w naszej ofercie: 12925 imprez, 11579 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ ENGLISH CAMP FUN & LEARN DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Obóz językowy w praktyce Wielka Brytania Londyn 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ JĘZYKOWY W PRAKTYCE WIELKA BRYTANIA LONDYN 2020

Obóz językowy w praktyce Wielka Brytania Londyn 2020, Obozy językowe w Londynie 2020, Wakacje z językiem angielskim w Wielkiej Brytanii w Londynie 2020,

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB) śniadania, lunche i obiadokolacje (FBS)
Ocena oferty:
Kod oferty:
110531605
oferta w pdf
OBÓZ JĘZYKOWY W PRAKTYCE WIELKA BRYTANIA LONDYN 2020
Obóz językowy w praktyce Wielka Brytania Londyn 2020, Obozy językowe w Londynie 2020, Wakacje z językiem angielskim w Wielkiej Brytanii w Londynie 2020
OBÓZ JĘZYKOWY W WIELKIEJ BRYTANII:
LONDYN – miasto w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, stolica tego państwa, a także stolica Anglii. Położony nad Tamizą, jest drugim największym miastem Europy jest także jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Greater London) wynosi około 8,2 miliona na obszarze 1607 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miastami (od Tonbridge na południowym wschodzie po Windsor na północnym zachodzie) liczy ok. 20 milionów ludzi (obszar tzw. megalopolis). Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym. Miasto pełne zabytków i muzeów przyciąga rocznie około 30 milionów turystów.
ANGIELSKI W PRAKTYCE
Naszym celem jest przybliżyć młodzieży tematy związane z Anglią i kulturą angielską. To czego uczą się na sucho w szkołach tu będą mogli zobaczyć lub doświadczyć osobiście. Nad praktyczną częścią pobytu czuwa licencjonowany pilot - kierownik ze znajomością j. angielskiego. Wykwalifikowani nauczyciele j. angielskiego będą prowadzić zajęcia praktyczne w grupach 12-15 osobowych. Młodzież pod opieką kadry będzie samodzielnie docierać w wyznaczone miejsca, poruszać się metrem, zbierać informacje o obiektach i kulturze Anglii. Przed każdym uczestnikiem będą wyznaczane praktyczne zadania aby jak najwięcej wykorzystać w praktyce znajomość języka angielskiego.
PLAN WYJAZDU i ZWIEDZANIA:
1 DZIEŃ 
Wyjazd w godzinach rannych. Nocny przejazd przez Niemcy, Holandię i Francję.
2 DZIEŃ 
Przeprawa promowa Calais – Dover i przejazd do Londynu. Powitanie z rodzinami, wspólny lunch, zapoznanie się z rodzinami i zasadami panującymi w zaprzyjaźnionych rodzinach. Wieczór w rodzinach, czas wolny na rozpakowania bagażu i odpoczynek. Kolacja
3 DZIEŃ 
Śniadanie. Spotkanie z opiekunami – nauczycielami. Test kwalifikacyjny, podział na grupy wg poziomu zaawansowania. Omówienie praktycznych projektów do przeprowadzenia przez uczestników w centrum Londynu. Przejazd metrem do Centrum. Śladami Sherlock Holmesa Museum. Jak rozwikłać zagadkę zniknięcia detektywa. Obiadokolacja w rodzinach Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.
4 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Ruszamy odkrywać miasto. Przyjazd pod Tower of London i Tower Bridge, wycieczka stateczkiem po Tamizie od Tower of London do Houses of Parlament, zwiedzanie London Eye, British Museum. Obiadokolacja u rodzin. Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.
5 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Kolejny dzień w najciekawszych miejscach Londynu Houses of Parlament – Big Ben, Westminster Abbey, 10 Downing Street, lunch w St James’s Park, przejście pod Buckingham Palac. Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek
6 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Piccadilly Circus i Trafalgar Square, zakupy w Covent Garden (czas na obiad), przejazd autokarem pod muzeum figur woskowych Madame Tussauds - zwiedzanie. Powrót do rodzin. Obiadokolacja. Wspólne wieczorne wyjście.
7 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Wyjazd do Natural History Museum – Muzeum Historii Naturalnej gdzie nasi uczestnicy będą odkryć te najciekawsze eksponaty tego niezwykłego miejsca. Przejazd do Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich. Obiadokolacja w rodzinach, wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.
