w naszej ofercie: 8746 imprez, 7224 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Czas pomyśleć o Sylwesterze
   

Sylwester

No i spadł nam pierwszy śnieg tego roku… biały puch okrył drzewa, auta, domy. Nadchodząca szybko zima każe stwierdzić – czas pomyśleć o Sylwestrze 2013!!!

Naprawdę nie ma co marnować czasu i liczyć na to, że jeszcze się uda znaleźć miejsca w grudniu, tuż po mikołajkach a co gorsza przed świętami Bożonarodzeniowymi. Podpowiadamy – nie ma co liczyć na to – lastów raczej nie będzie! Możecie wierzyć czy nie ale oferty i wczasy sylwestrowe naprawdę sprzedają się przez cały rok ale teraz, właśnie w tej chwili, pod koniec października i na początku listopada znikają w co raz szybszym tempie. Co roku przecież przed świętami zdzwaniamy się a potem spotykamy całymi rodzinami a przy takiej okazji również planujemy wspólne świąta czy sylwester. A przecież nie będzie inaczej teraz… więc warto już zawczasu, teraz własnie, mając większą rozpiętość propozycji wycieczek sylwestrowych, wolnych domków, hoteli czy miejsc na balach noworocznych wybrać najlepsze dla siebie oferty.

Patrząc na nasze statystyki z lat poprzednich, jadący z nami klienci wybierają jako miejsce pobytu sylwestrowego góry i właśnie góry corocznie są najbardziej popularną destynacją sylwestrową – często przecież łączoną z pobytem świąteczno-noworocznym i nartami. Jednak nie możemy powiedzieć, że inne regiony takie jak nasze morze i mazury miały by być nie interesujące. Wręcz przeciwnie z roku na rok właśnie tutaj zwiększa się ilość chętnych na spędzenie świąt i nowego roku. Co raz bardziej popularne narty biegowe powodują, że znajduje się wielu chętnych na spędzenie rodzinnych świąt właśnie na mazurach czy nad morzem.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o tak popularnych w zeszłym roku oferty sylwestrowe i spędzenie sylwestra na rynkach wszystkich największych miast Europy – Paryż, Praga, Rzym… te 3 miasta wiodły prym w trakcie sylwestra 2011/2012. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy… rośnie im konkurencja :)

Ciekawostką tego roku – choć i będącą w ofercie również w zeszłym – jest Sylwester Egzotyczny. Inspiracją takiego typu imprez sylwestrowych są częste zapytania o słońce, ciepło, plaże, palmy i egzotyczne klimaty dalekich zamorskich krajów – stąd w naszej ofercie można już teraz wybierać wśród ofert sylwestrowych do takich krajów jak Brazylia, Birma, Hawaje, Australia a to tylko niektóre propozycje takiego nieprzeciętnego przecież sylwestra pod palmami.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową – specjalnie dedykowaną ofertom sylwestrowym 2012/2013 - www.ofertysylwestrowe.pl na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa podstrona jest utworzona dla naszych klientów, by łatwiej odszukać interesującą ofertę np. jeśli szukamy oferty Sylwester Egzotyczny, wystarczy w rodzaju ofert wybrać Sylwester Egzotyczny.

NIE CZEKAJ POMYŚL O SYLWESTRZE

Dodatkowe pytania? Napisz do nas:
Basia: basia@ecotravel.pl
Michał: michal.pawlik@ecotravel.pl
Edyta: edyta@ecotravel.pl

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/czas-pomyslec-o-sylwesterze.html" title="Czas pomyśleć o Sylwesterze" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Czas pomyśleć o Sylwesterze" style="vertical-align: middle;" /> Czas pomyśleć o Sylwesterze</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.