w naszej ofercie: 14033 imprezy, 17779 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Pielgrzymka USA - DZIKI ZACHÓD I HAWAJE 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

PIELGRZYMKA USA - DZIKI ZACHÓD I HAWAJE 2019

Pielgrzymki 2019, Pielgrzymki samolotowe, Pielgrzymka do Stanów Zjednoczonych,

Wyżywienie: śniadanie , lunch i kolacja
Ocena oferty:
Kod oferty:
100927482
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Pielgrzymki 2019, Pielgrzymki samolotowe, Pielgrzymka do Stanów Zjednoczonych,
Pielgrzymka USA - DZIKI ZACHÓD I HAWAJE 2019
LOS ANGELES - BEVERLY HILLS - PUSTYNIA MOJAVE - PHOENIX – SEDONA - KANION OAK CREEK - GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE - JEZIORO POWELL - ZAPORA GLEN DAM  – BRYCE NATIONAL PARK - ZION NATIONAL PARK - LAS VEGAS - DEATH VALLEY - SAN JOAQUIN VALLEY - FRESNO - BAKERSFIELD - MARIPOSA - YOSEMITE NATIONAL PARK - SAN FRANCISCO - WAIKIKI – PEARL HARBOR* – WYSPA OACHU - ZATOKA HANAUMA*  – WYSPA MOLOKAI *– LAS I WODOSPAD MANOA*– CENTRUM KULTURY POLINEZJI*
 
