w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Czas pomyśleć o Sylwesterze
   

Sylwester

No i spadł nam pierwszy śnieg tego roku… biały puch okrył drzewa, auta, domy. Nadchodząca szybko zima każe stwierdzić – czas pomyśleć o Sylwestrze 2013!!!

Naprawdę nie ma co marnować czasu i liczyć na to, że jeszcze się uda znaleźć miejsca w grudniu, tuż po mikołajkach a co gorsza przed świętami Bożonarodzeniowymi. Podpowiadamy – nie ma co liczyć na to – lastów raczej nie będzie! Możecie wierzyć czy nie ale oferty i wczasy sylwestrowe naprawdę sprzedają się przez cały rok ale teraz, właśnie w tej chwili, pod koniec października i na początku listopada znikają w co raz szybszym tempie. Co roku przecież przed świętami zdzwaniamy się a potem spotykamy całymi rodzinami a przy takiej okazji również planujemy wspólne świąta czy sylwester. A przecież nie będzie inaczej teraz… więc warto już zawczasu, teraz własnie, mając większą rozpiętość propozycji wycieczek sylwestrowych, wolnych domków, hoteli czy miejsc na balach noworocznych wybrać najlepsze dla siebie oferty.

Patrząc na nasze statystyki z lat poprzednich, jadący z nami klienci wybierają jako miejsce pobytu sylwestrowego góry i właśnie góry corocznie są najbardziej popularną destynacją sylwestrową – często przecież łączoną z pobytem świąteczno-noworocznym i nartami. Jednak nie możemy powiedzieć, że inne regiony takie jak nasze morze i mazury miały by być nie interesujące. Wręcz przeciwnie z roku na rok właśnie tutaj zwiększa się ilość chętnych na spędzenie świąt i nowego roku. Co raz bardziej popularne narty biegowe powodują, że znajduje się wielu chętnych na spędzenie rodzinnych świąt właśnie na mazurach czy nad morzem.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o tak popularnych w zeszłym roku oferty sylwestrowe i spędzenie sylwestra na rynkach wszystkich największych miast Europy – Paryż, Praga, Rzym… te 3 miasta wiodły prym w trakcie sylwestra 2011/2012. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy… rośnie im konkurencja :)

Ciekawostką tego roku – choć i będącą w ofercie również w zeszłym – jest Sylwester Egzotyczny. Inspiracją takiego typu imprez sylwestrowych są częste zapytania o słońce, ciepło, plaże, palmy i egzotyczne klimaty dalekich zamorskich krajów – stąd w naszej ofercie można już teraz wybierać wśród ofert sylwestrowych do takich krajów jak Brazylia, Birma, Hawaje, Australia a to tylko niektóre propozycje takiego nieprzeciętnego przecież sylwestra pod palmami.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową – specjalnie dedykowaną ofertom sylwestrowym 2012/2013 - www.ofertysylwestrowe.pl na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa podstrona jest utworzona dla naszych klientów, by łatwiej odszukać interesującą ofertę np. jeśli szukamy oferty Sylwester Egzotyczny, wystarczy w rodzaju ofert wybrać Sylwester Egzotyczny.

NIE CZEKAJ POMYŚL O SYLWESTRZE

Dodatkowe pytania? Napisz do nas:
Basia: basia@ecotravel.pl
Michał: michal.pawlik@ecotravel.pl
Edyta: edyta@ecotravel.pl

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/czas-pomyslec-o-sylwesterze.html" title="Czas pomyśleć o Sylwesterze" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Czas pomyśleć o Sylwesterze" style="vertical-align: middle;" /> Czas pomyśleć o Sylwesterze</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.