w naszej ofercie: 11846 imprez, 5141 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kolonia letnia 2013
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA LETNIA 2013

Góry Świętokrzyskie- Gospodarstwo Agroturystyczne w Śniadce

Wiek: od 7 do 12 lat, od 713 do 15 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
102815977
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Góry Świętokrzyskie- Gospodarstwo Agroturystyczne w Śniadce k. Św. Katarzyny- kolonia letnia
    
Wiek uczestników:
7-12 lat, 13-15 lat

Program pobytu:
- -sabatowisko” przy ognisku wraz ze szkoleniem na czarownicę i zbója świętokrzyskiego - zabawa integracyjno-edukacyjna oparta na legendach świętokrzyskich (uczestnicy przebierani są w stosowne stroje, uczą się roli np. czarującej czarowniczki, diabełka lub zbója Świętokrzyskiego, jest też taniec na miotłach a na zakończenie uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty)
- spotkanie z wiedźmą Zielichą - warsztaty zielarskie
- udział w programie -Od ziarenka do bochenka”: zwiedzanie młyna, udział w wypieku chleba, wyrabianie masła w maselnicach, wyrabianie serów własnymi sposobami, degustacja wypieczonego chleba z masłem, serem, konfiturą i miodem
- warsztaty w Geoparku w rezerwacie Wietrznia - zajęcia terenowe, w czasie których uczestnicy poznają walory geologiczne rezerwatu, warsztaty praktyczne -Stwórz sobie pamiątkę, moje pierwsze szlify” podczas których uczestnicy poznają tajniki szlifowania wybranych okazów, które następnie jako pamiątkę zabiorą do swoich domów i niesamowita atrakcja -Podróż do wnętrza ziemi” Kapsułą-Symulatorem 5D
- wizyta w Parku Jurajskim w Bałtowie - podróż w czasie poprzez okresy geologiczne tj. od kambru do dziś poprzez oglądanie kilkudziesięciu dinozaurów, których rekonstrukcje naturalnej wielkości rozmieszczone są wzdłuż ścieżki spacerowej, dodatkową atrakcją będzie śledzenie naturalnych tropów dinozaurów w bałtowskim wąwozie oraz ZOO Safari, które zwiedza się amerykańskim schoolbusem, można zobaczyć tu ponad 300 sztuk zwierząt m.in: żubry, wielbłady, lamy, muflony, alpaki, dzikie owce kameruńskie, antylopy nilgau, strusie afrykańskie, daniele, jelenie europejskie i angielskie, bydło zebu, hucuły i in.
- wejście szlakiem na Łysą Górę, gdzie uczestnicy zobaczą Gołoborza (rumowiska skalne, jedne z najstarszych formacji geologicznych
w Polsce)
- wycieczka do Kielc - spacer po Starym Mieście, Park Miejski z Bażanciarnią, Wzgórze-rezerwat geologiczny Kadzielnia (punkty widokowe, wejście na teren amfiteatru), zwiedzanie jednego z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w Polsce - stadionu Korony Kielce (wejście na trybuny)
- zdobycie najwyższego szczytu G.Świętokrzyskich - Łysicy (612m.n.p.m.)- to tu kiedyś rojnie zlatywały się czarownice, przystanek przy źródełku szczęścia
- odwiedziny w Szkole Wrażliwości Kapkazy - udział w spektaklu teatralnym -O diable i babie”, warsztaty ceramiczne z zakresu podstaw lepienia z gliny -Gliniane cudoki”(prace powstałe podczas warsztatów po wysuszeniu i wypaleniu dostarczane sa do uczestników)
- wizyta w stadninie koni Manoah - stadnina kuców szkockich Highland Pony
- zajęcia na pływalni
- podglądanie zwierząt żyjących w gospodarstwie agroturystycznym oraz prac gospodarskich m.in. karmienie zwierząt, dojenie krowy, czyszczenie pomieszczeń, w których żyją zwierzęta itp.
- spacery po okolicy
- przejażdżka wozem drabiniastym
- zajęcia i turnieje sportowe, zabawy integracyjne
- dyskoteki

Atrakcje:
Magiczne miejsce, pełne energii i mocy, czyste, zdrowe powietrze, Posiłki w oparciu o produkty z własnego gospodarstwa, bardzo ciekawy program, super zabawa

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Gospodarstwo Agroturystyczne

W Gospodarstwie Agroturystycznym położonym w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, otoczone z każdej strony pięknym, malowniczym terenem wolnym od zanieczyszczeń, czystymi rzekami gdzie żyją raki, ekologiczną enklawą w której można obcować z przyrodą. Śniadka ma sprzyjający wypoczynkowi klimat, można przyjrzeć się tu rękodzielnictwu, wypiekowi chleba w piecach glinianych, odwiedzić pszczelarzy, hodowle strusi, zobaczyć jak w starym młynie kosztem rzeki miele się ziarno na mąkę i podziwiać folklor. Stanowi również świetną bazę wypadową w różne zakątki Gór Świętokrzyskich.
Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 i 6 osobowych z łazienkami. Na miejscu jadalnia, świetlica z TV i DVD, sala gier, plac zabaw, miejsce na ognisko, boisko sportowe.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

wyżywienie 3 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki
Poznań 7.00 ul. Zwierzyniecka, parking przed wejściem do Starego ZOO

Cena zawiera

- przejazd autokarem z klimatyzacją i DVD, wyjazd z Poznania o godz. 7.00., zbiórka o godz. 6.45, ul. Zwierzyniecka, Stare ZOO. Wyjazd z pozostałych miast zgodnie z rozkładem jazdy, który znajduje się na stronie www.skipper.poznan.pl
- 7 noclegów w Gospodarstwie Agroturystycznym -Pod bukiem” w Śniadce
- wyżywienie 3 x dziennie - od kolacji pierwszego dnia pobytu do obiadu ostatniego dnia pobytu
- suchy prowiant na drogę powrotną
- zajęcia programowe zawarte w programie pobytu
- opieka doświadczonej kadry pedagogicznej,
- ubezpieczenie NNW 10.000PLN - TU SIGNAL IDUNA

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.