w naszej ofercie: 12426 imprez, 8076 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Profesjonalny Obóz Konny na Kaszubach
Wszystko o tej ofercie wie:

PROFESJONALNY OBÓZ KONNY NA KASZUBACH

Obozy i kolonie konne 2020 na Kaszubach, Obóz konny 2020, Profesjonalny obóz konny.

Wiek: od 7 do 10 lat, od 14 do 18 lat, od 10 do 13 lat
Wyżywienie: All Inclusive (AL)
Ocena oferty:
Kod oferty:
109025073
oferta w pdf
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Wakacje w siodle - Profesjonalny obóz jeździecki z odznakami PZJ 2020

 
Ponad 30 godzin Teorii, Praktyki i jazdy w Stajni Pałac Runowo

Dzięki autorskiemu programowi realizowanemu podczas OBOZÓW I KOLONII w Stajni Pałac Runowo - Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ odkryjesz niezwykły świat koni, przyjaźni i pasji.

 •     Kolonia My Little Pony (7-10 lat) - 30h lekcyjnych zajęć w Stajni: obóz dla dzieci wyłącznie poniżej 10 roku życia realizowany głównie na kuchach;
 •     Profesjonalny Obóz Konnyw siodle (10-18 lat)  - Realizacja autorskiego programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności i potrzeb uczestników;


możliwość poszerzenia o pakiety szkoleniowe:

SPORT HORSE (min. na poziomie BOJ) , MAXI HORSE (samodzielny kłus i galop), FUN HORSE (samodzielny kłus), LAZZY HORSE (dla początkujących)

 • Nielimitowany dostęp do stajni i koni - 35 koni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
 • minimum 30h lekcyjnych zajęć w Stajni (zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, zajęcia w siodle, warsztaty z kowalem oraz zajęcia z pielęgnacji i żywienia koni)
 • Realizacja podstawowego programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności i potrzeb uczestników (grupy od 2-6 os w zależności od charakteru treningu): podział na poszczególne grupy zaawansowania, m.in. dla początkujących nauka od podstaw wraz z pełną obsługą konia, stajni, sprzętu, natomiast dla już jeżdżących – samodzielne lekcje doskonalące już nabyte umiejętności w zakresie dosiadu, ujeżdżenia czy skoków oraz nabywanie nowych umiejętności jeździeckich.

My Little Pony - 30h lekcyjnych zajęć w Stajni: obóz dla dzieci wyłącznie poniżej 10 roku życia realizowany głównie na kuchach; w programie: nauka przez zabawę, czyli duża dawka gier i zabaw z kucykami, spacery oraz jazdy na kucach, zajęcia z pielęgnacji i żywienia koni, nauka siodłania, nazewnictwa sprzętu oraz anatomii na wesoło, konkursy piękności koni i wiele innych zajęć budujących podstawy odpowiedzialnej i pełnej zaufania pracy z końmi

Przeszkoliliśmy ponad 2400 dzieci na odznaki !!

Możesz wybrać się z kolegą lub koleżanką i zamieszkać razem w pokoju!
możliwość rozszerzenia programu podstawowego o pakiety szkoleniowe (zaznaczamy przy dokonywaniu rezerwacji w opcji FAKULTET):


SPORT HORSE (min. na poziomie BOJ): dla osób poruszających się swobodnie w stępie, kłusie i galopie; program obejmuje: lekcje udoskonalające dosiad jeźdźca, jazda na oklep, jazda na crossie, treningi skokowe: ćwiczenia na drągach i cavaletti, podstawy oraz udoskonalenie skoków (małe parkury); treningi ujeżdżeniowe: prawidłowe wyjeżdżanie zakrętów, wolty, rzucie z ręki, ustępowania od łydki i wiele innych figur na ujeżdżalni (w tym krótki program ujeżdżeniowy); wyjazdy w teren, każda lekcja poprzedzona jest wykładem, by lepiej zrozumieć cel lekcji. Obóz będzie zakończony zawodami w skokach przez przeszkody o złotą podkowę lub państwowym egzaminem na Brązową Odznakę Jeździecką – WS5 i WS6 (Łącznie z programem podstawowym 17h lekcyjnych w siodle podczas WS1-WS4 oraz 15h -WS5 i 9h-WS6 )

MAXI HORSE (samodzielny kłus i galop): dla osób poruszających się w stępie, kłusie i galopie; program obejmuje: lekcje udoskonalające dosiad jeźdźca, jazda na oklep, jazda na crossie, treningi ujeżdżeniowe: prawidłowe wyjeżdżanie zakrętów, wolty, ustępowania od łydki i wiele innych figur na ujeżdżalni, wyjazdy w teren, ćwiczenia na drągach i cavaletti, każda lekcja poprzedzona jest wykładem, by lepiej zrozumieć cel lekcji. (Łącznie z programem podstawowym 13 h lekcyjnych w siodle WS1-WS4 oraz 11h - WS5 i 7h-WS6 )

