w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi
Podróż z Krakowa do Danii jest męcząca. Co tu dużo mówić, podróż z Krakowa do Danii i to autokarem jest naprawdę bardzo męcząca zwłaszcza dla osób takich jak ja, które nie umieją spać w autokarze a spać po prostu uwielbiają ;) Ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma... Czekała na mnie przecież Kopenhaga!

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

14:25 wyjazd z dworca z ulicy Bosackiej z Krakowa do Wrocławia. Tam przesiadka i dalej podróż do Poznania. Następnie kierujemy się na prom do Rostock’a. Rostock to portowe miasto położone nad rzeką Warnow będące zarazem trzecim co do wielkości niemieckim portem morskim. Podróż promem jak dla mnie była fajna, można było odpocząć a także troszkę pospać ;) Można było także zrobić małe zakupki :) w końcu rejs promem trwał całe dwie godziny a sklepy na promie wyjątkowo kuszące - no nie codzień ma się okazje na pełnym morzu robić sobie zakupy więc... ;). Po przypłynięciu czekała na nas jeszcze 2 godzinna podróż autokarem do Kopenhagi i dotarlismy na miejsce.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Kopenhaga jest ładnym miastem, ale na mnie specjalnie wrażenia nie zrobiła – może powodem było to, że pogoda była wyjątkowo kiepska. Było szaro i wietrznie…jak wiadomo króluje tam morski klimat charakteryzujący się dużą wilgotnością powietrza a także częstymi opadami zwłaszcza wczesną wiosną.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Kopenhaga jest stolicą Danii a także największym jej miastem. Położona jest  na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia a także częściowo na wyspie Amager.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Nasza wycieczka zaczęła się od wizyty w  Den Bla Planet. Jest to największe i najnowocześniejsze oceanarium w północnej Europie. Otwarte jest ono od marca 2013 roku i według mnie to obowiązkowy punkt wycieczki każdej wycieczki do Kopenhagi! To oceanarium oprócz wielkości wyróżnia na pewno niesamowity i futurystyczny wygląd. Budynek ten z góry przypomina olbrzymi wir. Można tutaj zobaczyć aż  450 gatunków morskich stworzeń!  Jako ciekawostkę dodam, że w tym akwarium znajduję się 7 milionów litrów wody! Wizyta  w tym obiekcie  jak dla mnie była najlepszym punktem wycieczki. Zwłaszcza urzekła mnie restauracja, z której rozprzestrzeniał się przepiękny widok na morze. Potrawy tam podawane wyglądały znakomicie a jeszcze lepiej smakowały :)

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Zachęcam do wyjazdu! Ciekawa jestem jak Wam będzie się podobać :)

» Kopenhaga Błękitna Planeta od 277 zł/os.

Napisz do nas

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-08
2023-09-25
2023-07-13
2023-05-23
2023-05-19
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/moje-przezycia-z-podrozy.html" title="Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi" style="vertical-align: middle;" /> Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.