w naszej ofercie: 12393 imprezy, 20047 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
RODZINNE SKI SAFARI - AUSTRIA
Wszystko o tej ofercie wie:

RODZINNE SKI SAFARI - AUSTRIA

Rodzinny wyjazd na narty

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
116914351
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Döbriach - malowniczo położone miasteczko nad jeziorem Millstätter, świetny punkt wypadowy na wszystkie stoki Karyntii.

Impreza typu ski – safari: codziennie jazda na innej stacji narciarskiej. Alpejskie słońce, świetnie przygotowane i różnorodne trasy, a co najważniejsze 100% gwarancja śniegu. Karyntia to najbardziej na południe położony austriacki land. Oferuje włoskie słońce, austriacki porządek i wysoki standard. W pobliżu hotelu stacja narciarska Bad Kleinkirchheim, w odległości ok 30 min jazdy stacje narciarskie Katschberg, Ankogel, Gerlitzen,i Goldeck, a także słynna Ski Arena w Nassfeld i Mölltaler Gletscher (lodowiec). Do dyspozycji setki kilometrów tras o różnym stopniu trudności, wszystkie dostępne w ramach jednego karnetu. Sprawdzona oferta, przeznaczona dla Rodzin i nietylko.

Zajęcia narciarskie z instruktorem i ich organizacja
Zajęcia z instruktorem są dodatkowo płatne, zachęciamy do udziału, szczególnie dzieci i młodzież.
Są następujące możliwości:
Uczestnicy mogą korzystać z następujących wariantów zajęć:
Dla dzieci i młodzieży:
Blok poranny B1 ( od 10.00 do 13.00 ),
blok popołudniowy B2 (od 14.00 do 16.00).
Zajęcia te są dodatkowo płatne: B1 400 zł, B2 250 zł, B1 + B2 = 550 zł, należy je wykupić przed wyjazdem w biurze.
Na zajęcia kwalifikowane są dzieci od 6 roku życia z następującymi minimalnymi umiejętnościami: jazda wyciągiem krzesełkowym i talerzykowym, umiejętność wpięcia się w narty i wypięcia się samodzielnego, jazda pługiem na wprost i skręty płużne, umiejętność zatrzymania się. Od wieku 6 lat dopuszczamy wyjątki pod warunkiem spełnienia minimalnych umiejętności narciarskich).
Dla dorosłych przewidujemy 2 godzinną jazdę z przewodnikiem na każdej stacji narciarskiej pozwalającej zapoznać się z jej specyfiką i topografią w cenie 250 zł/6 dni.

Program
Dzień 1 (sobota)
Wyjazd z Warszawy ul. Stryjeńskich 21 (na skrzyżowaniu z Belgradzką) o godz. 04:00. Przejazd dzienny do Austrii.
Po drodze postój na posiłek tranzytowe. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.
Dzień 2 (niedziela)- 6 (piątek)
Codziennie wyjazdy do wybranej stacji narciarskiej:
Katschberg 16 wyciągów i ponad 60 km tras, piękna 8 km trasa widokowa A1, atrakcje dla dzieci (renifery, śnieżny park z maskotką-błękitnym serduszkiem Katschi), dla zaawansowanych czarna trasa Direttissima. Trasy łatwe: 10km, średnie: 40km, trudne: 10km.Bad Kleinkirchheim- St. Oswald. Ponad 100 km świetnie przygotowanych tras, 25 wyciągów (w tym 4 gondole), trasa z pomiarem prędkości, dziecięcy Wonderland i czarna trasa alpejskiego pucharu świata, nazwana imieniem Franza Klammera. Trasy łatwe: 18 km, średnie: 77 km, trudne: 8 km.
Lodowiec Mölltaler Gletscher. Najdłuższą górską kolejką naziemną Mölltaler Gletscher Express wjedziemy w 8 minut z wysokości 1200 m. n.p.m. na 2200 m. n.p.m. Czeka tam na nas 70 km pięknie przygotowanych tras, restauracja z ogromnym tarasem słonecznym. Tego lata na lodowców został uruchomiony nowy 4-osobowy wyciąg Alteck. Trasy łatwe: 24 km, średnie: 26km , trudne: 21km, freeride: 16 km.
Stacja narciarskie Goldeck w miejscowości Spittal, najpiękniejszy widok na Karyntię i dolinę rzeki Drau. Idealne stoki by ćwiczyć jazdę na krawędziach, dla zaawansowanych czas na zabawę w fun carving. Po całym dniu białego szaleństwa warto zjechać prosto do kompleksu Drautal Perle najdłuższą czarną trasą w Alpach- Talabfarhrt (8,5 km). Trasy łatwe: 10 km, średnie: 12 km, trudne: 10 km.
Ski Arena Nassfeld- największy ośrodek narciarski w Karyntii, zaliczany od lat do pierwszej dziesiątki najlepszych austriackich ośrodków. Stacja posiada bardzo nowoczesną infrastrukturę, która co roku jest rozbudowywana. Oprócz doskonale przygotowanych stoków narciarskich oraz gęstej sieci tras biegowych turystów przyciąga specyficzny klimat. W Nassfeld jest ponad 300 słonecznych dni w roku. Trasy łatwe: 30km, średnie: 69 km, trudne: 11 km.
Stacja narciarska Gerlitzen. 60 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych, prowadzących we wszystkie strony świata, nowoczesne wyciągi, szerokie zjazdy dla narciarzy o wszystkich stopniach trudności i najnowocześniejsze technologie naśnieżania gwarantują bajeczne, panoramiczne przeżycia narciarskie.
Trasy: łatwe: 11 km, średnie 34 km, trudne 4 km.
Codziennie wieczorem Apress ski: gry i zabawy, wieczorne spacery po mieście, Römerbad (wstęp dodatkowo płatny) – alpejska świątynia wellness, gdzie czeka na narciarzy i snowboardzistów kompleks basenów i saun, kalambury, gry planszowe,zajęcia plastyczne uroczyste rozdanie medali i zakończenie imprezy.
Dzień 8 (sobota)
Wyjazd do Polski po śniadaniu. Przyjazd do Warszawy ok 23.

