w naszej ofercie: 11042 imprezy, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Ferie z dziećmi w górach – które miejsca musisz odwiedzić?

Co roku z utęsknieniem czekasz na pierwszy śnieg, by móc oddać się białemu szaleństwu? Tej zimy chcesz zarazić swoją pasją dzieci? Zbliżające się ferie to doskonała okazja, by zaplanować niezapomniany urlop w rodzinnym gronie. Gdzie pojechać na narty z dzieckiem w Polsce? Podpowiadamy!

Ferie z dziećmi w górach – które miejsca musisz odwiedzić?

W Polsce wciąż przybywa ośrodków dostosowanych do potrzeb całych rodzin. To miejsca z dobrą infrastrukturą, nowoczesnym sprzętem i dedykowanymi maluchom szkółkami narciarskimi. W polecanych rodzinom kurortach nie brakuje też atrakcji poza stokiem. Oto wybrane przez EcoTravel miejsca warte odwiedzenia tej zimy!

 

Zakopane – niezapomniane rodzinne ferie w Tatrach

Zestawienie otwieramy stolicą polskich Tatr, Zakopanem i zlokalizowanym w niej ośrodkiem przy słynnym Nosalu. Centrum Szkoleń Narciarskich to przyjazny rodzinom ośrodek, w którym z myślą o pociechach przygotowano cztery niezbyt wymagające trasy o długości 200 m, 220 m, 240 m i 250 m z wyciągami talerzykowymi. Nie brakuj też typowej „oślej łączki”, idealnej dla początkujących narciarzy. Naukę jazdy urozmaici wizyta w Ogródku Misia Stramusia, w którym maluchy mogą bawić się na placu zabaw i korzystać z bezpiecznego toru saneczkowego. Nie brakuje też atrakcji w samym Zakopanem, w którym na najmłodszych czekają choćby śnieżny labirynt, małpi gaj czy Muzeum Oscypka. 

Szklarska Poręba – ferie z dziećmi pełne wrażeń

Szklarska Poręba, najsłynniejszy karkonoski kurort, to idealny kierunek na rodzinne ferie. Suma długości wszystkich tras ośrodka Ski Arena to aż 12 km. Podczas gdy doświadczeni rodzice mogą zjeżdżać po dwóch czerwonych lub jednej czarnej, dzieci mają możliwość śmigać po długim na 1470 metrów Puchatku lub 650-metrowej Hali Szrenickiej. Przy dolnej stacji ośrodka działa wyciąg Baby Lift, czyli mały orczyk długości 80 m przeznaczony specjalnie dla pociech. A po nartach – czas na atrakcje okolicy. W pobliżu ośrodka znajduje się Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, w którym dzięki multimedialnym wystawom maluchy mogą poznać karkonoską faunę i florę. Wyobraźnię najmłodszych rozbudzi też wizyta w Muzeum Mineralogicznym. 

Zieleniec – rodzinne ferie z alpejskim mikroklimatem

Zieleniec, będący dzielnicą Dusznik-Zdroju w Kotlinie Kłodzkiej, słynie z niespotykanego w Polsce, podobnego do alpejskiego, mikroklimatu. A także – świetnie przygotowanej stacji narciarskiej Winterpol Ski Arena. Działa w niej 29 różnych wyciągów i aż 41 tras o różnym poziome trudności. Na zaawansowanych narciarzy czeka jedna trasa czarna oraz kilka czerwonych, a pozostałe oznaczone zostały kolorem niebieskim – idealnie nadają się więc dla początkujących. Dla najmłodszych przygotowano również cztery wyciągi taśmowe do bezkolizyjnej jazdy, w pobliżu których prowadzona jest szkółka narciarska T&T. Co roku organizowane są tu także zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy. Pobliskie wzniesienia doskonale nadają się też do zjazdów na sankach. 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-09
2023-10-17
2023-10-10
2023-02-27
2023-01-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/ferie-z-dziecmi-w.html" title="Ferie z dziećmi w górach – które miejsca musisz odwiedzić?" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Ferie z dziećmi w górach – które miejsca musisz odwiedzić?" style="vertical-align: middle;" /> Ferie z dziećmi w górach – które miejsca musisz odwiedzić?</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.