w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Obozy dla rodzin z dziećmi
   

 ...czyli - Mama, Tata i JA na Wakacjach!

Turystyka się rozwija, a my coraz starsi :-) Oczywiście mam na myśli Nas - Rodziców. W czasach kiedy my byliśmy dziećmi nie było tylu obozów czy kolonii, już nie mówiąc o tak licznej ich tematyce. Co sobie nie wymyśli nasza pociecha to taki program może mieć - przynajmniej dla mnie, kolonie czy obozy kojarzą się tylko z rekreacją - bo innych po prostu wtedy nie było.

A kiedy ostatnio Ty Rodzicu czułeś się jak dziecko, bawiłeś się jak dziecko, wypoczywałeś beztrosko jak dziecko? Może już czas! Zrealizuj swoje marzenia i pojedź na obóz letni razem z dzieckiem. Bierz udział w programie, tańcz, skacz, śmiej się dowoli - i nikt nie powie, że nie wypada. Wakacje to nie tylko wolne dla naszych dzieci ale również i dla rodziców!

A zatem … co, gdzie i kiedy?!

Program
Tylko garstka ofert z działu „ obozy dla rodziców z dziećmi” proponuje również program dla dorosłych. W większości wypadków to niestety nadal nasze maluchy będą bardziej zadowolone niż my. Ale czym dla rodzica jest Uśmiech i radość dziecka ? WSZYSTKIM ! Rodzicom proponujemy po prostu wypoczynek. Im więcej rodziców będzie jeździło na takie Obozy tym większa szansa, że w końcu ktoś pomyśli i dla dorosłych zrobi program podobny do tego dla dzieci.

A co dla dzieci konkretnie?
Oczywiście to co najbardziej lubią nasze pociechy czyli paintball, zajęcia w wodzie, konie, football, teatr, przygoda i wiele innych ciekawych programów. Każda z ofert koloni czy obozu oferuje swój indywidualny program w którym jest wiele propozycji od wyboru tematu obozu po wycieczki objazdowe, piesze, rowerowe po okolicy jak i wspólne rekreacyjne zabawy.

Co z opieką?
Na czas trwania obozu organziator zapewnia opiekę wychowawców, tak samo jak wszedzie tam gdzie są organizowane obozy młodzieżowe czy kolonie, zatem nie trzeba się denerwować i pilnować na każdym kroku naszego dziecka. Taki wyjazd jest zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Dlatego warto uprzedzić malucha, że mama i tata też potrzebują czasem trochę wypocząć i to jest super okazja. Dodatkową zaletą jest to, że dziecko mimo iż z jednej strony podejmuje samodzielnie decyzje bo jest na obozie, w grupie rówieśników, program wymaga również wkładu własnego, to z drugiej strony czuje bliskość rodziców i sama myśl, że mama jest tuż tuż i w razie potrzeby pomoże - BARDZO dużo dziecku daje. Ale nie myślcie, że wcale Was tam nie potrzeba, przecież są zajęcia, w które trzeba zaangażować wszystkich uczestników wyjazdu! Czytajcie zatem dokładnie programy.

Zakwaterowanie
Dla Waszej wygody, praktycznie w każdej ofercie gdzie są obozy i kolonie dla rodziców z dziećmi, istnieje możliwość wyboru czy chcecie aby dziecko mieszkało z Wami czy z innymi kolonistami czy obozowiczami. Standardowo kwaterowanie jest całych rodzin, zatem jeśli chcecie inaczej koniecznie to zgłoście przy rezerwacji obozów.

Za ile?
Najtańsza oferta obozu dla rodziców z dziećmi zaczyna się już od ok. 800 zł. Na chwilę obecną górna granica sięga kwoty 1500 zł. Zatem wcale nie jest to aż tak dużo jakby się mogło wydawać (mowa oczywiście tutaj o cenie od osoby). Z roku na rok popularnośc takiego wypoczynku stale wzrasta; ofert jest coraz więcej, zwiększa się liczba tematów i dostepnych terminów... a w związku z tymi cena jest co raz bardziej zróżnicowana. Już nie długo kolonie dla dzieci i rodziców będą stałym elementem ltniego wypoczynku.

Dojazd na miejsce wypoczynku
Kolonie i obozy dla rodziców z dziećmi oferuja dwie opcje transportu: dojazd organizowany z biurem podróży lub we własnym zakresie. Transport z biurem - o tyle zły w tym wypadku, że zazwyczaj jedzie cała rodzina - robi dodatkowe koszty. Oczywiście wszystko zależy jak daleko położona jest miejscowość kolonijna od miejsca zamieszkania. Warto zatem przeliczyć czy bardziej nie opłaca nam się po prostu dojazd własnym samochodem lub innym środkiem transportu na miejsce kolonii. Ostateczna decyzja i tak zawsze należy do rodzica.

Wspólne wakacje rodziców z dziećmi to coś na co rodzice czekają cały rok - Obozy z Rodzicami to świetna zabawa i przygoda dla każdego z jej uczestnika!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/obozy-dla-rodzin-z.html" title="Obozy dla rodzin z dziećmi" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Obozy dla rodzin z dziećmi" style="vertical-align: middle;" /> Obozy dla rodzin z dziećmi</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.