8 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Śladami Harry Pottera i Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter. Zajęcia z magii :). Obiadokolacja w rodzinach.
9 DZIEŃ
Śniadanie + prowiant. Zbiórka. Przejazd do Canterbury, zwiedzanie miasta, ćwiczenia językowe, możliwość udziału w Mszy św w Katedrze Kanterberyjskiej, zwiedzanie katedry oraz ruin zamku (dla chętnych zwiedzanie Muzeum Opowieści Kanterberyjskich) wyjazd do Polski, przeprawa promowa Dover – Callais.
10 DZIEŃ 
Przejazd do Polski przez Francje, Niemcy, przerwa na śniadanie (płatne indywidualnie). Powrót do Polski.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
1. LONDYN:
Westminster Abbey, czyli Opactwo Westminsterskie. To trzecia w kolejności, najważniejsza świątynia anglikańska.
Buckingham Palace – herbatka u Królowej? W miesiącach kwiecień – lipiec, codziennie można oglądać uroczystą zmianę warty przed pałacem,
Piccadilly Circus – miejsce z klimatem Nowego Jorku (prawie jak na Time Square). To skrzyżowanie głównych ulic w West End, charakteryzujące się umieszczonymi na rogach, ogromnymi reklamami świetlnymi.
Trafalgar Square – to plac położony w centralnej części miasta, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej Royal Navy w bitwie pod Trafalgarem.
Tower Bridge – zwodzony most przecinający Tamizę. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli brytyjskiej stolicy.
Big Ben – czy istnieje bardziej charakterystyczny element Londynu, aniżeli właśnie wieża zegarowa należąca do Pałacu Westminsterskiego?
St Paul’s Cathedral – Katedra Świętego Pawła wraz z Opactwem Westminsterskim i Katedrą w Canterbury, stanowią najważniejsze świątynie anglikańskie.
London Eye – londyńskie oko o wysokości 135 metrów, umożliwia 30 minutową podróż w jednej z 32 dostępnych kapsuł. Diabelski młyn znajduje się w dzielnicy Lambeth, na południowym brzegu Tamizy.
MUZEA NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE
Sherlock Holmes Museum mieszczące się pod adresem 221b Baker Street. Wstęp do muzeum Sherlocka wynosi 15£.
Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud – tutaj dodam tylko, że wstęp zaczyna się od kwoty 24£ i rośnie w zależności od wybranych opcji.
Natural History Museum – Muzeum Historii Naturalnej jest o tyle niezwykłym miejscem, że oprócz 70 milionów (!) eksponatów, można w nim zobaczyć kilkunastometrowy szkielet Diplodoka oraz pień Sekwoi o średnicy 6 metrów.
Warner Bros Studio Tour London – The Making of Harry Potter 
OGRODY LONDYNU
Alexandra Palace Park – Pałac Aleksandry jest obecnie obiektem wystawienniczym i konferencyjnym, jednak dookoła niego znajdziemy bardzo dużo terenów zielonych, co w okresie letnim jest mocno wykorzystywane na organizację spotkań i pikników. Ze wzgórza możemy podziwiać przepiękną panoramę miasta.
Royal Botanic Gardens, Kew – to zespół ogrodów i szklarni, posiadający największą na świecie kolekcję roślin żywych, a w roku 2003, zostały wpisane na światową listę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO.
Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich – choć już nie prowadzi się tam obserwacji, to jednak w XIX wieku było ono najbardziej znanym na świecie z powodu swojego położenia na południku zerowym. Rejon Greenwich to także świetne do zwiedzania, z racji wielu atrakcji, klimatycznych uliczek i licznych terenów zielonych. Dostaniemy się tam np. statkiem odpływającym Westminster Millennium Pier(wspaniałe widoki na biznesową dzielnicę Canary Wharf).
Hyde Park – choć to tylko jeden z kilku, to wciąż przepiękny park królewski.
2. CANTEBURY:
Canterbury - miasto, będące siedzibą arcybiskupstwa; leży w hrabstwie Kent. Arcybiskupstwo w tym mieście jest centralnym dla Kościoła anglikańskiego. W Canterbury znajdują się trzy obiekty sakralne wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO:
Katedra w Canterbury - zbudowana w okresie późnego gotyku w stylu perpendykularnym, która wznosi się na placu Henryka IV. Najstarszy zachowany w Anglii kościół parafialny Św. Marcina założony przez Świętego Augustyna z Canterbury, który przybył do Anglii w roku 597. Ruiny wczesnośredniowiecznego opactwa zbudowanego również przez Augustyna; zostało ono zniszczone w okresie reformacji w XVI w.

