w naszej ofercie: 8364 imprezy, 3658 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!
Włochy    Chorwacja    Francja    Grecja    Hiszpania    Malta    Portugalia    Włochy   

Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!

Wrzesień w Polsce, jak widać za oknami, bywa różny… Trochę słońce, trochę deszcz, jednak w dużej mierze jest dość pochmurnym miesiącem a temperatury bardzo odbiegają od tych wakacyjnych. Średnie miesięczne temperatury z miesiąca na miesiąc w naszym kraju bardzo ale to bardzo szybko spadają.

W Warszawie średnia miesięczna temperatura we wrześniu kształtuje się pomiędzy maksimum 17.9 oC a minimum 8.9 oC. Brrr!

A może tak jeszcze odrobina ciepła gdzieś czeka? Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!

1. Grecja, Ateny

Grecja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 29.2 oC
 • Najniższa: 17.3 oC

Zdecydowanie tutaj jest bliżej lata. Upałów już nie ma ale letnie ciepełko jest i nadal miło go odczuwać. Plaża, leżak, krem do opalania nadal są w użyciu - skorzystaj z nich i Ty! Szczególnie, że czeka na Ciebie tutaj 9h słońca/dziennie i tylko 3.3 dnia z deszczem w ciągu całego miesiąca!

2. Malta, Luqa

Malta - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 28 oC
 • Najniższa: 20.1 oC

Jesteśmy blisko Afryki! I czuć to nadal przyjemnie w wysokiej wrześniowej maltańskiej temperaturze. Nawet pod koniec września można trafić na afrykańskie fale ciepła dlatego szykując się w te strony strój kąpielowy to świetny pomysł. 3.9 dnia z deszczem w ciągu całego miesiąca da się przeżyć prawda?

3. Włochy, Rzym

Włochy - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 26 oC
 • Najniższa: 15.8 oC

Wieczne miasto we wrześniu oferuje rześką letnią temperaturę uprzyjemniają zwiedzanie rzymskich zakamarków. Chce się spacerować, kiedy letnie upały zelżały i 8 godzin dnia wypełniają antyczne atrakcje. A i 4.5 dnia deszczu w miesiącu chyba da się przeżyć, prawda?

4. Hiszpania, Barcelona

Hiszpania - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.5 oC
 • Najniższa: 16.7 oC

Na wycieczkę do Barcelony nie trzeba długo namawiać. Szczególne we wrześniu kiedy to miasto opuszczają wielkie tłumy turystów i można bardziej spokojnie zwiedzić jej niebywałe atrakcje. Przyjemna temperatura zachęca jak i nie straszne są 6 dni ciepłego hiszpańskiego deszczu w ciągu całego miesiąca.

 

5. Francja, Marsylia

Francja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.3 oC
 • Najniższa: 15.5 oC

Południe Francji, Lazurowe Wybrzeże… Czy jeszcze trzeba namawiać by się tam wybrać? Wrześniowe ciepłe i łagodne wiatry znad Morza Śródziemnego zachęcają na wycieczkę w te właśnie strony. 8 godzin dnia i tylko 4.1 dnia z deszczem… Tak, Marsylia to dobre miasto na wrzesień.

 

6. Chorwacja, Dubrownik

Chorwacja - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 25.4 oC
 • Najniższa: 18.7 oC

Nawet we wrześniu Dubrownik jest najchętniej odwiedzanym miastem w Chorwacji przez turystów. I nie ma co się dziwić bo ciepło gorącego lata lubi tutaj na dłużej się zatrzymać. No i dzień trwający 9 godzin i jedynie 6.4 dnia z deszczem powoduje, że Chorwacja długo będzie w jesiennej modzie!

7. Portugalia, Algarve, Faro

Portugalia - Gdzie jest lato we wrześniu?

Średnia miesięczna temperatura we wrześniu:

 • Najwyższa: 26.7 oC
 • Najniższa: 16.9 oC

W portugalskiej krainie Algarve słynącej z najpiękniejszych plaż w Europie pięknie jest o każdej porze. Ocean opiekuje się tutaj całym regionem nie dopuszczając zimne kontynentalne temperatury nad ten malowniczy region. Słońce jest tutaj wyjątkowo częstym gościem a 9 godzinny dzień i tylko 3 dni z deszczem w miesiącu stawia Algarve na wysokim miejscu pośród tych gdzie Lato we wrześniu jeszcze mieszka.

---

A Ty o jakim letnim wrześniowym miejscu marzysz?

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-08
2023-05-16
2023-01-02
2022-01-12
2021-08-27
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/gdzie-lato-we-wrzesniu.html" title="Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!" style="vertical-align: middle;" /> Gdzie lato we wrześniu znajdziemy? Sprawdzamy!</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.