w naszej ofercie: 11042 imprezy, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Charytatywny Festyn Rodzinny "Dla Karola"
   

W dniu 23 września piękniejsza część naszej Ecotravelowej ekipy ;) brała udział w Charytatywnym Festynie Rodzinnym "Dla Karola" organizowanym przez Amatorski Klub Piłkarski Stal Nowa Huta.

W trakcie całodniowej imprezy z naszej strony była tyrolka, huśtawka i możliwość złowienia na wędkę gadżetów Ecotravel :)

W trakcie festynu zbierane były pieniądze dla 7-letniego Karola Kasprzyka, który urodził się z przepukliną przeponową, agnezją ciała modzelowatego, wadą serca i obustronną głuchotą.

Już dziś wiemy, że udało się zebrać wystarczające środki dla Karola :)

Karol jest szczęśliwy, dzieciaki zadowolone, festyn udany i pogoda dopisała... Jest z czego się cieszyć!!! Brawo dla wszystkich którzy pomogli w całym przedsięwzięciu! Brawo dla wszystkich razem i każdego z osobna. Udało się :)

Charytatywny Festyn Rodzinny

fot. Sonia Kozińska (www.soniakozinska.pl)

Charytatywny Festyn Rodzinny

fot. Sonia Kozińska (www.soniakozinska.pl)

Charytatywny Festyn Rodzinny

fot. Sonia Kozińska (www.soniakozinska.pl)

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/charytatywny-festyn-rodzinny-dla.html" title="Charytatywny Festyn Rodzinny "Dla Karola"" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Charytatywny Festyn Rodzinny "Dla Karola"" style="vertical-align: middle;" /> Charytatywny Festyn Rodzinny "Dla Karola"</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.