Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Oferta Świąteczno - Sylwestrowa dla lubiących sielską zabawę, życie w siodle i pyszne jedzenie!
Zaczynamy od przyjazdu, zakwaterowania i małego conieco na początek, serwowanego w leśniczówce, którą paradnie najeżdżamy kuligiem!
Sala gotowa, więc pora na nas…wdziewamy ubiory strojne własnej aranżacji i pomysłu (przebranie absolutnie konieczne ;)), aby nierozpoznanym rozpocząć zabawę sylwestrową przy suto zastawionym stole. O północy tradycyjne życzenia noworoczne na środku stajennego korytarza. Podjadając wykwintne dania tańcujemy do białego rana!
Późny poranek wita nas lekkim śniadaniem, a całe ISKROWE sylwestrowanie zakończone jest wspólnym obiadem w czwartek, już w 2015, jeszcze lepszym roku. Specjalnie dla tych, którym z łóżek w Nowym Roku nie będzie chciało się wstać, przewidujemy dłuższe pobyty ;)
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
Wyglądając przez okna naszych pokoi oczom ukaże się iście sielski widok – błękit nieba oraz zieleń otaczających nas pastwisk i lasów. Gdy nacieszymy już zmysł wzroku malowniczym pejzażem pora dostarczyć miłych impulsów dla naszego ucha – ciszę i spokój wypełnia śpiew ptaków, szum wiatru oraz przyjemne rżenie koni. Wszystko to wprowadza w radosny nastrój i pozostaje na długo w pamięci naszych gości.
W pensjonacie dysponujemy 20 pokojami: 2-, 3- i 4-osobowymi z łazienkami. Każdy z nich jest jasny, przytulny, ciepły, urządzony w wiejskim klimacie. Wszystkie meble są drewniane i tworzą przyjazną, domową aurę. Widok za oknem uszczęśliwi każdego miłośnika przyrody. Pokoje na parterze wychodzą na kameralne boksy z ławkami i stolikami przeznaczone do sjesty. Łazienki wyposażone są w umywalkę, natrysk i ubikację. Jednorazowo w całym pensjonacie może nocować 60 osób.
Oferta Świąteczno - Sylwestrowa dla lubiących sielską zabawę, życie w siodle i pyszne jedzenie!
Zaczynamy od przyjazdu, zakwaterowania i małego conieco na początek!
Sala gotowa, więc pora na nas…wdziewamy ubiory strojne własnej aranżacji i pomysłu (przebranie absolutnie konieczne ;)), aby nierozpoznanym rozpocząć zabawę sylwestrową przy suto zastawionym stole. O północy tradycyjne życzenia noworoczne na środku stajennego korytarza. Podjadając wykwintne dania tańcujemy do białego rana!
Późny poranek wita nas lekkim śniadaniem, a całe ISKROWE sylwestrowanie zakończone jest wspólnym obiadem w czwartek, już w 2015, jeszcze lepszym roku. Specjalnie dla tych, którym z łóżek w Nowym Roku nie będzie chciało się wstać, przewidujemy dłuższe pobyty ;)
- kulig z pochodniami i poczęstunek w leśniczówce,
- bal sylwestrowy od godz. 19 do rannego świtania – na stole dań różnych multum oraz iskrowych specjałów,
- szampan i pół literka okowity na parę + stanowisko drinkowe strojnie oprawione.
- nocleg,
- śniadanie oraz obiad, kończący imprezę całą.
- dodatkowych napojów alkoholowych nie zawartych w ofercie
Okres przed i po sylwestrowaniu to 150 PLN za dobę – opcja all-inclusive, czyli jazda konna, zakwaterowanie w przytulnym pokoju z łazienką, TV, wi-fi, pełne wyżywienie, atrakcje i wiele niespodzianek...
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.