w naszej ofercie: 12320 imprez, 6005 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Twórców Gier
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ TWÓRCÓW GIER

Obozy Rekreacyjne Wisła

Wiek: od 10 do 14 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
103674622
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Obóz Twórców Gier został stworzony z myślą o młodych pasjonatach gier i grafiki komputerowej oraz informatyki. Łączymy przyjemne z pożytecznycm zarówno ucząc się wykorzystywać możliwości komputera, jak i aktywnie i twórczo spędzając czas poza nim!

ClickTeam - Uczestnicy korzystać będą z oprogramowania Multimedia Fusion 2 firmy ClickTeam. Nie jest wymagana umiejętność programowania. Na początku Młodzi Twórcy korzystają z prostych kreatorów, które krok po kroku pomogą zbudować dowolną grę. Zaczniemy od wybrania odpowiedniego scenariusza i zaprojektowania lub skorzystania z gotowych elementów graficznych. Następnie, poszczególnym elementom trzeba przypisać konkretne zachowania i sposób interakcji. Wszystkie te czynności odbywają się w intuicyjny sposób. Dobrą lekcją będzie również przerobienie gotowych tutoriali, które pokazują jak wykorzystać zaawansowane funkcje programu Multimedia Fusion 2. Dzięki nim w krótkim czasie Uczestnicy stworzą własne menu startowe gry, wygaszacz ekranu i nauczą się bezpośrednio z programu publikować wyniki gry w Internecie.

Grafika - nauczymy jak tworzyć własne postaci i elementy scenografii świata zewnętrznego przy wykorzystaniu programów graficznych takich jak Gimp, czy AdobePhotoshop. Uczestnicy dowiedzą się, jaka jest różnica pomiędzy plikami wektorowymi a rastrowymi, czy zdjęcia lepiej zapisywać w GIFach czy JPGach - te i wiele innych informacji okażą się niezbędne przy opracowywaniu nowej gry.

Projektowanie gier Flash - w tym bloku zajęć Uczestnicy obozu zapoznają się z nowoczesnymi technikami animacji komputerowych, prostym montażem filmów i obróbką dźwięku. W programie Flash stworzą własną grę komputerową, którą będą mogli umieścić bezpośrednio na stronach internetowych - aby zaprezentować swoją twórczość rodzicom i kolegom. Nauczą się, jak za pomocą komputera integrować dźwięk, obraz i efekty specjalne oraz jak tworzyć atrakcyjne prezentacje multimedialne.

Turniej Gier - po ciężkiej pracy, czas też na zasłużony wypoczynek. Uczestnicy zintegrują się przy turniejach gier sieciowych, również tych stworzonych przez siebie. W pracowni wyposażonej w sieć będzie to na pewno miłe przeżycie. W czasie obozu odbędzie się też turniej gier na konsolach Sony Playstation 2 z wykorzystaniem rzutnika multimedialnego i profesjonalnego nagłośnienia. Dostarczy to naprawdę dużej dawki emocji, adrenaliny i rywalizacji. Rodzicom gwarantujemy odpowiedzialny dobór gier i czasu zabawy.

Szczypta tradycji - aby tworzyć ciekawe scenariusze gier, trzeba najpierw poznać trochę historii Nie będą to jednak nudne lekcje, ale fascynująca przygoda z najbardziej popularnymi grami planszowymi wszechczasów - Monopoly, Scrable, Jungle Speed, Osadnicy z Catanu - to tylko niektóre pozycje, z których będziemy korzystać. Oprócz powyższych, do dyspozycji będą także gry karciane, szachy i warcaby. Z doświadczenia wiemy, że jest to doskonały odpoczynek od komputera i jednocześnie genialna inspiracja dla młodych Twórców.

W Sieci - dla odprężenia w wolnym czasie zintegrujemy się podczas turniejów gier sieciowych. Dreszczyk emocji, zdrowa rywalizacja i umiejętność grania w sieci to również ważne chwile obozowego relaksu, a przy okazji łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Białe szaleństwo - nie taka zima straszna jak się potrafisz nią cieszyć! Dla naszych Uczestników proponujemy cykl artystycznych szaleństw na świeżym - mroźnym - powietrzu. W programie zawody na kolorowych jabłuszkach, Biała Olimpiada, śnieżne zabawy, spacery i sesje zdjęciowe.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Pakiet SUPER Parasol : Dopłata 150 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 75 PLN

Zakwaterowanie

zakwaterowanie zgodne z programem oferty

Dom Wczasowy `Izabella` przepięknie usytuowany w dzielnicy Wisła-Uzdrowisko dysponuje 60 miejscami noclegowymi w pokojach 4,3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny i TV SAT. Do dyspozycji Uczestników - sala konferencyjna, sala warsztatowa i pracownia multimedialna. Na terenie ośrodka zasięg mają telefony wszystkich sieci.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)
4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt) kolacja. Obóz zaczyna i kończy się obiadem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), podatek VAT.

Co zabrać

Mile widziane własne laptopy. Ponadto należy zabrać - czapkę, szalik, rękawiczki, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, mały plecak na wyjścia, krem na mróz z filtrem UV. Koniecznie także - legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.