OBÓZ JĘZYKOWY W PRAKTYCE WIELKA BRYTANIA LONDYN 2020
Obóz językowy w praktyce Wielka Brytania Londyn 2020, Obozy językowe w Londynie 2020, Wakacje z językiem angielskim w Wielkiej Brytanii w Londynie 2020

OBÓZ JĘZYKOWY W WIELKIEJ BRYTANII:

LONDYN
– miasto w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, stolica tego państwa, a także stolica Anglii. Położony nad Tamizą, jest drugim największym miastem Europy jest także jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Greater London) wynosi około 8,2 miliona na obszarze 1607 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miastami (od Tonbridge na południowym wschodzie po Windsor na północnym zachodzie) liczy ok. 20 milionów ludzi (obszar tzw. megalopolis). Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym. Miasto pełne zabytków i muzeów przyciąga rocznie około 30 milionów turystów.

ANGIELSKI W PRAKTYCE
Naszym celem jest przybliżyć młodzieży tematy związane z Anglią i kulturą angielską. To czego uczą się na sucho w szkołach tu będą mogli zobaczyć lub doświadczyć osobiście. Nad praktyczną częścią pobytu czuwa licencjonowany pilot - kierownik ze znajomością j. angielskiego. Wykwalifikowani nauczyciele j. angielskiego będą prowadzić zajęcia praktyczne w grupach 12-15 osobowych. Młodzież pod opieką kadry będzie samodzielnie docierać w wyznaczone miejsca, poruszać się metrem, zbierać informacje o obiektach i kulturze Anglii. Przed każdym uczestnikiem będą wyznaczane praktyczne zadania aby jak najwięcej wykorzystać w praktyce znajomość języka angielskiego.

PLAN WYJAZDU i ZWIEDZANIA:

1 DZIEŃ 

Wyjazd w godzinach rannych. Nocny przejazd przez Niemcy, Holandię i Francję.

2 DZIEŃ 
Przeprawa promowa Calais – Dover i przejazd do Londynu. Powitanie z rodzinami, wspólny lunch, zapoznanie się z rodzinami i zasadami panującymi w zaprzyjaźnionych rodzinach. Wieczór w rodzinach, czas wolny na rozpakowania bagażu i odpoczynek. Kolacja

3 DZIEŃ 
Śniadanie. Spotkanie z opiekunami – nauczycielami. Test kwalifikacyjny, podział na grupy wg poziomu zaawansowania. Omówienie praktycznych projektów do przeprowadzenia przez uczestników w centrum Londynu. Przejazd metrem do Centrum. Śladami Sherlock Holmesa Museum. Jak rozwikłać zagadkę zniknięcia detektywa. Obiadokolacja w rodzinach Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.

4 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Ruszamy odkrywać miasto. Przyjazd pod Tower of London i Tower Bridge, wycieczka stateczkiem po Tamizie od Tower of London do Houses of Parlament, zwiedzanie London Eye, British Museum. Obiadokolacja u rodzin. Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.

5 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Kolejny dzień w najciekawszych miejscach Londynu Houses of Parlament – Big Ben, Westminster Abbey, 10 Downing Street, lunch w St James’s Park, przejście pod Buckingham Palac. Wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek

6 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Piccadilly Circus i Trafalgar Square, zakupy w Covent Garden (czas na obiad), przejazd autokarem pod muzeum figur woskowych Madame Tussauds - zwiedzanie. Powrót do rodzin. Obiadokolacja. Wspólne wieczorne wyjście.

7 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Wyjazd do Natural History Museum – Muzeum Historii Naturalnej gdzie nasi uczestnicy będą odkryć te najciekawsze eksponaty tego niezwykłego miejsca. Przejazd do Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich. Obiadokolacja w rodzinach, wieczór w rodzinach, czas na odpoczynek.

8 DZIEŃ 
Śniadanie + prowiant. Śladami Harry Pottera i Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter. Zajęcia z magii :). Obiadokolacja w rodzinach.

9 DZIEŃ
Śniadanie + prowiant. Zbiórka. Przejazd do Canterbury, zwiedzanie miasta, ćwiczenia językowe, możliwość udziału w Mszy św w Katedrze Kanterberyjskiej, zwiedzanie katedry oraz ruin zamku (dla chętnych zwiedzanie Muzeum Opowieści Kanterberyjskich) wyjazd do Polski, przeprawa promowa Dover – Callais.

