w naszej ofercie: 8352 imprezy, 2251 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2022 Hotel Zdravets
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2022 HOTEL ZDRAVETS

Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2022 Hotel Zdravets, Obozy letnie w Bułgarii 2022, Plażowanie, kąpiele, dyskoteki, konkursy z nagrodami, Wakacje z Bułgarii 2022, Hotel z basenem

Wiek: od 14 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
108205493
oferta w pdf
Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2021 Hotel Zdravetz
Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2021 Hotel Zdravetz, Obozy letnie w Bułgarii 2021, Plażowanie, kąpiele, dyskoteki, konkursy z nagrodami, Wakacje z Bułgarii 2021, Hotel z basenem
Bułgaria, kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.
Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.
Program imprezy
1. dzień: 
Wyjazd z Polski wedlug rozkladu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię
2. dzień: 
Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach dopołudniowych, złożenie bagaży w hotelu, spacer po okolicy, lunch we własnym zakresie, zakwaterowanie od godziny 14:00, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.
3-10. dzień: 
Plażowanie, kąpiele morskie i w hotelowym basenie, dyskoteki, rozgrywki sportowe, zajęcia rekreacyjne, konkursy z nagrodami. Dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych.
11. dzień: 
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w hotelu, czas na zakup pamiątek, obiad, zajęcia programowe, pobranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Rumunię, Węgry.
12. dzień: 
Przejazd przez Słowację. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Warna - delfinarium:  największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków z pięknym parkiem morskim i licznymi muzeami. Objazd miasta autokarem, zwiedzanie cerkwi katedralnej, udział w przedstawieniu z delfinami. (20 EUR)
Neseber: zabytkowe miasto ze starymi cerkiewkami bizantyjskimi, ruinami murów obronnych, malowniczymi uliczkami charakterystycznymi dla budownictwa czarnomorskiego. Neseber jest wpisany na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. (20 EUR).
Aquapark w Złotych Piaskach – bilet wstepu (20 EUR).
Pod żaglami: rejs z poczęstunkiem, łowieniem ryb i kąpielą w morzu. (20 EUR)
Bałczik - Kaliakra: miasteczko ze słynnym ogrodem botanicznym. Dawna rezydencja królów rumuńskich i półwysep Kaliakra.  (25 EUR).
Jeep safari: wyprawa jeepami do Parku Przyrodniczego Złote Piaski oraz miejscowości Kiczewo i Osenowo, gry i zajęcia sportowe, obiad.  (15 EUR).
Istambuł 1 dzień – (70 EUR+ wiza jeśli będzie wymagana; obowiązkowy paszport)
Wazne informacje
Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty), zalecana karta EKUZ, a jego stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bulgaria
Obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR pobierana w dniu przyjazdu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w hotelu; kaucja zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi ( możliwość zakupu dodatkowego prowiantu na drogę powrotną we własnym zakresie). 
Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, obuwia sportowego, 
Sugerowane kieszonkowe na prywatne wydatki: 100 EUR (podczas pobytu),
Na miejscu możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (organizowane przez lokalne biuro podróży, realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników).
Wstęp na dyskoteki około 5 EUR/os  (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry),
Adres i numer telefonu do hotelu będą rozdawane przy autokarze w dniu wyjazdu,
Godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora, 
Informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem.
​UWAGA: W przypadku pojawienia się konieczności posiadania któregokolwiek z testów w kierunku COVID-19 uczestnicy wyjazdu zobowiązani są wykonać testy we własnym zakresie i posiadać je ze sobą na wyjazd.

Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2022 Hotel Zdravets
Obóz Młodzieżowy w Bułgarii 2022 Hotel Zdravets, Obozy letnie w Bułgarii 2022, Plażowanie, kąpiele, dyskoteki, konkursy z nagrodami, Wakacje z Bułgarii 2022, Hotel z basenem

Bułgaria, kraj leżący w samym sercu Półwyspu Bałkańskiego zachwyca przepięknymi plażami i morzem. Przyroda oraz zabytki kultury bizantyjskiej i śródziemnomorskiej zapewniają odwiedzającym urozmaicony wypoczynek.

Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery. Ciepłe morze i piaszczysta plaża niemalże stykają się z przepięknym starym lasem. Lecznicze źródła mineralne powodują, że wypoczynek tutaj niezwykle korzystnie wpływa na organizm. Liczne dyskoteki, sklepiki z pamiątkami, restauracje z kuchnią regionalną urozmaicają pobyt w tym miejscu.

Program imprezy

 1. dzień: Wyjazd z Polski wedlug rozkladu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię

2. dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach dopołudniowych, złożenie bagaży w hotelu, spacer po okolicy, lunch we własnym zakresie, zakwaterowanie od godziny 14:00, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.

3-10. dzień: Plażowanie, kąpiele morskie i w hotelowym basenie, dyskoteki, rozgrywki sportowe, zajęcia rekreacyjne, konkursy z nagrodami. Dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych.

11. dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w hotelu, czas na zakup pamiątek, obiad, zajęcia programowe, pobranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Rumunię, Węgry.

