Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Kolonia Fit Lady Muszyna 2021
Kolonia Fit Lady Muszyna 2021, Kolonie fitness dla dzieci w górach w Muszynie 2021, Kolonia ze SPA i Wellness, Kolonie dziewczęce w górach w Polsce dla dziewczyn 2021,
To znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.
Unikalna kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Docenicie przyjemności SPA&WELLNESS, dowiecie się, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
To także świetna okazja na zabawę w architekta lub dekoratorkę wnętrz, a efekt końcowy z pewnością będzie zachwycający! Wystarczy odrobina chęci, oryginalny pomysł, trochę zdolności manualnych i... gotowe!
Poza tym, będą szalone fryzury, kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was też z modną formą rekreacji i wypoczynku w terenie – Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu. A do tego niespotykany program animacyjny, który przeniesie wszystkich na towarzyskie salony! Bez Ciebie nie jedziemy!
PROGRAM
• Wizyta w Krynicy – perełce polskich uzdrowisk. Wjedziemy koleją zębatą na Górę Parkową, poćwiczymy na ścieżce zdrowia, pospacerujemy słynnym deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni wody. Przejdziemy się również Ścieżką w Koronie Drzew.
• Zwiedzanie Muszyny, gdzie dowiemy się, co to jest tężnia oraz grota solna. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy woda może pachnieć? Co więcej, odwiedzimy niezwykłe Ogrody Zmysłów, zobaczymy Figury Kwiatowe, a w Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness.
• Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety?
• Nordic walking, a więc żadna trasa nam nie straszna! Zapoznamy uczestniczki z technikami używania modnych na całym świecie kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi.
• Zdroje, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?
• Filmomania – wieczorne projekcje filmowe, Piżama Party.
"Pakiet URODA"
• Laboratorium kosmetyczne – stworzymy własne ekologiczne zapachy i błyszczyki lub kremy, bo każda dziewczyna to przecież indywidualistka. Uczestniczki dobiorą coś specjalnie dla siebie i z powodzeniem użyją również po powrocie do domu.
• Trendsetterka – trudne słowo, ale łatwe działanie! Sama stworzysz biżuterię oraz ozdoby do włosów, a także zaprojektujesz najmodniejszą kreację! Kto wie? Może sama ją także uszyjesz?
• Ugotowani na... miękko – weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych, podczas których samodzielnie wykonamy pizzę lub smakowity deser! Wybór należy do Ciebie.
• Grota solna lub wizyta w tężni solankowej.
• Aqua aerobic – jeśli lubicie wodę i aktywnie spędzać czać to zapraszamy na zajęcia z wodnej gimnastyki. Poćwiczymy w rytm muzyki, jednocześnie relaksując się. Nie zabraknie również chwili odprężenia, wśród tysiąca bąbelków w jacuzzi... Aqua Aerobic jest to forma aktywności przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku czy umiejętoności pływackich!
• Zumba kids – spróbujemy połączyć podstawowe kroki taneczne ze wspaniałą zabawą, a to wszystko pod okiem instruktora. Na zajęciach gwarantowany przypływ pozytywnej energii ! :)
• Fit food – poznamy zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.Od dziś jemy przede wszystkim zdrowo i kolorowo !
• Tęczowe paznokcie – malowanie lakierami w kolorach tęczy.
• Odwiedziny w pijalni wód mineralnych.
Dla chętnych za dopłatą "Pakiet DEKORATORKA" - 190 PLN
• Rezydencja dla lalek – sklejanie makiety rezydencji dla lalek przygotowanej z cienkiej sklejki. Meble do składania, materiały do urządzenia domu – kolorowe farby, tapety, a może okleina... Gotowy, samodzielnie wykonany, jedyny w swoim rodzaju domek dla lalek będziesz mogła zabrać do domu!
• Projekt: dekoracja! – kolorowe farby, tapety, a może okleina...? To Ty zdecydujesz, jak i czym udekorujesz swój domek!
• Perfekcyjna pani w... domku – tworzenie mebelków i wyposażanie swojego domku. Ty tu urządzisz!
• Wykonywanie naturalnej biżuterii i decoupage.
A do tego: kąpiele w basenach, wędrówki górskie, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.
(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)
PROGRAMY FAKULTATYWNE
• WYCIECZKA NA WĘGRY - 160 PLN – Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijącą ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!
