w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Ecotravel porywa Św. Mikołaja
   

Mikołajki

Jest wiele różnych legend dotyczących świętego mikołaja, jedna z nich mówi, że starszy siwy mężczyzna w okresie Bożego Narodzenia rozdaje dzieciom prezenty. Pomaga mu w tym zaprzęg reniferów. Według różnych wersji zamieszkuje wraz z grupą elfów Laponię lub biegun północny. W większości Europy dzień świętego mikołaja obchodzony jest 6 grudnia. Wg tradycji wszystkie dzieci, które były grzeczne cały rok, znajdują w tym dniu pod poduszką, pod łóżkiem, pod choinką lub w skarpecie prezenty. Na skutek przenikania do europejskiej tradycji elementów kultury anglosaskiej (głównie amerykańskiej) także w Europie święty mikołaj utożsamiany jest coraz częściej z Bożym Narodzeniem i świątecznymi prezentami. Zatem musimy pogodzić jakoś wszystkich , żeby i 6 grudnia i w boże Narodzenie Św. Mikołaj miał co robić :)

No i mamy takie plany...

PLAN NR 1

Jako, żeby tradycji stało się zadość porwiemy odwiedzającego nas św. Mikołaja 6 grudnia i przetrzymamy go dla Was aż do 24 grudnia 2012 :)

Tym samym przez czas trwania porwania przejmiemy tymczasowo obowiązki św. Mikołaja i dla naszych klientów i ich małych pociech, którzy odwiedzą nas osobiście w biurze rozdamy symboliczne słodkie mikołajkowe upominki.

PLAN NR 2

Dla rodziców, którzy chcą spędzić Święta Bożego Narodzenia na wyjeździe i jednocześnie sprawić dzieciakom wiele radości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy Boże Narodzenie w różnych miastach w Polsce z wizytą Świętego Mikołaja:

BOŻE NARODZENIE BIAŁKA TATRZAŃSKA
6 nocy w górach
 
BOŻE NARODZENIE W KARPACZU 5 NOCY
Uroczysta Kolacja Wigilijna

BOŻE NARODZENIE W BESKIDACH 4 NOCE
Wigilia, biesiada ryterska

BOŻE NARODZENIE W KARPACZU
Uroczysta Kolacja Wigilijna 6 nocy

BOŻE NARODZENIE W MUSZYNIE
Kolacja Wigilijna, Mikołaj 3 noce

BOŻE NARODZENIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Uroczysta Kolacja Wigilijna 5 nocy

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W KOŁOBRZEGU
Uroczysta Kolacja Wigilijna z udziałem Św.Mikołaja 5 nocy

BOŻE NARODZENIE W MUSZYNIE 4 NOCE
Biesiada regionalna z muzyką na żywo

BOŻE NARODZENIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
Spotkanie ze Św. Mikołajem 5 nocy

Każdy z Was może sobie wybrać w Mikołajki Plan, który mu najlepiej pasuje :)

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/ecotravel-porywa-sw-mikolaja.html" title="Ecotravel porywa Św. Mikołaja" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Ecotravel porywa Św. Mikołaja" style="vertical-align: middle;" /> Ecotravel porywa Św. Mikołaja</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.