w naszej ofercie: 9218 imprez, 6774 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Kolonie bez telefonu, telewizji, gier komputerowych i konsoli

Kolonie bez telefonu, telewizji, gier komputerowych i konsoli

Kiedyś były takie czasy, że aby rodzice wiedzieli jak jest na kolonii czy obozie to jak sami nie zadzwonili to szło się na pocztę, kupowało znaczek, kartkę i pozdrawiało się na niej z gór, z nad morze czy mazur.

Telefon stacjonarny oczywiście był na miejscu w ośrodku jednak używało się go w wyjątkowych sytuacjach. A jeśli już chciało się skorzystać z telefonu to szukało się w najbliższej okolicy budki telefonicznej przy której tworzyła się często niemała kolejka gdy to całą grupą wychodziło się na spacer.

Te czasy minęły już bezpowrotnie ale czy było wtedy przez to źle? Skądże! Wręcz odwrotnie :) Czas wolny spędzało się na zewnątrz, na boisku, łące, nad wodą, w lesie, przy ognisku, z gitarą i śpiewem... A kiedy deszcz padał kalambury, konkursy, dyskoteki wypełniały czas, który mijał tak szybko, że nie było chwili na nudę... a kiedy kolonia się kończyła to chciało się zostać dłużej.

Nikt nie zaprzecza, że kontakt z dzieckiem jest ważny ale czy musi być on realizowany przez siedzenie przed telewizorem albo grą komputerową, na telefonie, facebooku, snapchacie? To ważne ale może kolonie to czas poznawania się po za siecią, zaprzyjaźniania się, zabaw, śpiewu a nade wszystko ruchu, którego wszyscy przecież tak potrzebujemy.

Jeśli szukacie takich kolonii w których programie kładzie się nacisk na wspólne przeżywanie w "realu" to przedstawiamy Wam propozycje kolonii w niewielkiej miejscowości Dębowiec na Śląsku Cieszyńskim, gdzie nuda nie ma miejsca a zabawa wypełnia czas od rana do wieczora.

Obóz Wokalny Sing Sing

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat na obóz wokalny do wyjątkowej Willi Słonecznej.
Obóz jest dla osób, które kochają śpiewać i tańczyć, jeśli na scenie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Na obozie będą miały możliwość śpiewać, ćwiczyć, występować, szlifować swój talent i w każdym momencie czerpać z tego nieskończoną radość i frajdę pod czujnym okiem przygotowanej i troskliwej kadry pedagogicznej.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat na obóz wokalny do wyjątkowej Willi Słonecznej. Obóz jest dla osób, które kochają śpiewać i tańczyć, jeśli na scenie czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Na obozie będą miały możliwość śpiewać, ćwiczyć, występować, szlifować swój talent i w każdym momencie czerpać z tego nieskończoną radość i frajdę pod czujnym okiem przygotowanej i troskliwej kadry pedagogicznej.
Termin: 12.08-18.08.2018
Cena: 1350 zł | Promocja 1250 zł

---

Obóz Rolkowy

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-15 lat na obóz rolkowy. Obóz skierowany jest zarówno do dzieci i młodzieży, które przygodę z jazdą na rolkach dopiero rozpoczynają, jak również do tych, którzy jazdę chcą doskonalić pod okiem profesjonalistów. Wolny czas pomiędzy zajęciami sportowymi wypełnią kreatywne zajęcia twórcze, warsztaty kulinarne, wycieczki piesze po urokliwej okolicy oraz wiele innych atrakcji.
Termin: 27.07-03.08.2018 
Cena: 1350 zł | Promocja 1250 zł

---

Obóz Survivalowy Himalaya Camp

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat na 8 dniowy obóz survivalowy HIMALAYA CAMP, który organizujemy przy współpracy w Pracownią Sprzętu Alpinistycznego Małachowski. Ten Camp przeznaczony jest dla uczestników uwielbiających wyzwania, naturę, góry i rozrywki na świeżym powietrzu. Wspólnie rozbijemy namioty, stworzymy himalajską bazę obozową, nauczymy się rozpalania ogniska, poznamy sprzęt wysokogórski oraz nabędziemy wielu innym umiejętności przydatnych w terenie.  Zapewniamy profesjonalną kadrę, która tworzy program dla dzieci z pasją i ogromnym zaangażowaniem.
Termin:  23.06-30.06.2018 i 01.07-08.07.2018 
Cena: 1290 zł | Promocja 1190 zł

---

Zapraszamy po więcej na www.obozyletnie.pl 

---

Jak zagłosowali rodzice w naszej ankiecie? Polub nas i zagłosuj!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-07-29
2020-03-20
2020-03-16
2020-02-17
2019-12-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/kolonie-bez-telefonu-telewizji.html" title="Kolonie bez telefonu, telewizji, gier komputerowych i konsoli" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Kolonie bez telefonu, telewizji, gier komputerowych i konsoli" style="vertical-align: middle;" /> Kolonie bez telefonu, telewizji, gier komputerowych i konsoli</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.