12. dzień: Przejazd przez Słowację. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

 • Warna - delfinarium:  największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków z pięknym parkiem morskim i licznymi muzeami. Objazd miasta autokarem, zwiedzanie cerkwi katedralnej, udział w przedstawieniu z delfinami. (20 EUR)
 • Neseber: zabytkowe miasto ze starymi cerkiewkami bizantyjskimi, ruinami murów obronnych, malowniczymi uliczkami charakterystycznymi dla budownictwa czarnomorskiego. Neseber jest wpisany na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. (20 EUR).
 • Aquapark w Złotych Piaskach – bilet wstepu (20 EUR).
 • Pod żaglami: rejs z poczęstunkiem, łowieniem ryb i kąpielą w morzu. (20 EUR)
 • Bałczik - Kaliakra: miasteczko ze słynnym ogrodem botanicznym. Dawna rezydencja królów rumuńskich i półwysep Kaliakra.  (25 EUR).
 • Jeep safari: wyprawa jeepami do Parku Przyrodniczego Złote Piaski oraz miejscowości Kiczewo i Osenowo, gry i zajęcia sportowe, obiad.  (15 EUR).
 • Istambuł 1 dzień – (70 EUR+ wiza jeśli będzie wymagana; obowiązkowy paszport)

Wazne informacje

 • UWAGA: Do wyjazdu na obóz może być wymagany ważny Europejski Certyfikat Covid-19 (osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy).
 • Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty), zalecana karta EKUZ, a jego stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bulgaria
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR pobierana w dniu przyjazdu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w hotelu; kaucja zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi ( możliwość zakupu dodatkowego prowiantu na drogę powrotną we własnym zakresie). 
 • Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, obuwia sportowego, 
 • Sugerowane kieszonkowe na prywatne wydatki: 100 EUR (podczas pobytu),
 • Na miejscu możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (organizowane przez lokalne biuro podróży, realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników).
 • Wstęp na dyskoteki około 5 EUR/os  (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry),
 • Adres i numer telefonu do hotelu będą rozdawane przy autokarze w dniu wyjazdu,
 • Godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora, 
 • Informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem.
 • ​UWAGA: W przypadku pojawienia się konieczności posiadania któregokolwiek z testów w kierunku COVID-19 uczestnicy wyjazdu zobowiązani są wykonać testy we własnym zakresie i posiadać je ze sobą na wyjazd.

UWAGA!

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki wjazdu na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bulgaria 

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (choroby przewlekłe + zachorowanie na Covid-19+kwarantanna) : Dopłata 5,5% od sumy
18+: Dopłata dla osób, które w dniu rozpoczęcia turnusu mają skończone 18 lat : Dopłata 150 PLN

Zakwaterowanie

Hotel ZDRAVETS star star star star

Hotel ZDRAVETS **** położony w centrum Złotych Piasków, około 250 metrów od plaży. Pokoje 4-osobowe oraz 6-osobowe apartamenty z łazienkami, klimatyzacją, TV i lodówką. Większość pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości: basen z leżakami i parasolami (ilość ograniczona), bar przy basenie, restauracja, lobby bar, recepcja, sejf w recepcji (dodatkowo płatny), kantor, Wi-Fi (przy recepcji).

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Lekka popołudniowa przekąska. Lokalne napoje bezalkoholowe do posiłków w restauracji, suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcje przejazdów wyżywienie we własnym zakresie.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

UWAGA !!! Połączenia antenowe, pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym, pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach.
Pozostałe miasta na zapytanie.
Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości z powodu zbyt małej ilości uczestników.
UWAGA !!! Połączenia antenowe, pod opieką konwojenta, będą realizowane autobusem liniowym, pociągiem za dopłatą przy minimum 6 uczestnikach.
Pozostałe miasta na zapytanie.
Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości z powodu zbyt małej ilości uczestników.

Miejscowość Cena
Dębica bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Miejsce Piastowe bez dopłaty
Rzeszów bez dopłaty
Tarnów bez dopłaty
Lublin Dopłata 130 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena zawiera

* Transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, wideo, WC,
* Wyżywienie według programu,
* Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu,
* Opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną,
* Ubezpieczenie z uwzględnieniem chorob przewlekłych i Sars-Cov-1 i Sars-Cov-2: KL (30 000 EUR), NNW  (15 000 PLN), Bagaż (1000 PLN) w Signal Iduna,
* Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy (składka bezzwrotna),
* Podatek VAT.

 • Transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, wideo, WC,
 • Wyżywienie według programu,
 • Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu,
 • Opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną,
 •  Ubezpieczenie z uwzględnieniem chorob przewlekłych i Sars-Cov-1 i Sars-Cov-2: KL (20 000 EUR), NNW  (15 000 PLN), Bagaż (800 PLN) w Signal Iduna,
 • Podatek VAT.

Cena nie zawiera

Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł) i Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 zł, składka bezzwrotna) - łącznie 20 zł/os
Obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej za cały pobyt: 20 EUR płatna obowiązkowo w autokarze,
Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 5,5% (choroby przewlekłe + zachorowanie na Covid-19+kwarantanna)
Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł) i Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 zł, składka bezzwrotna) - łącznie 20 zł/os
 • Obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej za cały pobyt: 20 EUR płatna obowiązkowo w autokarze,
 • Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 5,5% (choroby przewlekłe + zachorowanie na Covid-19+kwarantanna)
 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.