sposobów na Tani Sylwester czyli jak obciąć cenę w biurze podróży?</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.