w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Nowości Obozowe Lata 2012
   

Z roku na rok organizatorzy wprowadzają do swojej oferty wyjątkowe nowości tematyczne.
I nie jest to jakby się wydawało zabieg mający na celu poszerzenie swojej oferty turystyki kierowanej dla najmłodszych ale przede wszystkim odpowiedź na to co aktualnie młodzieży się podoba, co wzbudza zainteresowanie i jest na TOPie.

Co w tym roku z nowości jest oferowane?
Choć jeszcze mamy luty to już na tą chwilę jest dostępnych ponad 450 propozycji obozów i kolonii tematycznych na naszej stronie (http://www.ecotravel.pl/katalog/obozy-i-kolonie-letnie) i choć najczęściej wybieranymi będą zapewne te wypoczynkowe i rekreacyjne - widać z już spływających rezerwacji, że w większości takie obozy będą preferowane przez nastolatków. Inaczej jest w grupie młodszych uczestników od 7-13 lat, którzy to stają się z roku na rok coraz bardziej ciekawi, dociekliwi i zainteresowani poszerzaniem swoich umiejętności i wiedzy na konkretny temat - to właśnie ta grupa wiekowa coraz częściej  wybiera obozy tematyczne wg swoich zainteresowań, hobby czy tematów, w których chciały by się spróbować.  

Zatem jakie nowości czekają na chętnych?
Baczność! Pierwsza z nowości to "Survival z Żołnierzami GROM-u" (13-18 lat), kod oferty: 39831007. To idealna propozycja,  która ucieszy każdego maniaka wojskowości i survivalu gdyż program realizowany jest min. przez  Fundację Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM.

Kolejna nowość jest dla miłośników motoryzacji i kartingu: Rajdowy Obóz Gokartowy - Pierwszy Krok w Kartingu (10-18 lat) kod oferty:38274555. Uczestnicy poznają tajniki tego emocjonującego sportu. Wezmą udział w rywalizacji na wyścigowym torze według zasad obowiązujących w Formule 1. Dzięki kartingowi młodzi kierowcy nauczą się poprawnych zachowań za kierownicą, jak i spędza niezapomniane chwile łącząc adrenalinę z rywalizacja... Robert Kubica też tak zaczynał.

Dla najmłodszych miłośników zwierząt (7-12 lat)  mamy kolejną bardzo ciekawą nowość: "Przyjaciele Zwierząt - Obóz dla Małych Weterynarzy", kod oferty: 36533137. Podczas tego obozu uczestnicy poznają podstawy hodowli krów, koni, owiec i innych zwierząt gospodarstwa domowych i poprowadzą własny ogródek warzywami. Uczestnicy min. zbudują oczyszczalnie wody jak i zajmą się sprzątaniem okolicy aby zadbać o środowisko.

Wehikuł Czasu - Zbudujemy Wehikuł Czasu (7-12 lat), kod oferty: 36533437. Propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby podróżować w czasie między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. BO wybudowaniu wehikułu czasu przeniesiemy min. do Epoki Jaskiniowców i poprzez  różne etapy historii tj. Starożytna Grecja, Średniowiecze, Renesans, teraźniejszość,  podróży w kosmos zatrzymamy się w 3012 roku..(może być ciekawie)

Ostatnia propozycja to Wakacyjne Spotkanie z Przygodą czyli Full & Cool Integracja (7-13 lat), kod oferty: 36529419 - Wyjątkowo aktywna kolonia z myślą o tych, którzy w wakacje nie lubią się nudzić :) Codzienne atrakcyjne zajęcia o przeróżnej tematyce zapewnią uczestnikom przeżywanie niezwykłych przygód a także pomogą rozwinąć nieodkryte dotąd umiejętności młodych kolonistów m. in. czarujemy, gotujemy, lepimy garnki, szukamy skarbu, odpoczywamy w aqua parku, zwiedzamy.

Oczywiście to tylko malutka część spośród tak wielu ofert, które są dostępne na nadchodzące wakacje - na pewno są i inne, które Was zainteresują i o których byście powiedzieli, że są jeszcze bardziej ciekawe od tych zaproponowanych... W każdym razie, jedno jest pewne, że co roku możemy pokazać Wam coś nowego i interesującego... Co więcej nie zanosi się by nadchodzące lato było mniej nasycone nowościami od poprzedniego a dopiero mamy luty! Zatem... Nic tylko sobie życzyć dużo słońca i udanych wakacji.

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/nowosci-obozowe-lata-2012.html" title="Nowości Obozowe Lata 2012" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Nowości Obozowe Lata 2012" style="vertical-align: middle;" /> Nowości Obozowe Lata 2012</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.