w naszej ofercie: 12269 imprez, 5988 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wczasy we Włoszech
Wszystko o tej ofercie wie:

WCZASY WE WŁOSZECH

Włochy - Riwiera Adriatycka - Hotel Aris****

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
116223697
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Bellaria – Igea Marina. Bellaria to urocza miejscowość włoskiego regionu Emilia Romagna, położona na wybrzeżu Adriatyku między tętniącym życiem kurortem Rimini a starą, zabytkową Rawenną. Niewątpliwie największą atrakcją są tu długie, piaszczyste plaże i ciepłe morze nadające się idealnie do pływania, uprawiania windsurfingu czy po prostu wygrzewania się w ciepłych promieniach włoskiego słońca. Jest to tradycyjne miejsce rodzinnych wakacji przyciągające turystów z całego świata. Nadmorskie promenady pełne są barów, kafejek i restauracji tętniących życiem zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.
Nazwa Bellaria pojawiła się po raz pierwszy w dokumencie z 1359 roku i określała warowną zagrodę chłopską. Miejscowość wypoczynkowa Bellaria – Igea Marina powstała pod koniec XIX wieku z inspiracji Vittorio Belli, medyka, pochodzącego z majętnej rodziny przedsiębiorców rolniczych i handlowych z Rimini. Vittorio stworzył wieś ukrytą wśród gajów piniowych, wymarzoną na spędzanie wakacji. Dziś Bellaria – Igea Marina jest jednym z najpopularniejszych kurortów na wybrzeżu Morza Adriatyckiego.

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię.
2 dzień:
Przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w hotelu od godz. 15.00, czas wolny, wyżywienie 2 x dziennie, nocleg.
3 - 10 dzień:
Pobyt wypoczynkowy nad Morzem Adriatyckim. W trakcie pobytu wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą. Dla wszystkich uczestników: wieczorny rejs do Cesenatico słynącego ze wspaniałego kanału projektu Leonardo da Vinci, często przez miejscowych nazywany "małą Wenecją". Po zawinięciu do portu czas wolny na zwiedzanie malowniczej starówki z licznymi lodziarniami, pizzeriami, trattoriami i sklepikami. Powrót ok północy przy dźwiękach włoskiej muzyki.
11 dzień:
Wykwaterowanie do godz. 09.00, wyjazd w drogę powrotną do kraju ok godz. 17.00. Przejazd przez Austrię i Czechy z przerwami na posiłki.
12 dzień:
Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

zakwaterowanie zgodne z programem oferty

Hotel**** Aris Położenie: Hotel Aris położony jest w części Bellarii zwanej Igea Marina w odległości 50 metrów od morza, w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Pokoje: 1,2 osobowe, nowocześnie urządzone, łazienka z prysznicem/WC, balkon, sejf, telefon, klimatyzacja, TV. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, kawiarnia z wyjściem na werandę, parking, centrum fitness, sauna, możliwość wypożyczenia rowerów, internet point w holu.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 9 noclegów.
Wyżywienie: 2 razy dziennie, śniadanie w formie bufetu, kolacja składająca się z dwóch dań na ciepło, bufetu sałatkowego, wody mineralnej, deseru. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pilota i rezydenta.

Informacje praktyczne

Trasa przejazdu Cieszyn - Bellaria - Igea Marina (ok. 1.100 km) ok. 15 godz. Dla uczestników z dojazdem własnym proponujemy przejazd na trasie: Cieszyn - Wiedeń - Graz - Klagenfurt - Willach - Tarvisio - Wenecja - Rawenna - Bellaria - Igea Marina.

Wycieczki fakultatywne

Rzym - zaczniemy od najsłynniejszego amfiteatru świata - Koloseum, następnie pomiędzy Forami rzymskimi dotrzemy na Kapitol - miejsce od czasów antycznych uważane za serce duchowe, polityczne i kulturalne Rzymu, Plac Wenecki, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Piazza Navona z fontanną "Czterech Rzek" Berniniego. Panteon - perełka architektoniczna. Na koniec naszego spaceru udamy się do Watykanu i Bazyliki św Piotra gdzie nawiedzimy grób Św. Jana Pawła II. Cena ok 60 EUR.

Wenecja - rejs statkiem po Lagunie Weneckiej z uroczej miejscowości Chioggia. Po rejsie zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Marka - sanktuarium skrywającego relikwie patrona miasta oraz najcenniejsze dzieło jubilerskie Pala dOro - Złoty Ołtarz. Zobaczymy również Pałac Dożów i Most Westchnień i zachwycający Teatr la Fenice. Następnie udamy się spacerkiem do Mostu Rialto. Cena ok 55 EUR

Mirabilandia - największy na wybrzeżu adriatyckim park rozrywki wzorowany na Disneylandzie. Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych, cała masa atrakcji a także restauracje i bary. Wszystko to na pow. ok. 40 ha. Wstęp upoważnia do korzystania z ponad 40 atrakcji. Cena ok 35 EUR.

San Marino - zwiedzanie najstarszej republiki świata znajdującej się w obrębie państwa włoskiego na wzgórzach apenińskich. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury rozpoczniemy od najstarszej bramy prowadzącej do stolicy republiki - Bramy Św. Franciszka. Następnie przejdziemy do Groty Kuszników i przed budynek parlamentu Republiki S. Marino. Dalej nawiedzimy Bazylikę Del Santo, w której przechowywane są relikwie Św. Marino i przejdziemy do wieży Guida, najstarszej części fortyfikacji otaczającej średniowieczne San Marino. Podczas wizyty w Republice San Marino degustacja słynnych likierów i czas na zakupy. Cena ok. 20 EUR.

Cena nie zawiera

Cena podstawowa nie zawiera:
- kosztów uczestnictwa w imprezach fakultatywnych,
- opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR/doba - płatne bezpośrednio w hotelach,
- napoi do kolacji płatnych dodatkowo,
- dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych, Bielska-Białej i Cieszyna.
Serwis plażowy (parasol + 2 leżaki) na plażach Bellarii płatny ok. 12 EUR/dzień. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu do hotelu, a kończy o godzinie 09.00 w dniu wyjazdu. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie po przyjeździe, oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu, uczestnicy składają bagaże w miejscu wskazanym przez pilota/rezydenta. Uczestników jadących dojazdem własnym prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że zakwaterowanie rozpoczyna się w 2-gim dniu imprezy, a kończy w przedostatnim dniu imprezy.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.