w naszej ofercie: 11017 imprez, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Bezpieczne kąpiele słoneczne
   

Zbliża się lato... Czas wypoczynku wakacyjnego, urlopów, wyjazdów nad morze, nad jeziora, w góry... na słońce! Lato każdemu z Nas kojarzy się nam z wypoczynkiem... a wypoczynek z uśmiechniętą opaloną twarzą.

Każdy marzy by wrócić z wakacji nie tylko z opaloną buzią ale i całym ciałem... Pamiętać jednak należy, że zbyt długie i nieostrożne przebywanie na słońcu spowodować może zaszkodzić zdrowiu jak i naszej urodzie. Brak stosowania jakiejkolwiek ochrony może doprowadzić m.in. do oparzeń słonecznych, szybszego starzenia się skóry, zgrubień i suchości naskórka czy wystąpienia licznych piegów a nawet miejscowych przebarwień skóry.

Latem słońce jest dosłownie wszędzie a w szczególności w krajach basenu morza śródziemnego, które to są ulubionym celem wyjazdów naszych pociech na obozy młodzieżowe czy nas samych na przerwy urlopowe. 

Póki co mamy jeszcze troszkę czasu do wakacji dlatego też warto się przygotować do - mam nadzieję :) - nieuchronnego zażywania kąpieli słonecznych.

Jednym z dobrych sposobów jest zażywanie odpowiednich i przystosowanych do tego środków czy też leków zawierających beta-karoten, który poprawia koloryt skóry i sprawia, że łatwiej się nam skóra opala. Beta kartoen możemy znaleźć m.in. w preparacie Belissa Sun, Capivit Sun itp.

Najbardziej naturalnym sposobem na uzyskanie pięknej naturalnej opalenizny jest systematyczne jedzenie marchewki lub picie soku marchwiowego.

Warto również pamiętać o systematycznym używaniu nawilżającego balsamu do ciała i kremu do twarzy.
Prawidłowo przygotowana skóra gwarantuje piękną słoneczną opaleniznę.

Należy również pamiętać by przed wyjściem na słońce użyć kremu do opalania z odpowiednim filtrem dopasowanym do danej karnacji.

 

Ważne jest również dbanie o cerę po opalaniu i nawilżenie ciała balsamami po opalaniu zawierającymi odpowiednie witaminy.

 

Tak przygotowani nie straszne nam będą promienie gorącego słońca czy to na wakacyjnych wczasach rodzinnych czy na koloni letniej! :) Miłego opalania!!!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/bezpieczne-kapiele-sloneczne.html" title="Bezpieczne kąpiele słoneczne" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Bezpieczne kąpiele słoneczne" style="vertical-align: middle;" /> Bezpieczne kąpiele słoneczne</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.