FUN HORSE (samodzielny kłus) dla osób samodzielnie poruszających się w stępie i kłusie; program obejmuje: lekcje udoskonalające dosiad jeźdźca, kłus ćwiczebny i anglezowany, naukę galopu, jazda na crossie, treningi ujeżdżeniowe, ćwiczenia na drągach, jazda na oklep, każda lekcja poprzedzona jest wykładem, by lepiej zrozumieć cel lekcji. (Łącznie z programem podstawowym 13 h lekcyjnych w siodle WS1-WS4 oraz 11h - WS5 i 7h-WS6 )

LAZZY HORSE (dla początkujących) dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem lub poruszających się samodzielnie tylko w stępie;  program obejmuje rozszerzone zajęcia praktyczne z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod Naturalnych, zajęcia z trawkowania, podstaw woltyżerki oraz rozszerzone zajęcia z pielęgnacji (Pakiet dodatkowych 5h lekcyjnych ponad programem podstawowym)

Jeżeli, po zweryfikowaniu zaawansowania jeździeckiego obozowicza, uczestnik nie będzie miał wystarczających umiejętności, zostanie on automatycznie przypisany do innego pakietu szkoleniowego

Do dyspozycji:

 •     parkury zewnętrzne, leśne szlaki konne oraz Kryta ujeżdżalnia - 600 m kw
 •     Przydział koni do opieki oraz pielęgnacji,
 •     Możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno lub Jeżdżę Konno w Stajni Pałac Runowo – egzamin i odznaka gratis
 •     Szkolenia w dobieraniu sprzętu dla jeźdźca i konia,
 •     Konkursy piękności koni, konkurs o "Złotą podkowę" - parkury z przeszkodami,
 •     Szkolimy zarówno początkujących jak i zaawansowane osoby,
 •     Do dyspozycji Biblioteczka Konna z ponad 200 pozycjami książkowymi w różnych językach,
 •     Dodatkowo zajęcia: animacyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne, integracyjne,
 •     „Talent show”, „Disco Animacje”, ognisko integracyjne i inne atrakcje dla dzieci dostosowane do ich wieku
 •     Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku (nie obejmuje turnusu 5 i 6)
 •     We speak english -  we accept children who speak English but want to learn Polish
 •     istnieje możliwość odbioru dzieci z lotniska w Gdańsku
Fakultety i dodatki
Dodatkowe zajęcia konne realizowane przy zebraniu min. 4 os na danym poziomie. Dowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

Rabaty i promocje

Tytuł: Polecamy

Czas trwania: 10.12 - 18.12.2020

Polecamy tą ofertę!

Terminy i ceny

29.06-09.07.2020

Cena podstawowa Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 2200 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 2200 PLN Sprawdź

10.07-21.07.2020

Cena podstawowa Zakwaterowanie w Namiotach Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 2300 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 2300 PLN 2000 PLN Sprawdź

22.07-02.08.2020

Cena podstawowa Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 2300 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 2300 PLN Sprawdź

03.08-14.08.2020

Cena podstawowa Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 2300 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 2300 PLN Sprawdź

15.08-24.08.2020

Cena podstawowa Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 2100 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 2100 PLN Sprawdź

24.08-30.08.2020

Cena podstawowa Wolne miejsca
Kolonia My Little Pony 1550 PLN Sprawdź
Profesjonalny Obóz Konny w siodle 1550 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Sport Horse : Dopłata 750 PLN
MAXI HORSE : Dopłata 400 PLN
FUN HORSE : Dopłata 400 PLN
Lazy Horses : Dopłata 200 PLN
Konna sesja fotograficzna : Dopłata 200 PLN
Pakiet Amazonki : Dopłata 140 PLN

Zakwaterowanie

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Holiday Camp Runowo

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno - sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjonalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw.

W razie niepogody dysponujemy 1000 m kw pod dachem: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m, plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową 200 m2 wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

 •     Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi od 3 do 7 os. (z nowymi łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami); werandy - sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny. 
 •     Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
 •     Namioty są 6- osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajduje się miejsce na ognisko, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

Wyżywienie

All Inclusive (AL)

Wyżywienie  All - Inclusive  (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):

 •     śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł  przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!)
 •     stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
 •     stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych,
 •     suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 •     możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 6 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. miejsca iznaczone * są do potwierdzenia. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem.

