w naszej ofercie: 8615 imprez, 3768 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Czas na Ferie Zimowe 2021! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym miejscu z najbliższymi - Największa oferta sylwestrowa czeka na Ciebie » 
  
 
 
  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL CLIPPER 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL ELENA 24H PARK ALL INCLUSIVE 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL RIVA PARK 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]

FAQ

Jesli masz pytanie lub czegoś nie wiesz tutaj moższ się Nas oto zapytać!

 1. Jak sprawdzić swoją rezerwację? Wpłaty, zaległości itp. Można skontaktować się z biurem telefonicznie lub mailowo - doradca z biura udzieli informacji po otrzymaniu numeru Państwa rezerwacji. Informacje takie można również uzyskać wchodząc na swą skrzynkę mailową. Każdorazowe zaksięgowanie wpłaty przez EcoTravel wysyłane jest mailem do klienta.
 2. Jak można anulować rezerwację? Anulacja rezerwacji zależna jest od statusu rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest wstępna - niezaliczkowana - wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z EcoTravel i poinformować o rezygnacji z rezerwacji. Jeśli rezerwacja jest zaliczkowana - należy napisać pismo z rezygnacją.
 3. Co to jest KRI? KRI są to koszty rezygnacji z imprezy turystycznej a właściwie ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - ubezpieczenie działające tylko i wyłącznie na wypadek przyczyn losowych uniemożliwiających wyjazd.
 4. Jak dokonać rezerwacji? Rezerwacji można dokonać on-line lub w biurze. - W biurze: na os. Niepodległości 3A/5A, 31-865 Kraków (Nowa Huta) - On-line: za pomocą formularza rezerwacyjnego, który znajduje się w zakładce "Rezerwacja" przy każdej ofercie. Przepraszamy ale nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznie.
 5. Czy istnieje możliwość rezerwacji w innym biurze niż w tym co jest w Krakowie? Na tą chwilę główna i jedyna siedziba naszego biura znajduje się w Krakowie. Wszelakie formalności związane z rezerwacją można dokonać drogą elektroniczną (email, przelew bankowy, fax). Oczywiście również można tego dokonać w sposób tradycyjny w naszej siedzibie w Krakowie (os. Niepodległości 3A/5A, 31-865 Kraków).
 6. Czy muszę podawać w formularzu rezerwacyjnym swój adres email? TAK. Na podany adres email zostaną wysłane do Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty związane z rezerwacją.
 7. Czy osoba dokonująca rezerwacji musi być pełnoletnia? Tak. Osoba dokonująca rezerwacji musi być pełnoletnia - musi mieć ukończone 18 lat. W wypadku obozów zimowych i letnich, kolonii i zimowisk dla dzieci i młodzieży osoba dokonująca rezerwacji musi być również opiekunem prawnym zgłaszanego uczestnika.
 8. Co to jest ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ? To ubezpieczenie, które pozwala uzyskać częściowy zwrot wpłaconych pieniędzy, w sytuacji kiedy z nagłych, nieprzewidzianych i losowych sytuacji (udokumentowanych np. zaświadczeniem lekarskim) nie możemy wyjechać na wykupioną imprezę lub musimy ją przerwać i wracać do kraju. Decyzję o wykupieniu takiego ubezpieczenia podejmuje klient. Koszt ubezpieczenia to ok. 3% jest jednak zależne od organizatora (różne kwoty u różnych organizatorów). Nie u każdego organizatora jest możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia. Ważną informacją jest też, że koszty rezygnacji rozpatrywane są indywidualnie przez ubezpieczyciela. Nie każdy powód rezygnacji upoważnia do uzyskania zwrotu, przykłady podane są w każdych warunkach ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które każdy klient wykupujący takie ubezpieczenie ma obowiązek je otrzymać od biura sprzedającego ofertę i się z nimi zapoznać. Przykładowe powody rezygnacji: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagłe zachorowanie uniemożliwiające uczestnictwo w wyjeździe.
 9. Do kiedy składać rezerwację ? Rezerwacje można składać w każdym momencie jeśli oferta jest dostępna. Jednak należy pamiętać, że złożenie rezerwacji nie gwarantuje miejsca na imprezie, a jest tylko zapytaniem o możliwość dokonania rezerwacji. Wynika to z faktu składania rezerwacji przez wiele osób na jedną imprezę, gdzie mogły być już ostatnie miejsca. Jednakże każdorazowo po złożeniu rezerwacji klient jest informowany telefonicznie czy rezerwacja została przyjęta czy też nie.
 10. Wysłałem formularz rezerwacyjny - Co dalej? Teraz tylko czekaj spokojnie na kontakt od naszego doradcy - jak tylko przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty wyślemy je do Ciebie na wskazany w formularzu adres email również powiadamiając Cię o tym fakcie telefonicznie.
 11. Czy po dokonaniu rezerwacji w formularzu od razu otrzymam dokumenty? Nie. Po dokonaniu rezerwacji musimy mieć czas na przygotowanie niezbędnych dokumentów, które wyślemy do Ciebie na podany w formularzu adres email. Prosimy Cię o cierpliwość...
