w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Gdzie ferie zimowe z dziećmi?
To pytanie zadają sobie wszyscy rodzice. Codzienność zadań i obowiązków nie ułatwia rodzicom zadania. Jednak jest to okazja aby w ferie zimowe odmienić trochę tryb życia i nareszcie wspólnie z dziećmi spędzić czas. Dzieci to nasz największy skarb! Zatem gdzie na ferie zimowe z dziećmi się wybrać? Podpowiadamy!
Rodzinne wczasy
Ferie zimowe kojarzą się każdemu z ośnieżonymi górami, lasem, nartami i stokami. I dla takich widoków bardzo często wybieramy się z dziećmi na ferie zimowe. Góry to gwarancja białej śnieżnej zimy a to przecież największa frajda dla dziec - narty, sanki, pontony... Zimowe kurorty prześcigają się w ofertach i zachęcają do odwiedzin. Pozostaje tylko wybierać... Zakopane, Karpacz czy  może alpejskie kurorty?
Zimowiska dla rodzin z dziećmi
A gdyby tak połączyć wczasy zimowe z zimowiskiem? Kiedy dzieci spędzają czas z rówieśnikami realizując program zimowiska a wówczas rodzice odpoczywają albo relaksują się na stoku narciarskim? To możliwe! Popularne Obozy Zimowe i Zimowiska dla rodziców z dziećmi będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich członków Twojej rodziny. Wszyscy wypoczęci i zadowoleni - Takie ferie zimowe z dziećmi polubicie!
Ferie z dziećmi w najbliższej okolicy
Nie zawsze możemy zabrać aż tydzień urlopu w pracy aby wyjechać całą rodziną na ferie zimowe - przecież wakacje już za pół roku! Weekend to co innego. Warto rozglądnąć się po najbliższej okolicy, miejscowościach, atrakcjach turystycznych... z pewnością coś ktoś organizuje! Na przykład Krakowianie wybierają się na Kuligi w Ojcowie ze Świętym Mikołajem :) Może ktoś w okolicy u Was również takie organizuje?
Ferie zimowe z dziećmi w mieście
W ferie zimowe też się w mieście sporo dzieje! Sprawdźcie ofertę pobliskiego ośrodka kultury, klubu sportowego, muzeum czy parku wodnego. Z pewnością są przygotowani na odwiedziny waszych dzieci a oferta będzie bogata. Jeśli nie będą mogły się zajęcia odbywać w zamkniętych salach to zapewne będą organizowane spacery. W krakowskiej Nowej Hucie można wybrać się na warsztaty z ceramiki i najprawdziwsze ognisko a wszystko to w zabytkowym Dworze Branickich!
Najważniejsze aby spędzić możliwie jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi zanim znów codzienność wróci na normalne tory - korzystajcie ile tylko możecie!

Gdzie ferie zimowe z dziećmi

To pytanie zadają sobie wszyscy rodzice. Codzienność zadań i obowiązków nie ułatwia rodzicom zadania. Jednak jest to okazja aby w ferie zimowe odmienić trochę tryb życia i nareszcie wspólnie z dziećmi spędzić czas. Dzieci to nasz największy skarb!

Zatem gdzie na ferie zimowe z dziećmi się wybrać? Podpowiadamy!

Rodzinne wczasy

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

Ferie zimowe kojarzą się każdemu z ośnieżonymi górami, lasem, nartami i stokami. I dla takich widoków bardzo często wybieramy się z dziećmi na ferie zimowe. Góry to gwarancja białej śnieżnej zimy a to przecież największa frajda dla dziec - narty, sanki, pontony... Zimowe kurorty prześcigają się w ofertach i zachęcają do odwiedzin i skorzystania z oferty wczasów zimowych. Pozostaje tylko wybierać... Zakopane, Karpacz a może alpejskie kurorty? 

Zimowiska dla rodzin z dziećmi

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

A gdyby tak połączyć wczasy zimowe z zimowiskiem? Kiedy dzieci spędzają czas z rówieśnikami realizując program zimowiska... w tym samym czasie rodzice odpoczywają w SPA albo relaksują się na stoku narciarskim? To możliwe! Popularne Obozy Zimowe i Zimowiska dla rodziców z dziećmi będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich członków Twojej rodziny. Wszyscy wypoczęci i zadowoleni - Takie ferie zimowe z dziećmi polubicie!

Ferie z dziećmi w najbliższej okolicy

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

Nie zawsze możemy zabrać aż tydzień urlopu w pracy aby wyjechać całą rodziną na ferie zimowe - przecież wakacje już za pół roku! Weekend to co innego. Warto rozglądnąć się po najbliższej okolicy, miejscowościach, atrakcjach turystycznych... z pewnością coś ktoś organizuje! Na przykład Krakowianie wybierają się na Kuligi w Ojcowie ze Świętym Mikołajem :) Może ktoś w okolicy u Was również takie kuligi  organizuje?

Ferie zimowe z dziećmi w mieście

Gdzie ferie zimowe z dziećmi?

W ferie zimowe też się w mieście sporo dzieje! Sprawdźcie ofertę pobliskiego ośrodka kultury, klubu sportowego, muzeum czy parku wodnego. Z pewnością są przygotowani na odwiedziny waszych dzieci a oferta będzie bogata. Jeśli nie będą mogły się zajęcia odbywać w zamkniętych salach to zapewne będą organizowane spacery. W krakowskiej Nowej Hucie można wybrać się na Edu Ognisko z warsztatami ceramicznymi, zwiedzaniem i najprawdziwszym ogniskiem a wszystko to w zabytkowym Dworze Branickich!

Najważniejsze aby spędzić możliwie jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi zanim znów codzienność wróci na normalne tory - korzystajcie ile tylko możecie!

Pamiętajcie też, że macie w nas swoich doradców - piszcie: bok@ecotravel.pl lub dzwońcie: +48 12 6489977

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-09
2023-10-17
2023-10-10
2023-02-27
2023-01-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/gdzie-ferie-zimowe-z.html" title="Gdzie ferie zimowe z dziećmi? " ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie ferie zimowe z dziećmi? " style="vertical-align: middle;" /> Gdzie ferie zimowe z dziećmi? </a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.