w naszej ofercie: 8746 imprez, 7224 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi
Podróż z Krakowa do Danii jest męcząca. Co tu dużo mówić, podróż z Krakowa do Danii i to autokarem jest naprawdę bardzo męcząca zwłaszcza dla osób takich jak ja, które nie umieją spać w autokarze a spać po prostu uwielbiają ;) Ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma... Czekała na mnie przecież Kopenhaga!

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

14:25 wyjazd z dworca z ulicy Bosackiej z Krakowa do Wrocławia. Tam przesiadka i dalej podróż do Poznania. Następnie kierujemy się na prom do Rostock’a. Rostock to portowe miasto położone nad rzeką Warnow będące zarazem trzecim co do wielkości niemieckim portem morskim. Podróż promem jak dla mnie była fajna, można było odpocząć a także troszkę pospać ;) Można było także zrobić małe zakupki :) w końcu rejs promem trwał całe dwie godziny a sklepy na promie wyjątkowo kuszące - no nie codzień ma się okazje na pełnym morzu robić sobie zakupy więc... ;). Po przypłynięciu czekała na nas jeszcze 2 godzinna podróż autokarem do Kopenhagi i dotarlismy na miejsce.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Kopenhaga jest ładnym miastem, ale na mnie specjalnie wrażenia nie zrobiła – może powodem było to, że pogoda była wyjątkowo kiepska. Było szaro i wietrznie…jak wiadomo króluje tam morski klimat charakteryzujący się dużą wilgotnością powietrza a także częstymi opadami zwłaszcza wczesną wiosną.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Kopenhaga jest stolicą Danii a także największym jej miastem. Położona jest  na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia a także częściowo na wyspie Amager.

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Nasza wycieczka zaczęła się od wizyty w  Den Bla Planet. Jest to największe i najnowocześniejsze oceanarium w północnej Europie. Otwarte jest ono od marca 2013 roku i według mnie to obowiązkowy punkt wycieczki każdej wycieczki do Kopenhagi! To oceanarium oprócz wielkości wyróżnia na pewno niesamowity i futurystyczny wygląd. Budynek ten z góry przypomina olbrzymi wir. Można tutaj zobaczyć aż  450 gatunków morskich stworzeń!  Jako ciekawostkę dodam, że w tym akwarium znajduję się 7 milionów litrów wody! Wizyta  w tym obiekcie  jak dla mnie była najlepszym punktem wycieczki. Zwłaszcza urzekła mnie restauracja, z której rozprzestrzeniał się przepiękny widok na morze. Potrawy tam podawane wyglądały znakomicie a jeszcze lepiej smakowały :)

Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi

Zachęcam do wyjazdu! Ciekawa jestem jak Wam będzie się podobać :)

» Kopenhaga Błękitna Planeta od 277 zł/os.

Napisz do nas

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-02-17
2020-02-17
2019-12-11
2019-12-02
2019-12-02
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/moje-przezycia-z-podrozy.html" title="Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi" style="vertical-align: middle;" /> Moje przeżycia z podróży do Kopenhagi</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.