PROGRAM RAMOWY /15 DNI/
 
DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników i wylot bezpośredni z Warszawy do Los Angeles. Przylot do LA, formalności wizowe, odbiór bagaży i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja w Marina del Rey, z widokiem na przystań jachtową. Nocleg.
DZIEŃ 2
Śniadanie, po którym dalsze zwiedzanie miasta zaczniemy od Downtown - Staples Centre i Walt Disney Concert Hall. Następnie przejazd słynną ulicą pubów i dyskotek - Sunset Boulevard do Hollywood. Kolejno spacer Aleją Gwiazd, czas wolny pod oscarowym Dolby Theatre oraz czas na zakupy na najdroższej i najbardziej eleganckiej ulicy świata - Rodeo Drive w Beverly Hills. Naszą podróż po amerykańskim zachodzie rozpoczniemy od przejazdu przez rzekę Kolorado i pustynię Mojave. Podziwiać będziemy niezwykły czar pustynnych oaz, kaktusów saguaro i południowozachodniej architektury. Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu w Phoenix. Kolacja w stylu kowbojskim w restauracji, pięknie położonej na wzgórzu, przy rytmach muzyki na żywo. Dla chętnych taniec z kowbojem. Nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd przez ogrody Arizony, urocze miasteczko Sedona i kanion Oak Creek. Ta niezwykle malownicza okolica była niejednokrotnie wykorzystywana w przemyśle filmowym. Dzień zakończymy wizytą w Wielkim Kanionie - jedną z największych atrakcji Stanów Zjednoczonych oraz jednym z 7 naturalnych cudów świata. Podziwianie zapierających dech w piersiach widoków, czas wolny na spacer po Grand Canyon South Rim. Fakultatywnie przelot helikopterem nad tym cudem natury. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 4
Śniadanie. Po wykwaterowaniu przejazd na kolejne punkty widokowe Parku Narodowego Grand Canyon. Podziwianie tego cudu natury o poranku, przy wolno wschodzącym słońcu. Następnie przejazd do Monument Valley, na terenie rezerwatu Indian Navajo - znanego z licznych reklam i filmów kręconych w tej okolicy. Udamy się na  2-godzinną wycieczkę jeepami pomiędzy malowniczymi formacjami skalnymi. Lunch w formie pikniku przygotowany przez Indian Navajo. Posiłek spożyjemy pod gołym niebem, pod skałą Raining Mesa. Przejazd do Page nad jezioro Powell, jeden z największych sztucznych zbiorników wodnych na  świecie. Zobaczymy panoramę jeziora Powell z tamy Glen Dam, którą oceniono w Trip Advisorze jako „Better than Hoover Dam” Spacer po tamie – podziwianie  imponujących widoków konstrukcji i okolicy. Fakultatywnie przelot samolotem i podziwianie okolicy z tej perspektywy. Zobaczymy m.in. The Horseshoe Bend, gdzie bieg rzeki Kolorado tworzy kształt podkowy. Przejazd do Kanab na nocleg. 
DZIEŃ 5                                  
Śniadanie. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w przepięknym Parku Narodowym Bryce, gdzie będziemy podziwiać oszałamiającą symfonię barw i kształtów wapiennych formacji skalnych. Następnie przejazd przez Zion - park, który słynie z majestatycznych gór i malowniczych przełęczy. Lunch bufetowy w St. George. Kolejno przejazd do Las Vegas - miasta, które nigdy nie zasypia, światowego centrum hazardu, wielkich hoteli, koncertów i nocnych klubów.  Wieczorny spacer po mieście lub emocjonujące chwile w kasynie. Wieczorem fakultatywnie wycieczka Las Vegas by night* - w programie słynny znak Welcome to Fabolous Las Vegas, największe hotele świata i ulica świateł Freemont Street. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 6
Śniadanie, wykwaterowanie. Zostawiając za sobą Las Vegas, zbliżymy się do stóp Sierra Nevada – pasma górskiego wchodzącego w skład Kordylierów. Malowniczy przejazd przez Nevadę i Kalifornię, pustynię Mojave, dolinę San Joaquin i jej miasteczka - Fresno, Bakersfield i Mariposa. Lunch na trasie. Przejazd na kolację i nocleg.
DZIEŃ 7
Śniadanie. Dzień przeznaczony na zwiedzanie Yosemite National Park, gdzie podziwiać będziemy niezwykłe formacje skalne wzdłuż baśniowej doliny Yosemite a także najwyższy wodospad Ameryki, którego wysokość liczy niewiarygodne 740 metrów - przejazd i spacer przez największe atrakcje parku i najciekawsze punkty widokowe.  Podziwianie największych drzew świata - sekwoi, licznych granitowych klifów m.in. Half Dome i Capitan. Spacer to także doskonała okazja, by spotkać liczne zwierzęta zamieszkujące park – wiewiórki, lisy, rysie, nietoperze, pumy, kojoty, jelenie i niedźwiedzie brunatne. Powrót na kolację i nocleg.
DZIEŃ 8
Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych amerykańskich miast - San Francisco. Do miasta wjedziemy przez malowniczo położony most Bay Bridge. Zwiedzanie zaczniemy od słynnego placu Union Square, następnie Chinatown, Golden Gate Park and Fisherman’s Wharf z widokiem na wyspę Alcatraz. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja we włoskiej restauracji na popularnym Fisherman’s Wharf. Skosztujemy przysmaku lokalnego Clam Chowder. Spacer po słynnym moście wiszącym Golden Gate. Powrót do San Francisco statkiem, wspaniała okazja by zobaczyć miasto od strony zatoki. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 9
Śniadanie, po którym transfer na lotnisko. Poranny przelot do Honolulu - stolicy wyspy O‘ahu, należącej do archipelagu Hawajów. Tradycyjne powitanie wieńcem kwiatów lei i transfer do hotelu w kurorcie Waikiki. Czas wolny na odpoczynek po podróży – możliwość relaksu w hotelu, pobytu na słynnej plaży  Waikiki Beach czy spaceru po Waikiki. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 10-12
Codziennie śniadanie i obiadokolacje. Możliwość odpoczynku na plażach Waikiki, zakupów lub korzystania z licznych wycieczek fakultatywnych opisanych poniżej.
DZIEŃ 13
Śniadanie. Dzień przeznaczony na wypoczynek w kurorcie Waikiki. Około południa wykwaterowanie z hotelu, bagaże zostawiamy w  przechowalni. Czas na odpoczynek, ostatnie zakupy. Wieczorem przejazd na lotnisko i wylot na kontynent.
DZIEŃ 14/15
Przelot do Polski z międzylądowaniem. Transfer do miejsca zbiórki. Zakończenie pielgrzymki.
 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE NA HAWAJACH:
1.
Wizyta w Pearl Harbor - bazie wojskowej, w której, dla Stanów Zjednoczonych, rozpoczęła się II wojna światowa. Rejs statkiem do miejsca upamiętniającego pancernik „Arizona” wraz z Mauzoleum wybudowanym na zatopionym wraku. Zwiedzimy też majestatyczny krążownik Missouri, na którym w imieniu Cesarza Hirohito podpisano bezwarunkową  kapitulację Japonii. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu: katedra, w której znajdują się relikwie Św. Ojca Damiana  oraz Św. Siostry Marianny Cope z wyspy Molokai, następnie jedyny w USA Pałac Królewski  ‘Lolani (z zewnątrz), ratusz i rezydencja gubernatora, wizyta na Cmentarzu Zasłużonych dla Pacyfiku.
2.
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie wyspy O‘ahu: wjazd do krateru Diamond Head, gejzer Halona, zatoka Hanauma, punkt widokowy Makapuu Zatrzymamy się także na najbardziej znanym punkcie widokowym - Nu‘uanu Pali, dostarczającym niesamowitych wrażeń. Pobyt na plaży Waimanalo. Kolejno zwiedzanie Świątyni Buddy – Byodo-In - repliki ponad 950-letniej buddyjskiej świątyni Byodo-in, znajdującej się w japońskim mieście Uji. Następnie udamy się na słynne plaże, idealne do surfingu: Sunset i Waimea, po czym wizyta na plantacji ananasów. Po południu powrót do Waikiki – czas wolny.
3.
Spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa. Podziwianie z bliska bujnej przyrody lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej. Następnie wyjazd na górę Tantalus - punkt widokowy z fantastyczną panoramą Honolulu i okolic. Przejazd do centrum outletowgo – możliwość zakupu wielu znanych marek w dobrych cenach. Powrót do Waikiki po południu  – reszta dnia  przeznaczona na wypoczynek w kurorcie Waikiki.
4
Przelot na wyspę Molokai. Przejazd na półwysep Kalaupapa  oraz zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Ojca Damiana, podziwianie widoków i czas na refleksję wśród pięknych plenerów wyspy. Wieczorem powrót na wyspę Oahu.
5.
Przejazd do Centrum Kultury Polinezji – parku tematycznego, nazywanego „żywym muzeum”. Wizyta w narodowych wioskach skansenu: Samoa, Tahiti, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy, Tonga; film o życiu w oceanie w systemie IMAX na ekranie o wysokości 7 pięter. Obiadokolacja w formie bufetu oraz wieczorna rewia “Horyzonty”.