10 DZIEŃ 
Przejazd do Polski przez Francje, Niemcy, przerwa na śniadanie (płatne indywidualnie). Powrót do Polski.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

1. LONDYN:

Westminster Abbey, czyli Opactwo Westminsterskie. To trzecia w kolejności, najważniejsza świątynia anglikańska.

Buckingham Palace – herbatka u Królowej? W miesiącach kwiecień – lipiec, codziennie można oglądać uroczystą zmianę warty przed pałacem,

Piccadilly Circus – miejsce z klimatem Nowego Jorku (prawie jak na Time Square). To skrzyżowanie głównych ulic w West End, charakteryzujące się umieszczonymi na rogach, ogromnymi reklamami świetlnymi.

Trafalgar Square – to plac położony w centralnej części miasta, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej Royal Navy w bitwie pod Trafalgarem.

Tower Bridge – zwodzony most przecinający Tamizę. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli brytyjskiej stolicy.

Big Ben – czy istnieje bardziej charakterystyczny element Londynu, aniżeli właśnie wieża zegarowa należąca do Pałacu Westminsterskiego?

St Paul’s Cathedral – Katedra Świętego Pawła wraz z Opactwem Westminsterskim i Katedrą w Canterbury, stanowią najważniejsze świątynie anglikańskie.

London Eye – londyńskie oko o wysokości 135 metrów, umożliwia 30 minutową podróż w jednej z 32 dostępnych kapsuł. Diabelski młyn znajduje się w dzielnicy Lambeth, na południowym brzegu Tamizy.

MUZEA NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE

Sherlock Holmes Museum mieszczące się pod adresem 221b Baker Street. Wstęp do muzeum Sherlocka wynosi 15£.

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud – tutaj dodam tylko, że wstęp zaczyna się od kwoty 24£ i rośnie w zależności od wybranych opcji.

Natural History Museum – Muzeum Historii Naturalnej jest o tyle niezwykłym miejscem, że oprócz 70 milionów (!) eksponatów, można w nim zobaczyć kilkunastometrowy szkielet Diplodoka oraz pień Sekwoi o średnicy 6 metrów.

Warner Bros Studio Tour London – The Making of Harry Potter 

OGRODY LONDYNU

Alexandra Palace Park – Pałac Aleksandry jest obecnie obiektem wystawienniczym i konferencyjnym, jednak dookoła niego znajdziemy bardzo dużo terenów zielonych, co w okresie letnim jest mocno wykorzystywane na organizację spotkań i pikników. Ze wzgórza możemy podziwiać przepiękną panoramę miasta.

Royal Botanic Gardens, Kew – to zespół ogrodów i szklarni, posiadający największą na świecie kolekcję roślin żywych, a w roku 2003, zostały wpisane na światową listę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO.

Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich – choć już nie prowadzi się tam obserwacji, to jednak w XIX wieku było ono najbardziej znanym na świecie z powodu swojego położenia na południku zerowym. Rejon Greenwich to także świetne do zwiedzania, z racji wielu atrakcji, klimatycznych uliczek i licznych terenów zielonych. Dostaniemy się tam np. statkiem odpływającym Westminster Millennium Pier(wspaniałe widoki na biznesową dzielnicę Canary Wharf).

Hyde Park – choć to tylko jeden z kilku, to wciąż przepiękny park królewski.

2. CANTEBURY:

Canterbury - miasto, będące siedzibą arcybiskupstwa; leży w hrabstwie Kent. Arcybiskupstwo w tym mieście jest centralnym dla Kościoła anglikańskiego. W Canterbury znajdują się trzy obiekty sakralne wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO:

Katedra w Canterbury - zbudowana w okresie późnego gotyku w stylu perpendykularnym, która wznosi się na placu Henryka IV. Najstarszy zachowany w Anglii kościół parafialny Św. Marcina założony przez Świętego Augustyna z Canterbury, który przybył do Anglii w roku 597. Ruiny wczesnośredniowiecznego opactwa zbudowanego również przez Augustyna; zostało ono zniszczone w okresie reformacji w XVI w.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
10.07-19.07.2020 2090 PLN Sprawdź
17.07-26.07.2020 2090 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie wszystkich Podróżnych od rezygnacji z imprezy turyst. wg OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A : Dopłata 3% od sumy

Zakwaterowanie

Rodzina Goszcząca

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Zakwaterowanie w rodzinach – po 2 lub 3 osoby.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)


WYŻYWIENIE:

Pełne wyżywienie – 7 śniadań, lunchy i obiadokolacji.

