w naszej ofercie: 9765 imprez, 7514 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Szukaj Obozów Młodzieżowych i Koloni dla dzieci ze specjalnymi znizkami i rabatami! Kupuj Taniej Teraz >> Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami »
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
KOLONIA LETNIA FULL TIME Z WYCIECZKAMI ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
KOLONIA LETNIA GIRLS CAMP ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?
To pytanie zadają sobie wszyscy rodzice. Codzienność zadań i obowiązków nie ułatwia rodzicom zadania. Jednak jest to okazja aby w ferie zimowe odmienić trochę tryb życia i nareszcie wspólnie z dziećmi spędzić czas. Dzieci to nasz największy skarb! Zatem gdzie na ferie zimowe z dziećmi się wybrać? Podpowiadamy!
Rodzinne wczasy
Ferie zimowe kojarzą się każdemu z ośnieżonymi górami, lasem, nartami i stokami. I dla takich widoków bardzo często wybieramy się z dziećmi na ferie zimowe. Góry to gwarancja białej śnieżnej zimy a to przecież największa frajda dla dziec - narty, sanki, pontony... Zimowe kurorty prześcigają się w ofertach i zachęcają do odwiedzin. Pozostaje tylko wybierać... Zakopane, Karpacz czy  może alpejskie kurorty?
Zimowiska dla rodzin z dziećmi
A gdyby tak połączyć wczasy zimowe z zimowiskiem? Kiedy dzieci spędzają czas z rówieśnikami realizując program zimowiska a wówczas rodzice odpoczywają albo relaksują się na stoku narciarskim? To możliwe! Popularne Obozy Zimowe i Zimowiska dla rodziców z dziećmi będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich członków Twojej rodziny. Wszyscy wypoczęci i zadowoleni - Takie ferie zimowe z dziećmi polubicie!
Ferie z dziećmi w najbliższej okolicy
Nie zawsze możemy zabrać aż tydzień urlopu w pracy aby wyjechać całą rodziną na ferie zimowe - przecież wakacje już za pół roku! Weekend to co innego. Warto rozglądnąć się po najbliższej okolicy, miejscowościach, atrakcjach turystycznych... z pewnością coś ktoś organizuje! Na przykład Krakowianie wybierają się na Kuligi w Ojcowie ze Świętym Mikołajem :) Może ktoś w okolicy u Was również takie organizuje?
Ferie zimowe z dziećmi w mieście
W ferie zimowe też się w mieście sporo dzieje! Sprawdźcie ofertę pobliskiego ośrodka kultury, klubu sportowego, muzeum czy parku wodnego. Z pewnością są przygotowani na odwiedziny waszych dzieci a oferta będzie bogata. Jeśli nie będą mogły się zajęcia odbywać w zamkniętych salach to zapewne będą organizowane spacery. W krakowskiej Nowej Hucie można wybrać się na warsztaty z ceramiki i najprawdziwsze ognisko a wszystko to w zabytkowym Dworze Branickich!
Najważniejsze aby spędzić możliwie jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi zanim znów codzienność wróci na normalne tory - korzystajcie ile tylko możecie!

Gdzie ferie zimowe z dziećmi

To pytanie zadają sobie wszyscy rodzice. Codzienność zadań i obowiązków nie ułatwia rodzicom zadania. Jednak jest to okazja aby w ferie zimowe odmienić trochę tryb życia i nareszcie wspólnie z dziećmi spędzić czas. Dzieci to nasz największy skarb!

Zatem gdzie na ferie zimowe z dziećmi się wybrać? Podpowiadamy!

Rodzinne wczasy

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

Ferie zimowe kojarzą się każdemu z ośnieżonymi górami, lasem, nartami i stokami. I dla takich widoków bardzo często wybieramy się z dziećmi na ferie zimowe. Góry to gwarancja białej śnieżnej zimy a to przecież największa frajda dla dziec - narty, sanki, pontony... Zimowe kurorty prześcigają się w ofertach i zachęcają do odwiedzin i skorzystania z oferty wczasów zimowych. Pozostaje tylko wybierać... Zakopane, Karpacz a może alpejskie kurorty? 

Zimowiska dla rodzin z dziećmi

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

A gdyby tak połączyć wczasy zimowe z zimowiskiem? Kiedy dzieci spędzają czas z rówieśnikami realizując program zimowiska... w tym samym czasie rodzice odpoczywają w SPA albo relaksują się na stoku narciarskim? To możliwe! Popularne Obozy Zimowe i Zimowiska dla rodziców z dziećmi będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich członków Twojej rodziny. Wszyscy wypoczęci i zadowoleni - Takie ferie zimowe z dziećmi polubicie!

Ferie z dziećmi w najbliższej okolicy

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

Nie zawsze możemy zabrać aż tydzień urlopu w pracy aby wyjechać całą rodziną na ferie zimowe - przecież wakacje już za pół roku! Weekend to co innego. Warto rozglądnąć się po najbliższej okolicy, miejscowościach, atrakcjach turystycznych... z pewnością coś ktoś organizuje! Na przykład Krakowianie wybierają się na Kuligi w Ojcowie ze Świętym Mikołajem :) Może ktoś w okolicy u Was również takie kuligi  organizuje?

Ferie zimowe z dziećmi w mieście

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

W ferie zimowe też się w mieście sporo dzieje! Sprawdźcie ofertę pobliskiego ośrodka kultury, klubu sportowego, muzeum czy parku wodnego. Z pewnością są przygotowani na odwiedziny waszych dzieci a oferta będzie bogata. Jeśli nie będą mogły się zajęcia odbywać w zamkniętych salach to zapewne będą organizowane spacery. W krakowskiej Nowej Hucie można wybrać się na Edu Ognisko z warsztatami ceramicznymi, zwiedzaniem i najprawdziwszym ogniskiem a wszystko to w zabytkowym Dworze Branickich!

Najważniejsze aby spędzić możliwie jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi zanim znów codzienność wróci na normalne tory - korzystajcie ile tylko możecie!

Pamiętajcie też, że macie w nas swoich doradców - piszcie: bok@ecotravel.pl lub dzwońcie: +48 12 6489977

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2022-02-01
2022-01-31
2022-01-07
2021-12-15
2021-12-09
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/gdzie-ferie-zimowe-z.html" title="Gdzie ferie zimowe z dziećmi? " ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie ferie zimowe z dziećmi? " style="vertical-align: middle;" /> Gdzie ferie zimowe z dziećmi? </a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Popularne
KOLONIA LETNIA MORSKI MIXER ŁEBA 2022
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKO - PRZYGODOWY 2022
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2022]
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2022]
OBÓZ ŻEGLARSKI WĘGORZEWO 2022 – 14 DNI
Bon Turystyczny [02.10-30.09.2022]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.