Pielgrzymki 2019, Pielgrzymki samolotowe, Pielgrzymka do Stanów Zjednoczonych,
Pielgrzymka USA - DZIKI ZACHÓD I HAWAJE 2019

 
LOS ANGELES - BEVERLY HILLS - PUSTYNIA MOJAVE - PHOENIX – SEDONA - KANION OAK CREEK - GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE - JEZIORO POWELL - ZAPORA GLEN DAM  – BRYCE NATIONAL PARK - ZION NATIONAL PARK - LAS VEGAS - DEATH VALLEY - SAN JOAQUIN VALLEY - FRESNO - BAKERSFIELD - MARIPOSA - YOSEMITE NATIONAL PARK - SAN FRANCISCO - WAIKIKI – PEARL HARBOR* – WYSPA OACHU - ZATOKA HANAUMA*  – WYSPA MOLOKAI *– LAS I WODOSPAD MANOA*– CENTRUM KULTURY POLINEZJI*
 
PROGRAM RAMOWY /15 DNI/
 
DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników i wylot bezpośredni z Warszawy do Los Angeles. Przylot do LA, formalności wizowe, odbiór bagaży i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja w Marina del Rey, z widokiem na przystań jachtową. Nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie, po którym dalsze zwiedzanie miasta zaczniemy od Downtown - Staples Centre i Walt Disney Concert Hall. Następnie przejazd słynną ulicą pubów i dyskotek - Sunset Boulevard do Hollywood. Kolejno spacer Aleją Gwiazd, czas wolny pod oscarowym Dolby Theatre oraz czas na zakupy na najdroższej i najbardziej eleganckiej ulicy świata - Rodeo Drive w Beverly Hills. Naszą podróż po amerykańskim zachodzie rozpoczniemy od przejazdu przez rzekę Kolorado i pustynię Mojave. Podziwiać będziemy niezwykły czar pustynnych oaz, kaktusów saguaro i południowozachodniej architektury. Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu w Phoenix. Kolacja w stylu kowbojskim w restauracji, pięknie położonej na wzgórzu, przy rytmach muzyki na żywo. Dla chętnych taniec z kowbojem. Nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd przez ogrody Arizony, urocze miasteczko Sedona i kanion Oak Creek. Ta niezwykle malownicza okolica była niejednokrotnie wykorzystywana w przemyśle filmowym. Dzień zakończymy wizytą w Wielkim Kanionie - jedną z największych atrakcji Stanów Zjednoczonych oraz jednym z 7 naturalnych cudów świata. Podziwianie zapierających dech w piersiach widoków, czas wolny na spacer po Grand Canyon South Rim. Fakultatywnie przelot helikopterem nad tym cudem natury. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Po wykwaterowaniu przejazd na kolejne punkty widokowe Parku Narodowego Grand Canyon. Podziwianie tego cudu natury o poranku, przy wolno wschodzącym słońcu. Następnie przejazd do Monument Valley, na terenie rezerwatu Indian Navajo - znanego z licznych reklam i filmów kręconych w tej okolicy. Udamy się na  2-godzinną wycieczkę jeepami pomiędzy malowniczymi formacjami skalnymi. Lunch w formie pikniku przygotowany przez Indian Navajo. Posiłek spożyjemy pod gołym niebem, pod skałą Raining Mesa. Przejazd do Page nad jezioro Powell, jeden z największych sztucznych zbiorników wodnych na  świecie. Zobaczymy panoramę jeziora Powell z tamy Glen Dam, którą oceniono w Trip Advisorze jako „Better than Hoover Dam” Spacer po tamie – podziwianie  imponujących widoków konstrukcji i okolicy. Fakultatywnie przelot samolotem i podziwianie okolicy z tej perspektywy. Zobaczymy m.in. The Horseshoe Bend, gdzie bieg rzeki Kolorado tworzy kształt podkowy. Przejazd do Kanab na nocleg. 