WYŻYWIENIE:
Śniadania kontynentalne wzmocnione. W skład obiadu wchodzi - obfite pierwsze danie np. - zupa, makaron, lasagna, deser lub owoc, woda w dzbankach, chleb, kolacje składające się z dania mięsnego, 2 przystawek, deseru lub owoców, woda w dzbankach, chleb.WYŻYWIENIE:

śniadania, lunche i obiadokolacje (FBS)

pełne wyżywienie – 7 śniadań, lunchy(lub suchy prowiant podczas wycieczek) i obiadokolacji,

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko- Biała Dopłata 80 PLN
Bolesławiec bez dopłaty
Chrzanów Dopłata 50 PLN
Częstochowa Dopłata 80 PLN
Dąbrowa Górnicza Dopłata 50 PLN
Gliwice Dopłata 0 PLN
Jastrzębie Zdrój Dopłata 70 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 100 PLN
Kraków Dopłata 60 PLN
Łódź Dopłata 110 PLN
Opole bez dopłaty
Piotrków Trybunalski Dopłata 100 PLN
Poznań Dopłata 160 PLN
Pszczyna Dopłata 60 PLN
Radom Dopłata 120 PLN
Rogów Opolski bez dopłaty
Rybnik Dopłata 60 PLN
Rzeszów Dopłata 120 PLN
Sosnowiec Dopłata 40 PLN
Tychy Dopłata 50 PLN
Warszawa Dopłata 120 PLN
Wrocław bez dopłaty
Zgorzelec bez dopłaty

Cena zawiera

- przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
- przeprawa promem lub tunelem
- zakwaterowanie w sprawdzonych angielskich rodzinach – po 2 lub 3 osoby w rodzinie,
- pełne wyżywienie – 7 śniadań, lunchy(lub suchy prowiant podczas wycieczek) i obiadokolacji,
- codzienne zajęcia z rodowitymi Anglikami z naciskiem na konwersację (małe grupy),
- opiekę wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego oraz pilota,
- zwiedzanie Londyn oraz Canterbury
- codzienne zajęcia z językiem angielskim w praktyce.
- ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 7000 PLN, KL 15000 EUR, bagaż 800 PLN, OC 20000 EUR)
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł

- przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
- przeprawa promem lub tunelem
- zakwaterowanie w sprawdzonych angielskich rodzinach – po 2 lub 3 osoby w rodzinie,
- pełne wyżywienie – 7 śniadań, lunchy(lub suchy prowiant podczas wycieczek) i obiadokolacji,
- codzienne zajęcia z rodowitymi Anglikami z naciskiem na konwersację (małe grupy),
- opiekę wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego oraz pilota,
- zwiedzanie Londyn oraz Canterbury
- codzienne zajęcia z językiem angielskim w praktyce.
- ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 7000 PLN, KL 15000 EUR, bagaż 800 PLN, OC 20000 EUR)
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł

Cena nie zawiera

Dodatkowo płatne wejściówki do zabytków oraz opłata za przejazdy
- Metro 2019 r 4,50 £ za dzień ( obowiązkowe)
- Opactwo Westminster 7 £ (do 18 lat)
- Tower 14,50 £ (do 15 lat) , 18 £ (16-25 lat)
- Rejs po Tamizie 10 £
- Warner Bross 33 £ dzieci do 15 lat, 36 £ www.wbstudiotour.co.uk
- Sherlock Holmesa Museum Dorośli: £8. Dzieci (do 16 lat): £5
- Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds: 23 £ (do 15 lat), 25 £(16-25 lat)

Dodatkowo płatne wejściówki do zabytków oraz opłata za przejazdy
- Metro 2019 r 4,50 £ za dzień ( obowiązkowe)
- Opactwo Westminster 7 £ (do 18 lat)
- Tower 14,50 £ (do 15 lat) , 18 £ (16-25 lat)
- Rejs po Tamizie 10 £
- Warner Bross 33 £ dzieci do 15 lat, 36 £ www.wbstudiotour.co.uk
- Sherlock Holmesa Museum Dorośli: £8. Dzieci (do 16 lat): £5
- Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds: 23 £ (do 15 lat), 25 £(16-25 lat)

UWAGI

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz. 
- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).
- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od organizatora, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez biuro. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. 

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.