Leszno*
Mława*
Piotrków Tryb.*
Włocławek*
Częstochowa*
Kutno*
Lublin*
Ostróda *
Toruń - MOP „Nowa Wieś”*
Elbląg*
Kielce *
Piła*
Radom*

Własny

Przyjazd samodzielnie  od godz. 15:00 do 18:00,  odbiór do godziny 12.00.

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Miejsce zbiórki Cena
Gdańsk PKP Dopłata 120 PLN
Kraków Dworzec PKP przy min 6 os Dopłata 200 PLN
Szczecin Dworzec PKP przy min 6 os z danego kierunku Dopłata 160 PLN
Katowice PKP przy min. 6 os Dopłata 190 PLN
Poznań PKP przy min. 6 os z danego kierunku Dopłata 170 PLN
Wrocław PKP przy min 6 os z danego kierunku Dopłata 190 PLN
Koszalin Dworzec PKP przy min 6 os Dopłata 150 PLN
Łódź PKP lub bus - przy min 6 os Dopłata 200 PLN
Warszawa WYJAZD: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. POWRÓT: Pl. Bankowy. Lub PKP Dopłata 180 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Cena zawiera

Realizacja zajęć tematycznych i bloków jeździeckich zgodnie z programem oferty,
minimum 30h lekcyjnych zajęć w Stajni (zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, zajęcia w siodle, warsztaty z kowalem oraz zajęcia z pielęgnacji i żywienia koni, w tym: w programie podstawowym 8h lekcyjnych w siodle WS1-WS4 oraz 6h-WS5 i 5h-WS6 // Kolonia My Little Pony 5h lekcyjnych w siodle WS1-WS4 oraz 4h-WS5 i WS6 )
Realizacja podstawowego lub rozszerzonego programu jeździeckiego dostosowywanego do indywidualnych umiejętności i potrzeb uczestników (grupy od 2-5 os)
możliwość rozszerzenia programu podstawowego o pakiety szkoleniowe (zaznaczamy przy dokonywaniu rezerwacji w opcji FAKULTET): SPORT HORSE (min. na poziomie BOJ), MAXI HORSE (samodzielny kłus i galop), FUN HORSE (samodzielny kłus), LAZZY HORSE (dla początkujących) – jeżeli po zweryfikowaniu umiejętności uczestnik nie będzie miał wystarczających umiejętności, zostanie on automatycznie przypisany do innego pakietu szkoleniowego
Zakwaterowanie – Pałac / Domek / Namiot - według oferty oznaczenie przy rezerwacji
Wyżywienie - all inclusive: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami, stały dostęp do napojów  + suchy prowiant na drogę (przy transporcie), pobyty rozpoczynamy kolacją, kończymy śniadaniem
Profesjonalna kadra instruktorska Polskiego Związku Jeździeckiego, oraz Instruktorzy Rekreacji Ruchowej - Jazda Konna
 Zawodnicy Klubu Jeździeckiego oraz pasjonaci i prawdziwi przyjaciele zwierząt - fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi,
wykwalifikowana kadra wychowawcza i medyczna Runowo Team,
ubezpieczenie PZU (NNW 10 tys. zł),
Zaleca się dokupienie we własnym zakresie ubezpieczenia NNW Sport na czas kolonii - informacje na stronie PZJ
Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku (nie obejmuje turnusu 5 i 6)
materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć;
dostęp do biblioteczki konnej - ponad 200 fachowych książek oraz gazet jeździeckich z całego świata,
Możliwość zdania na odznakę PZJ Jeżdżę Konno lub Jeżdżę Konno w Stajni Pałac Runowo – egzamin i odznaka gratis
obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Kolonii/Zimowiska oraz Regulaminem Stajni Pałac Runowo
na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne, oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
Stajnia oraz organizator zastrzegają sobie prawo modyfikacji programu w zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności uczestników oraz stanu ich zdrowia.
Relacja z obozu w naszych Multimediach
Podczas kolonii i obozów odpoczywamy od mediów! Telefony komórkowe są deponowane u wychowawców kolonijnych i wydawane 1 dziennie w wyznaczonym czasie. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej Wakacje w Siodle - 13:30 - 14:30
Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł
Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia.
Egzaminy na Brązową Odznakę Jeździecką odbędą się wyłącznie przy minimum 5 osobach na turnusach WS5 i WS6; na początku turnusu odbędzie się kwalifikacja umiejętności i w przypadku braku adekwatnych umiejętności uczestnik nie zostanie dopuszczony do egzaminu, dlatego opłaty za egzamin BOJ pobierane będą na miejscu w zależności od przystąpienia bądź nie do egzaminu

Cena nie zawiera

 • Transportu i oferty fakultatywnej.

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.