w naszej ofercie: 10214 imprez, 3528 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Wyjazd Czeka na Ciebie!

Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Obóz Czeka na Ciebie!

Czy marzysz o odkrywaniu nowych kultur i miejsc, jednocześnie rozwijając swoje pasje i zainteresowania? Jeśli tak, to oferta „Japońska Przygoda z Mangą” w Kazimierzu Dolnym na stronie EcoTravel jest stworzona właśnie dla Ciebie! Ten wyjątkowy wyjazd to nie tylko sposób na spędzenie czasu, ale przede wszystkim niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci na zgłębienie tajników japońskiej kultury i sztuki mangi.

Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Wyjazd Czeka na Ciebie!

Zanurz się w świecie Japońskiej Kultury

Kazimierz Dolny to malownicze miasteczko, które zaskakuje swoją unikalną atmosferą i zapiera dech w pięknych widokach. To idealne miejsce na zanurzenie się w kulturę Japonii. W programie wyjazdu znajduje się wiele atrakcji związanych z Japonią, co pozwoli Ci na prawdziwe doświadczenie tej niezwykłej kultury.

Odkryj tajniki Mangi

Manga nie jest tylko stylem rysunku, to cała kultura i filozofia życia. Na naszym obozie, będziesz miał okazję nie tylko nauczyć się, jak tworzyć swoje własne mangi, ale także poznać historię i rozwój tego gatunku w Japonii. Doświadczeni instruktorzy, pasjonaci mangi, pomogą Ci odkryć tajniki tego fascynującego świata.

Aktywnie Spędzaj Czas

Ale to nie koniec atrakcji! Kazimierz Dolny oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Podczas wyjazdu, będziesz miał okazję na zwiedzanie tego urokliwego miasteczka, piesze wycieczki po okolicznych lasach i wspinaczkę na trzy krzyże – jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Kazimierzu Dolnym.

Komfortowy Pobyt

Zapewniamy komfortowy pobyt w Domu Wypoczynkowym, gdzie czeka na Ciebie miła i przyjazna atmosfera, smaczne posiłki i wygodne pokoje. Po dniu pełnym emocji i nowych doświadczeń, będziesz mógł odpocząć i zregenerować siły na kolejne dni pełne przygód.

Nie czekaj! Wybierz Obóz Młodzieżowy Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym i przeżyj niezapomniane wakacje pełne przygód i nowych doświadczeń. Odkryj nieznane, rozwijaj swoje pasje i zainteresowania. 


Masz pytania? Napisz do nas bok@ecotravel.pl lub zadzwoń +48 12 6489977

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-06-14
2024-06-13
2024-05-29
2024-02-27
2023-12-12
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/japonska-przygoda-z-manga.html" title="Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Wyjazd Czeka na Ciebie!" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Wyjazd Czeka na Ciebie!" style="vertical-align: middle;" /> Japońska Przygoda z Mangą w Kazimierzu Dolnym: Twój Niesamowity Wyjazd Czeka na Ciebie!</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.