• ACTIV MAX - 120 PLN – dla odważnych i aktywnych.
Dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „Activ Max”. Atrakcyjny i różnorodny program zajęć dodatkowych zapewni maksymalną ilość wrażeń i spełni oczekiwania każdego z Was! Rodzaj i czas zajęć będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia (poza rowerami) odbywać się będą na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym 4 ha terenie w pobliżu DW KOLEJARZ.
Rowery – wycieczka rowerowa ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny.
Łucznictwo – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
Mini golf – rozgrywki w mini golfa na instalacji na terenie ośrodka.
Euro Bungy – zabawa na urządzeniu umożliwiającym wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a pod nim jest trampolina.
Rozgrywki z użyciem Laserowego Paintballa – emocjonujące zawody najmodniejszymi obecnie zabawkami, specjalnie przygotowane scenariusze dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych i kamizelkach otrzymanych od organizatora.
• AQUAZORBING (1x 5min) - 20 PLN – zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Uczestnik chodzi wewnątrz tej kuli, dzięki czemu się przemieszcza. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale upadek ma zawsze „miękkie” lądowanie, gdyż pod nami znajduję się woda. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, robić „fikołki”lub odpoczywać, zupełnie jak na łóżku wodnym.
• PAKIET MODELE RC - 110 PLN – niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:
Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy..
• POKÓJ ZAGADEK/Escaperoom - 40 PLN – to zabawa, w której uczestnicy muszą pokonać szereg zagadek logicznych i fizycznych.
Przy tej ofercie możesz wykorzystać BON TURYSTYCZNY
Cena podstawowa | Wolne miejsca | |
---|---|---|
27.06-07.07.2021 | 1999 PLN 1749 PLN | Sprawdź |
08.07-18.07.2021 | 1999 PLN 1749 PLN | Sprawdź |
19.07-29.07.2021 | 1999 PLN 1749 PLN | Sprawdź |
30.07-09.08.2021 | 1999 PLN 1749 PLN | Sprawdź |
Ośrodek Wczasowy położony jest w Muszynie – Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: MIASTECZKO WODNE, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).
wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Częstochowa | Dopłata 140 PLN |
Katowice | Dopłata 100 PLN |
Kielce | Dopłata 140 PLN |
Kraków | Dopłata 100 PLN |
Łódź | Dopłata 160 PLN |
Piotrków Tryb. | Dopłata 140 PLN |
Radom | Dopłata 160 PLN |
Warszawa | Dopłata 160 PLN |
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Częstochowa | Dopłata 140 PLN |
Gdańsk | Dopłata 240 PLN |
Katowice | Dopłata 100 PLN |
Kielce | Dopłata 140 PLN |
Kraków | Dopłata 100 PLN |
Lublin | Dopłata 160 PLN |
Łódź | Dopłata 160 PLN |
Opole | Dopłata 140 PLN |
Piotrków Tryb. | Dopłata 140 PLN |
Puławy | Dopłata 160 PLN |
Radom | Dopłata 160 PLN |
Warszawa | Dopłata 160 PLN |
Wrocław | Dopłata 160 PLN |
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Częstochowa | Dopłata 140 PLN |
Gdańsk | Dopłata 240 PLN |
Katowice | Dopłata 100 PLN |
Kielce | Dopłata 140 PLN |
Kraków | Dopłata 100 PLN |
Lublin | Dopłata 160 PLN |
Łódź | Dopłata 160 PLN |
Opole | Dopłata 140 PLN |
Piotrków Tryb. | Dopłata 140 PLN |
Puławy | Dopłata 160 PLN |
Radom | Dopłata 160 PLN |
Warszawa | Dopłata 160 PLN |
Wrocław | Dopłata 160 PLN |
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Częstochowa | Dopłata 140 PLN |
Gdańsk | Dopłata 240 PLN |
Katowice | Dopłata 100 PLN |
Kielce | Dopłata 140 PLN |
Kraków | Dopłata 100 PLN |
Lublin | Dopłata 160 PLN |
Łódź | Dopłata 160 PLN |
Opole | Dopłata 140 PLN |
Piotrków Tryb. | Dopłata 140 PLN |
Puławy | Dopłata 160 PLN |
Radom | Dopłata 160 PLN |
Warszawa | Dopłata 160 PLN |
Wrocław | Dopłata 160 PLN |
PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE
Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.