DZIEŃ 5                                  
Śniadanie. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w przepięknym Parku Narodowym Bryce, gdzie będziemy podziwiać oszałamiającą symfonię barw i kształtów wapiennych formacji skalnych. Następnie przejazd przez Zion - park, który słynie z majestatycznych gór i malowniczych przełęczy. Lunch bufetowy w St. George. Kolejno przejazd do Las Vegas - miasta, które nigdy nie zasypia, światowego centrum hazardu, wielkich hoteli, koncertów i nocnych klubów.  Wieczorny spacer po mieście lub emocjonujące chwile w kasynie. Wieczorem fakultatywnie wycieczka Las Vegas by night* - w programie słynny znak Welcome to Fabolous Las Vegas, największe hotele świata i ulica świateł Freemont Street. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 6
Śniadanie, wykwaterowanie. Zostawiając za sobą Las Vegas, zbliżymy się do stóp Sierra Nevada – pasma górskiego wchodzącego w skład Kordylierów. Malowniczy przejazd przez Nevadę i Kalifornię, pustynię Mojave, dolinę San Joaquin i jej miasteczka - Fresno, Bakersfield i Mariposa. Lunch na trasie. Przejazd na kolację i nocleg.

DZIEŃ 7
Śniadanie. Dzień przeznaczony na zwiedzanie Yosemite National Park, gdzie podziwiać będziemy niezwykłe formacje skalne wzdłuż baśniowej doliny Yosemite a także najwyższy wodospad Ameryki, którego wysokość liczy niewiarygodne 740 metrów - przejazd i spacer przez największe atrakcje parku i najciekawsze punkty widokowe.  Podziwianie największych drzew świata - sekwoi, licznych granitowych klifów m.in. Half Dome i Capitan. Spacer to także doskonała okazja, by spotkać liczne zwierzęta zamieszkujące park – wiewiórki, lisy, rysie, nietoperze, pumy, kojoty, jelenie i niedźwiedzie brunatne. Powrót na kolację i nocleg.

DZIEŃ 8
Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych amerykańskich miast - San Francisco. Do miasta wjedziemy przez malowniczo położony most Bay Bridge. Zwiedzanie zaczniemy od słynnego placu Union Square, następnie Chinatown, Golden Gate Park and Fisherman’s Wharf z widokiem na wyspę Alcatraz. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja we włoskiej restauracji na popularnym Fisherman’s Wharf. Skosztujemy przysmaku lokalnego Clam Chowder. Spacer po słynnym moście wiszącym Golden Gate. Powrót do San Francisco statkiem, wspaniała okazja by zobaczyć miasto od strony zatoki. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9
Śniadanie, po którym transfer na lotnisko. Poranny przelot do Honolulu - stolicy wyspy O‘ahu, należącej do archipelagu Hawajów. Tradycyjne powitanie wieńcem kwiatów lei i transfer do hotelu w kurorcie Waikiki. Czas wolny na odpoczynek po podróży – możliwość relaksu w hotelu, pobytu na słynnej plaży  Waikiki Beach czy spaceru po Waikiki. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 10-12
Codziennie śniadanie i obiadokolacje. Możliwość odpoczynku na plażach Waikiki, zakupów lub korzystania z licznych wycieczek fakultatywnych opisanych poniżej.

DZIEŃ 13
Śniadanie. Dzień przeznaczony na wypoczynek w kurorcie Waikiki. Około południa wykwaterowanie z hotelu, bagaże zostawiamy w  przechowalni. Czas na odpoczynek, ostatnie zakupy. Wieczorem przejazd na lotnisko i wylot na kontynent.

