w naszej ofercie: 12309 imprez, 1644 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Szukaj Obozów Młodzieżowych i Koloni dla dzieci ze specjalnymi znizkami i rabatami! Kupuj Taniej Teraz >> Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami »
Czas na Złote Piaski

Czas na Złote Piaski!

Złote Piaski to gorące morze, złociste plaże i niekończące się możliwości spędzania wolnego czasu.

Czas na Złote Piaski

W ciągu dnia temperatury powietrza sięgają do 40 st. a w morzu 30 st. Celcjusza czyli mam idealne warunki na beztroskie leniuchowanie na plaży  lub aktywne spędzanie czasu z siatkówką plażową, pływaniem, przejażdżkami  jeepami, łodzią piracką, bananem, loty paralotnią czy też świetna zabawa w Aquapolis (miasteczko wodne).

W nocy kurort budzi do życia wszystkich kochających imprezy i dobrą zabawę. Liczne dyskoteki, piano party, piano bary, puby  zapraszają do rozrywki. W nocy pasaż nadmorski zamienia w wielkie wesołe miasteczko: iluminacja, rysownicy, malarze, piosenkarze,   gabinety fotografii artystycznej, bungee, fish pedciure, sklepiki z wyrobami różanymi, butiki z najlepszymi podróbkami z Turcji oraz liczne restauracje z muzyką na żywo, które proponują m.in. specjały kuchni bułgarskiej. Trzeba podkreślić że kuchnia bułgarska nie wszystkim odpowiada ale jest to kuchnia dla smakoszy, zachwyca swoją różnorodnością i jest uważana za jedną ze zdrowszych w Europie.

Poza plażami jednak jest tu też coś do zwiedzania. W okolicy leży monastyr Aładża, zachwycający nie tylko techniką budowy, gdyż został on wykuty w skale, ale również związanymi z nim legendami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się też rezerwat Kamienny Las, zawierający kolekcję ponad 300 kamiennych tworów o wysokości od 6 do 12 metrów.

Jeśli się tu wybieracie to szczególnie zapraszamy do Hotelu Tintyava w Złotych Piaskach. To 3* hotel bardzo lubiany przez młodzież z powodu swojego położenia i panującej tam przyjaznej atmosferze. Atrakcje hotelu to zadrzewiony ogród w którym jest basen z leżakami i parasolami, boisko do siatkówki, bilard, rzutki, tenis stołowy  oraz uwaga: Jungle Park. Wszystkie atrakcje bezpłatnie!!!

Hotel TINTYAVA

Hotel TINTYAVA

Hotel TINTYAVA

W czasie upału można odpocząć w klimatyzowanych pokojach z balkonami, TV, łazienką. WIFI w lobby bezpłatne. Poważnym argumentem do wyboru hotelu Tuntyava jest jedzenie w formie all inclusive soft, każdy może wybrać coś dla siebie, a co najważniejsze dania zbliżone są do  kuchni europejskiej. Uwierz nam, znamy ten hotel,  od 5 lat organizujemy tam nasz obozy i wiemy, że wrócisz stamtąd zadowolony.

Sprawdź naszą propozycję wyjazdu:

Obóz Młodzieżowy w Bułgarii

Jedź z nami: odpoczniesz, zabawisz się i  poznasz nowe, ciekawe miejsce. 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2022-06-02
2022-04-27
2022-04-22
2022-01-12
2022-01-07
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/czas-na-zlote-piaski.html" title="Czas na Złote Piaski" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Czas na Złote Piaski" style="vertical-align: middle;" /> Czas na Złote Piaski</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.