w naszej ofercie: 11033 imprezy, 7150 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020! Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!
Włochy    Chorwacja    Francja    Grecja    Hiszpania    Malta    Portugalia    Włochy   

Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!

Wrzesień w Polsce, jak widać za oknami, bywa różny… Trochę słońce, trochę deszcz, jednak w dużej mierze jest dość pochmurnym miesiącem a temperatury bardzo odbiegają od tych wakacyjnych. Średnie miesięczne temperatury z miesiąca na miesiąc w naszym kraju bardzo ale to bardzo szybko spadają.

W Warszawie średnia miesięczna temperatura we wrześniu kształtuje się pomiędzy maksimum 17.9 oC a minimum 8.9 oC. Brrr!

A może tak jeszcze odrobina ciepła gdzieś czeka? Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!

1. Grecja, Ateny

Grecja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 29.2 oC
 • Najniższa: 17.3 oC

Zdecydowanie tutaj jest bliżej lata. Upałów już nie ma ale letnie ciepełko jest i nadal miło go odczuwać. Plaża, leżak, krem do opalania nadal są w użyciu - skorzystaj z nich i Ty! Szczególnie, że czeka na Ciebie tutaj 9h słońca/dziennie i tylko 3.3 dnia z deszczem w ciągu całego miesiąca!

2. Malta, Luqa

Malta - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 28 oC
 • Najniższa: 20.1 oC

Jesteśmy blisko Afryki! I czuć to nadal przyjemnie w wysokiej wrześniowej maltańskiej temperaturze. Nawet pod koniec września można trafić na afrykańskie fale ciepła dlatego szykując się w te strony strój kąpielowy to świetny pomysł. 3.9 dnia z deszczem w ciągu całego miesiąca da się przeżyć prawda?

3. Włochy, Rzym

Włochy - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 26 oC
 • Najniższa: 15.8 oC

Wieczne miasto we wrześniu oferuje rześką letnią temperaturę uprzyjemniają zwiedzanie rzymskich zakamarków. Chce się spacerować, kiedy letnie upały zelżały i 8 godzin dnia wypełniają antyczne atrakcje. A i 4.5 dnia deszczu w miesiącu chyba da się przeżyć, prawda?

4. Hiszpania, Barcelona

Hiszpania - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.5 oC
 • Najniższa: 16.7 oC

Na wycieczkę do Barcelony nie trzeba długo namawiać. Szczególne we wrześniu kiedy to miasto opuszczają wielkie tłumy turystów i można bardziej spokojnie zwiedzić jej niebywałe atrakcje. Przyjemna temperatura zachęca jak i nie straszne są 6 dni ciepłego hiszpańskiego deszczu w ciągu całego miesiąca.

 

5. Francja, Marsylia

Francja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.3 oC
 • Najniższa: 15.5 oC

Południe Francji, Lazurowe Wybrzeże… Czy jeszcze trzeba namawiać by się tam wybrać? Wrześniowe ciepłe i łagodne wiatry znad Morza Śródziemnego zachęcają na wycieczkę w te właśnie strony. 8 godzin dnia i tylko 4.1 dnia z deszczem… Tak, Marsylia to dobre miasto na wrzesień.

 

6. Chorwacja, Dubrownik

Chorwacja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.4 oC
 • Najniższa: 18.7 oC

Nawet we wrześniu Dubrownik jest najchętniej odwiedzanym miastem w Chorwacji przez turystów. I nie ma co się dziwić bo ciepło gorącego lata lubi tutaj na dłużej się zatrzymać. No i dzień trwający 9 godzin i jedynie 6.4 dnia z deszczem powoduje, że Chorwacja długo będzie w jesiennej modzie!

7. Portugalia, Algarve, Faro

Portugalia - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 26.7 oC
 • Najniższa: 16.9 oC

W portugalskiej krainie Algarve słynącej z najpiękniejszych plaż w Europie pięknie jest o każdej porze. Ocean opiekuje się tutaj całym regionem nie dopuszczając zimne kontynentalne temperatury nad ten malowniczy region. Słońce jest tutaj wyjątkowo częstym gościem a 9 godzinny dzień i tylko 3 dni z deszczem w miesiącu stawia Algarve na wysokim miejscu pośród tych gdzie Lato we wrześniu jeszcze mieszka.

---

A Ty o jakim letnim wrześniowym miejscu marzysz?

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-05-03
2020-03-12
2020-03-12
2020-01-27
2018-12-28
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/gdzie-lato-we-wrzesniu.html" title="Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!" style="vertical-align: middle;" /> Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.