w naszej ofercie: 11785 imprez, 3254 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Lato 2013 na Start
   

Lato 2013

Czy planujecie swój letni wypoczynek z prawie rocznym wyprzedzeniem?
Z roku na rok coraz większe grono osób decyduje się właśnie na taki można by pomyśleć szalony wyczyn! Dlaczego? Z wielu przyczyn...

Bo czasu zawsze brak
Jak sami wiecie… lepiej zaplanować sobie z wyprzedzeniem urlop w pracy i mieć go z góry „zaklepany” dla swojej rodziny niż latać po kolegach i koleżankach i liczyć na ich pomoc w zastępstwie - nikt nie lubi mieć przecież niespodzianek a tak z takim wyprzedzeniem będzie wszystko jasne i wiadome.

Większa oferta
Zdecydowanie teraz jest większy wybór hoteli i destynacji niż przy kupnie gdzieś w okolicach wakacji 2013. Możemy przebierać w ofertach a nie decydować się na to „co zostało”.  Mamy możliwość zaplanowania sobie również destynacji które czasowo nie pozwalają nam na wyjazd gdyż wymagają bardziej starannego przygotowania jak choćby szczepienia przy bardziej egzotycznych kierunkach jak Kenia czy Wenezuela.

Oszczędzamy pieniążki
To największy magnes jaki przyciąga by zakupić wczasy 2013 jeszcze w 2012 roku. Właśnie teraz jesienią, na samym początku sprzedaży lata 2013, wielu touroperatorów wprowadza niebagatelne zniżki niekiedy sięgające nawet i 30% (!) oczywiście przy tym samym programie i warunkach jakie będę w sprzedaży w 2013 roku… No i jak z tego nie skorzystać?!

Rozkładamy wpłatę na dwie raty :) - jak i Kiedy płacimy
Na początku musimy wpłacić kwotę zaliczkę (zwykle 30 – 40% - ale może ona być większa lub mniejsza to zależy od touroperatora). Dopłatę wpłacamy dopiero  na około 30 dni przed wyjazdem na wakacje  - (mamy sporo czasu aby w tym czasie rozłożyć sobie tak wydatki aby zawsze odłożyć coś na boczek wiedząc ile musimy dopłacić :))  nie musisz więc w przypadku podjęcia decyzji o wyjeździe na już – martwić  się , że nagle musisz zapłacić TYLE KASY…. i skąd ją wziąć?  Przecież jedzie mama, tata i nasze pociechy…? A od teściowej pożyczać nie chcemy… ;)

Czy ryzykujemy?
Zapewne niejeden z nas zadaje sobie pytanie – A co jeśli kupię wycieczkę pół roku wcześniej a biuro upadnie? Czy mamy gwarancję, że wykupując wycieczkę na tydzień przed wylotem touroperator właśnie nie zbankrutuje? Takiej gwarancji nie ma… i nigdy nie było. Przed wykupieniem wycieczki na pewno dobrze jest po prostu zasięgnąć wcześniejszej informacji o organizatorze np. dzwoniąc do Urzędu Marszałkowskiego. Również kupując wycieczkę w agencjach turystycznych działających od wielu już lat na rynku turystycznym mamy większe szanse na uzyskanie szczerej odpowiedzi – agent turystyczny któremu zależy na klientach powie szczerze – że z tym touroperatorem mieliśmy kłopot bo były reklamacje…, a z tym touroperatorem współpracuje się dobrze, wiemy, że dba o klienta, bo klienci wracają zadowoleni … itp.

Zatem…
Kupując wcześniej na pewno oszczędzamy, na pewno też większy wybór oferty mamy ale najważniejszym jest to, że przez cały ten okres kontrolujemy nasze finanse oraz mamy wystarczająco dużo czasu aby dobrze się przygotować do wyjazdu aby zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo podczas naszego urlopu.

 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wczasów 2013 na Ecotravel: www.ecotravel.pl | biuro@ecotravel.pl

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/lato-2013-na-start.html" title="Lato 2013 na Start" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Lato 2013 na Start" style="vertical-align: middle;" /> Lato 2013 na Start</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.