w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?

Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?

Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?

To zależy od preferencji i potrzeb uczestników oraz od tego, jakiego rodzaju kolonie lub obozy są dostępne w danym miejscu. W Polsce kolonie i obozy letnie są organizowane w wielu miejscach, w tym w górach, nad morzem, nad jeziorami i w miejscach o charakterze zurbanizowanym.

Wiele osób lubi wyjeżdżać nad morze lub nad jeziora, ponieważ te miejsca są chłodne i dają możliwość uprawiania różnych sportów wodnych. Góry są popularnym miejscem na kolonie i obozy zimowe, ponieważ oferują możliwość uprawiania sportów zimowych, takich jak narciarstwo i snowboard. W miejscach o charakterze zurbanizowanym, takich jak miasta, organizowane są zazwyczaj kolonie i obozy zajmujące się różnymi aktywnościami, takimi jak teatr, taniec, języki itp.

W Polsce najpopularniejsze rejony na obozy i kolonie to:
Tatry - malownicze góry i czyste powietrze są idealnym miejscem na obóz lub kolonię dla miłośników górskich wycieczek i aktywnego wypoczynku.
Mazury - kraina jezior i lasów, oferująca wiele możliwości rekreacji i uprawiania sportów wodnych.
Karkonosze - piękne góry z malowniczymi krajobrazami i szlakami turystycznymi, idealne dla miłośników pieszych wycieczek i górskich wędrówek.
Bieszczady - malownicze góry położone na granicy Polski, Słowacji i Ukrainy, oferujące wiele tras turystycznych i możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportu.
Sudety - góry położone w południowo-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
Pieniny - malownicze góry położone na granicy Polski i Słowacji, idealne dla miłośników wędrówek górskich i spływów kajakowych.
Bieszczady - góry położone w południowo-wschodniej Polsce, oferujące wiele tras turystycznych i możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportu.
Karkonosze - piękne góry położone w południowej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
Beskidy - malownicze góry położone w południowo-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
Kaszuby - malownicze tereny położone w północno-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.

W Polsce najpopularniejsze regiony na obozy i kolonie to:

 1. Bałtyk - kolonie i obozy nad naszym morem to co roczna prygoda - plaże i nadmorskie kurorty oferyja mnogośc atrakcji i wrażeń z letniego wypoczynku.
 2. Tatry - malownicze góry i czyste powietrze są idealnym miejscem na obóz lub kolonię dla miłośników górskich wycieczek i aktywnego wypoczynku.
 3. Mazury - kraina jezior i lasów, oferująca wiele możliwości rekreacji i uprawiania sportów wodnych.
 4. Bieszczady - malownicze góry położone na granicy Polski, Słowacji i Ukrainy, oferujące wiele tras turystycznych i możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportu.
 5. Kaszuby - malownicze tereny położone w północno-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
 6. Sudety - góry położone w południowo-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
 7. Pieniny - malownicze góry położone na granicy Polski i Słowacji, idealne dla miłośników wędrówek górskich i spływów kajakowych.
 8. Jura Krakowsko-Częstochowska - region oferująca atrakcji niespotykanych w innych częściach polski jak jaskinie, pustynię, wapienne skałki i doliny oraz Szlak Orlich Gniazd. Region ten przyciąga miłośników jurajskiej przygody pełnej wspinaczek linowych, eksploracj jaskiń i pustynnych wędrówek.
 9. Karkonosze - piękne góry położone w południowej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.
 10. Beskidy - malownicze góry położone w południowo-zachodniej Polsce, oferujące wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku.

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-02-27
2024-01-09
2023-12-12
2023-10-17
2023-10-10
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/gdzie-najchetniej-wyjezdza-sie.html" title="Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?" style="vertical-align: middle;" /> Gdzie najchętniej wyjeżdża się na kolonie a gdzie na obozy?</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.