Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
PROGRAM
1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, Przejazd przez Czechy, Austrie, Chorwacje
2 dzień
Przyjazd do Hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowania, aklimatyzacja
2-10 dzień
Wypoczynek, realizacja programu pobytu możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. Wyjazd do Dubrownika miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCOI. Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem miejskim.
11 dzień
Śniadanie, wykwaterowani, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Splitu miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starówki. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Chorwacje, Austria
12 dzień
Przejazd przez Czechy (postój na posiłek) przyjazd w godzinach popołudniowych
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
Hotel Neum *** ma długą tradycję i oferuje kompleksową ofertę turystyczną. w centralnej części Neum, ma piękny widok na kanał Neumski i oddalony jest 80m od morza, jest położony na skarpie, posiada własną plażę, na którą można zjechać windą i do której można dojść tunelem pod hotelem. Hotel oferuje pokoje2,3,4 osobowe, z łazienkami (WC, prysznic lub wanna). Hotel posiada odkryty basen z morską wodą, restauracje, salę TV, bar, kawiarnię. Strona internetowa www.hotel-neum.com
3 posiłki dziennie ( śniadanie, lunch, obiadokolacja) suchy prowiant na drogę powrotną,
Miejscowość | Godzina odjazdu | Miejsce zbiórki | Cena |
---|---|---|---|
Bielsko- Biała | 16:30 | dworzec PKS płyta dolna | Dopłata 0 PLN |
Częstochowa | 14:00 | McDonald's ul. Wojska Polskiego 263 | Dopłata 70 PLN |
Gliwice | 14:15 | dworzec PKP zatoczka dla autokarów | Dopłata 50 PLN |
Katowice | 15:30 | McDonald's (na A4 w stronę Wrocławia) | Dopłata 0 PLN |
Kielce | 11:30 | dworzec PKP zatoczka | Dopłata 90 PLN |
Kraków | 13:45 | Hotel Cracovia ul. Kałuży | Dopłata 60 PLN |
Lublin | 07:45 | Hotel PZMot ul. Prusa 8 | Dopłata 120 PLN |
Łódź Kaliska | 11:30 | parking al. Włókniarzy koło Poczty | Dopłata 110 PLN |
Opole | 13:00 | parking przed dworcem PKP | Dopłata 80 PLN |
Piotrków Trybunalski | 12:45 | stacja benzynowa Orlen ul. Sikorskiego 43 | Dopłata 100 PLN |
Poznań | 08:00 | dworzec letni PKP ul. Dworcowa | Dopłata 130 PLN |
Radom | 09:45 | dworzec PKP zatoczka koło poczty | Dopłata 100 PLN |
Rzeszów | 11:00 | Plac Dworcowy przy dworcu PKP | Dopłata 120 PLN |
Tarnów | 12:00 | parking przed Hotelem Tarnovia | Dopłata 100 PLN |
Warszawa | 09:00 | parking PKiN Kinoteka al.Jerozolimskie | Dopłata 120 PLN |
Wrocław | 11:15 | skrzyżowanie ul. Joanitów i ul. Dawida | Dopłata 110 PLN |
przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
9 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych z łazienkami oraz w apartamentach
3 posiłki dziennie ( śniadanie, lunch, obiadokolacja) – suchy prowiant na drogę powrotną
Taksa klimatyczna
opieka wychowawców, pilota, rezydenta, ratownika na plaży miejskiej
Ubezpieczenie KL i NNW ( TU Signal Iduna )
Realizacja programu- gry zespołowe, wycieczki piesze po okolicy, dyskoteki wycieczki fakultatywne,
W drodze powrotnej wycieczka do wpisanego na Listę światowego Dziedzictwa Kultury Unesco Dubrownika i Splitu. Zwiedzanie przepięknej starówki.
- świadczeń nie zawartych w ofercie
DOPŁATY :
Zwrotna kaucja 10 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu pobytu, 10 euro przewodnik miejski w Dubrowniku. Wycieczki fakultatywne, Korczula, Medjugorje, Rejs statkiem po morzu.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Dubrovnik – ok. 40,- EUR/os.
Međugorje + Mostar – ok. 35,- EUR/os.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.