w naszej ofercie: 16369 imprez, 5736 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Fanowski Obóz Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim
Wszystko o tej ofercie wie:

FANOWSKI OBÓZ MUZYCZNY Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM

Obozy Muzyczne Krynica Zdrój

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
110723701
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 5)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wiek - 12-18 lat.LEKCJE ŚPIEWU - ucz się śpiewać z najlepszymi! Wraz z Dawidem Kwiatkowskim będziesz miał okazję regularnie szkolić swój głos podczas codziennej porcji intensywnych warsztatów. W programie - klasyczne rozśpiewki, dykcja i emisja głosu, nauka oddychania przeponą, praca nad brzmieniem głosu, impostacja, techniki wokalne. Mistrzowskie lekcje specjalnie dla nas poprowadzi również Bartek Caboń - nauczyciel Dawida, który jako jeden z nielicznych w Polsce jest certyfikowanym nauczycielem metody SLS (Speech Level Singing), którą uczyli się śpiewać wybitni wokaliści m.in. Michael Jackson, Rihanna, Madonna, Justin Timberlake, Alicia Keys, Justin Bieber i Céline Dion.

TWORZYMY I NAGRYWAMY! - obóz z Dawidem Kwiatkowskim i jego zespołem to genialna okazja do wspólnego tworzenia i dobrej zabawy! Razem będziemy wymyślać nowe utwory, pisać teksty, komponować, grać i nagrywać. Przekonaj się, że praca nad nowym materiałem na płytę to szczęśliwe spotkanie weny z ciężką pracą twórczą. Dawid z zespołem opowiedzą Ci także o swoich doświadczeniach w studio nagrań, szlifowaniu nowych numerów i tajemnicach nagrania takich hitów, jak Biegnijmy czy Na zawsze.

TELEDYSK - po nagranych w studio piosenkach czas na kręcenie teledysku. Pomogą w tym Uczestnicy Obozu Filmowego, którzy dopracują scenariusz, nakręcą materiał i zmontują całość w błyskawicznym tempie. Oczywiście pomysł będzie wspólnym dziełem! Jeszcze w trakcie obozu teledysk - w którym zaśpiewasz i wystąpisz z Dawidem Kwiatkowskim - znajdzie się w Internecie. Nie możesz przegapić takiej okazji!

JESZCZE WIĘCEJ MUZYKI! - Krynica, w której będziemy spędzać wakacje, kocha muzykę i muzyków. Dzięki honorowemu patronatowi burmistrza Krynicy działania artystyczne Interkampu wyjdą na ulice! Będziemy improwizować w plenerze, dawać spontaniczne koncerty na miejskim deptaku i grać na scenie w samym centrum uzdrowiska. Jam session odbędzie się w znanym klubie Hydropatia, gdzie regularnie odbywają się koncerty bluesowe, jazzowe, rockowe i folkowe na specjalne zaproszenie właściciela.

ŻYWIOŁ - SCENA - obóz ten to nie tylko spotkanie z Twoim idolem, ale też wielkie artystyczne wyzwanie. Może i Ty marzysz o karierze wokalisty? Aby spełniać swoje muzyczne marzenia warto oswoić się ze sceną. Pomogą Ci w tym osobiste rady od Dawida, a także warsztaty aktorskie oraz zajęcia taneczne. W programie - elementarne zadania aktorskie, praca z tekstem, elementy pantomimy, ruch sceniczny, podstawowe kroki, figury i choreografie wybranych technik tanecznych (hip-hop, jazz, dancehall).

SPECJALNE SPOTKANIA - w trakcie obozu odwiedzą nas bardzo ważne osoby, które przyczyniły się do sukcesu Dawida Kwiatkowskiego. Będzie okazja pogadać o branży rozrywkowej, zadać wiele pytań i poznać osobiście m.in. menadżera Dawida, producenta jego płyty oraz samego szefa wytwórni.