DZIEŃ 14/15
Przelot do Polski z międzylądowaniem. Transfer do miejsca zbiórki. Zakończenie pielgrzymki.
 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE NA HAWAJACH:

1.
Wizyta w Pearl Harbor - bazie wojskowej, w której, dla Stanów Zjednoczonych, rozpoczęła się II wojna światowa. Rejs statkiem do miejsca upamiętniającego pancernik „Arizona” wraz z Mauzoleum wybudowanym na zatopionym wraku. Zwiedzimy też majestatyczny krążownik Missouri, na którym w imieniu Cesarza Hirohito podpisano bezwarunkową  kapitulację Japonii. Następnie zwiedzanie centrum Honolulu: katedra, w której znajdują się relikwie Św. Ojca Damiana  oraz Św. Siostry Marianny Cope z wyspy Molokai, następnie jedyny w USA Pałac Królewski  ‘Lolani (z zewnątrz), ratusz i rezydencja gubernatora, wizyta na Cmentarzu Zasłużonych dla Pacyfiku.

2.
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie wyspy O‘ahu: wjazd do krateru Diamond Head, gejzer Halona, zatoka Hanauma, punkt widokowy Makapuu Zatrzymamy się także na najbardziej znanym punkcie widokowym - Nu‘uanu Pali, dostarczającym niesamowitych wrażeń. Pobyt na plaży Waimanalo. Kolejno zwiedzanie Świątyni Buddy – Byodo-In - repliki ponad 950-letniej buddyjskiej świątyni Byodo-in, znajdującej się w japońskim mieście Uji. Następnie udamy się na słynne plaże, idealne do surfingu: Sunset i Waimea, po czym wizyta na plantacji ananasów. Po południu powrót do Waikiki – czas wolny.

3.
Spacer przez tropikalną dżunglę do wodospadu Manoa. Podziwianie z bliska bujnej przyrody lasów deszczowych strefy podzwrotnikowej. Następnie wyjazd na górę Tantalus - punkt widokowy z fantastyczną panoramą Honolulu i okolic. Przejazd do centrum outletowgo – możliwość zakupu wielu znanych marek w dobrych cenach. Powrót do Waikiki po południu  – reszta dnia  przeznaczona na wypoczynek w kurorcie Waikiki.

4
Przelot na wyspę Molokai. Przejazd na półwysep Kalaupapa  oraz zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Ojca Damiana, podziwianie widoków i czas na refleksję wśród pięknych plenerów wyspy. Wieczorem powrót na wyspę Oahu.

5.
Przejazd do Centrum Kultury Polinezji – parku tematycznego, nazywanego „żywym muzeum”. Wizyta w narodowych wioskach skansenu: Samoa, Tahiti, Nowa Zelandia, Fidżi, Hawaje, Markizy, Tonga; film o życiu w oceanie w systemie IMAX na ekranie o wysokości 7 pięter. Obiadokolacja w formie bufetu oraz wieczorna rewia “Horyzonty”.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Obowiązkowa dopłata do ceny podstawowej: 300 USD

Zakwaterowanie

Hotel star star star

noclegi w hotelach ***, pokoje 2 –osobowe z łazienką – według programu

Wyżywienie

śniadanie , lunch i kolacja

śniadania, lunche i kolacje – według programu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

przelot na trasie Warszawa – Los Angeles – Warszawa

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

przelot samolotami w obie strony wraz z opłatami lotniskowymi
przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem
noclegi w hotelach ***, pokoje 2 –osobowe z łazienką – według programu
śniadania, lunche i kolacje – według programu
opiekę i informację turystyczną pilota i przewodnika miejscowego,
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – według programu
ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 30 000 € i NNW do 4 000 €, do 10 000 zł w RP

 • przelot samolotami w obie strony wraz z opłatami lotniskowymi
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem
 • noclegi w hotelach ***, pokoje 2 –osobowe z łazienką – według programu
 • śniadania, lunche i kolacje – według programu
 • opiekę i informację turystyczną pilota i przewodnika miejscowego,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – według programu
 • ubezpieczenie KL + Assistance wraz z KL chorób przewlekłych do 30 000 € i NNW do 4 000 €, do 10 000 zł w RP

Cena nie zawiera

Świadczeń nie zawartych w opisie oferty

Informacje dodatkowe

UWAGI:

program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom
dokument: paszport + wiza ( każdy uczestnik wyrabia wizę w własnym zakresie, biuro dostarcza materiałów pomocniczych)
NA WYDATKI ZWIĄZANE Z RELIZACJĄ PROGRAMU NALEŻY PRZYGOTOWAĆ 300 USD

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.