 12. W jaki sposób po dokonaniu rezerwacji otrzymam dokumenty? Wszystkie niezbędne dokumenty zostaną wysłane na podany przez Ciebie w formularzu adres email.
 13. Jak wygląda płatność za imprezy? Po złożeniu rezerwacji on-line będziemy przesyłać drogą mailową - na wskazany przez Ciebie adres email w formularzu rezerwacyjnym - dokumenty: umowę-zgłoszenie, warunki uczestnictwa, wybraną ofertę w formacie *.pdf oraz w przypadku wypoczynku dzieci i młodzieży kartę kolonijną. Na umowie będą znajdować się informacje o płatnościach: kwota zaliczki i jej termin oraz kwota dopłaty i jej termin. Jeśli jednak termin zaliczki nachodzi na termin dopłaty wówczas na umowie będzie widniała pełna kwota do zapłaty.
 14. Czy w przypadku rezygnacji zaliczka jest zwracana? To zależy od tego kiedy następuje rezygnacja. Ewentualne koszty rezygnacji liczone są zgodnie z warunkami uczestnictwa danego Organizatora, które są otrzymywane wraz z umową przed jej podpisaniem.
 15. Czy Wasza firma przyjmuje dofinansowanie z firm np. z kopalni ? Tak, możliwe jest przyjęcie dofinansowania m.in. i z kopalni. Kwestia ta ustalana jest z każdą z firm z osobna. Zachęcam do rezerwacji :)
 16. Jak mam opisać tytuł przelewu aby dobrze był zidentyfikowany i nie nastąpiła pomyłka? Najlepiej podać: "Numer Rezerwacji" oraz "Imię i Nazwisko" osoby dokonującej rezerwacji bądź uczestnika np. obozu czy kolonii. Numerem Rezerwacji jest sześć cyfr "#123456" generowanych indywidualnie przy złożeniu rezerwacji przez formularz rezerwacyjny. Pojawia się on na wszystkich dokumentach poczynając od potwierdzenia wysłania formularzy po przez potwierdzenia i korespondencję email.
 17. Czy dowód wpłaty potwierdzający przelew przez internet będzie akceptowany? TAK. Pod warunkiem, że będzie on wygenerowany z bankowej strony a nie skopiowany i wklejony do wiadomości przesyłanej do nas. Dokument taki można wygenerować z większości banków - tylko wygenerowany dokument będzie akceptowany!
 18. Czy potwierdzenie przelewu trzeba wysyłać? TAK. Z doświadczenia wiemy, że niektóre przelewy trwają nawet kilka dni dlatego też zawsze prosimy o przefaksowanie lub wysłanie skanu drogą elektroniczną (email) dowodu wpłaty co zdecydowanie przyśpiesza potwierdzenie rezerwacji.
 19. Czy można opłacać w ratach ? Tak. Jak najbardziej można dokonywać opłat w ratach, jednak kwota zaliczki musi pozostać zgodna z umową, a pozostałą kwotę można opłacać w ratach dowolnie. Ważne jest aby do terminu dopłaty określonego na umowie była uregulowana cała płatność za pobyt.
 20. Ile czasu przed wyjazdem należy dokonać ostatniej raty? Wpłaty ostatniej raty zwykle dokonuje się na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
 21. Czy zwracana jest zaliczka w przypadku nie opłacenia wycieczki? Taka informacja znajduje w warunkach uczestnictwa, które są otrzymywane z innymi dokumentami po dokonaniu rezerwacji. Warunki te regulują kwestie ew. zwrotu zaliczki. Rezygnacja z imprezy - zwrot wpłat - zależny jest także od terminu zgłoszenia pisemnej rezygnacji, jej powodu oraz tego czy były wykupione ew. dodatkowe ubezpieczania od kosztów rezygnacji.
 22. Kim są opiekunowie na koloniach i obozach młodzieżowych ? Zazwyczaj studenci, absolwenci (którzy mają ukończony kurs wychowawców) i nauczyciele oraz ludzie z pasją. Często są to osoby, które mają ukończonych wiele kursów np. na ratowników, instruktorów fitnessu, windsurfingu, snowboardu itp.
 23. Jeśli jest przedział wiekowy między na jednej ofercie 13-15 i 15-18 to od czego to zależy ? Aby udzielić właściwej odpowiedzi potrzebujemy informację, której oferty dotyczy ten przedział wiekowy (nr oferty lub link).
 24. Czy żeby pojechać na obóz studencki trzeba mieć legitymację studencką czy wystarczy mieć ukończone 18 lat? Z góry dziękuje za odpowiedź. W śród wielu ofert studenckich jakie mamy w sprzedaży można znaleźć takie, na które wystarczy mieć ukończone 18 lat - ale również są takie, przy których konieczne jest posiadanie legitymacji studenckiej - wszystko zależy od wybranej oferty.
 25. Które programy są dla ludzi mniej niż 18 lat?? Nie mogę znaleźć niczego z tą informacją. Proszę pomoc. Przy większości ofert zaznaczony jest przedział wiekowy uczestników. Jeśli takiego nie ma prosimy napisz do nas jakiej oferty poszukujesz - na pewno coś zaproponujemy.
Popularne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL DON JUAN 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL SUN BEACH 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL ELENA 24H PARK ALL INCLUSIVE 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ LETNI W HISZPANII CLUB ALEX HOTEL 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL RIVA PARK 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HOTEL TEEN PALACE ALL INCLUSIVE BUŁGARIA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2021 PARTY TIME HOTEL TEEN PALACE
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL HAWAI MONTEVISTA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL CLIPPER 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.