PONADTO W PROGRAMIE.
- team building
- turnieje sportowe
- dyskoteki przebierane
- maratony filmowe
- górskie wędrówki
- gry terenowe
- muzyczne ogniska
- zwiedzanie atrakcji Krynicy i wiele, wiele innych atrakcji

oczywiście wraz z u Uczestnikami pozostałych obozów Interkamp!!! .)
(za wyjątkiem obozu w terminie 17.08.-28.08.2014)

Zajęcia otwarte - Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będą mogli przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie nieznanej dziedziny sztuki, nową aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie kolejnej Interkampowej pasji.

Pokaz finałowy - zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec obozu, podczas kilkugodzinnego przeglądu warsztatowego, poszczególne obozy prezentują rezultaty swojej pracy twórczej. W pokazie biorą udział wszyscy Uczestnicy, zaproszenia otrzymają ich Rodzice i Znajomi, a także media oraz przedstawiciele środowiska artystycznego. W skład pokazu wchodzą filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, pokazy mody i spektakle teatralne (tworzone przez Uczestników pod czujnym okiem Instruktorów). Każdy pokaz finałowy jest niepowtarzalnym i szalenie ważnym wydarzeniem kulturalnym. Zadziwia konceptami artystycznymi, wysokim poziomem umiejętności Uczestników i niezwykłą atmosferą.

Podczas gali finałowej Kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki - nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie. Nagrody dedykowane są Uczestnikom, którzy w szczególny sposób wyróżniają się pasją, wielką chęcią rozwoju i zaangażowaniem.

Pakiet - każdy Uczestnik otrzymuje pakiet Interkamp zawierający T-shirt, pendrive ze smyczką oraz opaskę na nadgarstek.

Uwaga! Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 100 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 150 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 75 PLN
Park Linowy : Dopłata 50 PLN
Off-road : Dopłata 120 PLN
Spływ pontonem Doliną Popradu : Dopłata 120 PLN
Paintball : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy PANORAMA

jest położony na zboczu góry Jasiennik, tuż nad urokliwym centrum Krynicy Zdrój. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych (również z łóżkami piętrowymi) z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji bogata infrastruktura obiektu - 2 windy, całodobowa recepcja, tarasy widokowe, kryty basen, jadalnia, bezpośrednie sąsiedztwo lasu, malowniczy teren zielony wokół obiektu, parking, boisko sportowe, krąg grillowy, bilard, stół do ping-ponga, siłownia, bezprzewodowy Internet, a także specjalnie przygotowany dla obozów Interkamp kompleks w pełni wyposażonych sal warsztatowych na zajęcia twórcze - pracownie plastyczne, komputerowe, wygłuszone salki ćwiczeniowe na zajęcia muzyczne, ciemnia fotograficzna, studio filmowe, studio fotograficzne, sale taneczne i teatralne. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.
Strona internetowa ośrodka - www.panorama.krynica.pl/

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)
4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), podatek VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu i opcji dodatkowych

Co zabrać

Jeśli grasz na jakimś instrumencie zabierz go ze sobą - może przydać się podczas tworzenia nowych piosenek z Dawidem! Ponadto mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Podsumowanie

Siema! Zapraszam Was na jedyny taki obóz w Polsce! Nazywam się Dawid Kwiatkowski, jestem wokalistą, autorem tekstów i blogerem. W 2013 roku udało mi się uzyskać status Złotej Płyty przed jej premierą (jako jedynemu debiutantowi w historii Polski!) i zagrać dziesiątki wyprzedanych koncertów, a więc muszę się z Wami podzielić wrażeniami! Wraz z moim zespołem dołączyłem do prestiżowego projektu twórczych obozów Interkamp, by wspólnie śpiewać, tworzyć, bawić się i kolejny raz próbować udowodnić, że! marzenia się spełniają! .).Będziecie mogli spotykać się z moim managerem i szefem wytwórni, z którymi porozmawiacie o tym, jak ciężka jest praca w cieniu artysty. Poza tym może zrobimy jakąś imprezę i zagramy wspólny koncert z moim zespołem, który też tam będzie?;) Po prostu pokażę Wam część mojego życia! Przygotujcie się - będzie ciekawie ja już nie mogę się doczekać .)

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.