Program może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne (kierownik grupy sprawdza pogodę na poszczególnych stacjach codziennie rano i zabiera grupę tam gdzie czekają słoneczne stoki).

Terminy i ceny

Osoba dorosła dziecko 6 - 14 lat dziecko do 5 lat Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie Signal Iduna OC : Dopłata 50 PLN
Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji : Dopłata 70 PLN
Podwyższone ubezpieczenie KL (30000 euro) : Dopłata 50 PLN
Podwyższone ubezpieczenie KL(30000 euro) przy chorobach przewlekłych : Dopłata 200 PLN

Zakwaterowanie

hotel Zur Post star star star

Hotel zur Post,rodzinny hotel 3* położony w centrum miejscowości Döbriach nad jeziorem Millstätter See. W hotelu sala zabaw dla dzieci, sauna, kabina na podczerwień, łaźnia parowa, piwnica z winami, salon z kominkiem. Pokoje 2-4 osobowe z łazienką, przytulne i ładnie urządzone.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

2 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół), obiadokolacja (zupa, danie główne, deser + bufet sałatkowy). Po nartach domowe ciasto. Pierwszy posiłek to obiadokolacja w sobotę, a ostatni śniadanie w sobotę. Zalecamy zabranie suchego prowiantu na drogę oraz pieniędzy na posiłek tranzytowy.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar klasy lux: barek, video, WC. Wyjazd i powrót z/do Warszawy, Częstochowy, Radomia, Katowic,. Wyjazd z Warszawy ok. godz. 4.00 rano w sobotę z ulicy Stryjeńskich 21 (przy skrzyżowaniu z ul. Belgradzką)- parking przed kościołem Parafii Ofiarowania Pańskiego. Zbiórka o godz.: 04:00. Na imprezach autokarowych Klientów obowiązuje limit bagażu: 1 szt. bagaż główny (plecak bez zewnętrznego stelaża, torba, walizka) o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie 3 wymiarów nie większych niż 180 cm, bagaż podręczny oraz sprzęt narciarski lub snowboardowy (spakowany w pokrowiec). Zniżka na dojazd własny - 250 zł (dojazd własny oznacza transfery na stok we własny zakresie)

Własny

Autokar

* wyjazd z poszczególnych miast do potwierdzenia

Miejscowość
Warszawa
*Częstochowa
*Radom
Katowice

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport autokarem wraz z dowozem na stoki, opiekę pilota (a za dopłatą także instruktorów narciarstwa), Ubezpieczenie Signal Iduna NNW (15000 zł) i KL (10000 euro), sprzęt sportowy 1000 zł, podatek VAT. Uwaga: cena aktualna przy kursie nie przekraczającym za 1 euro 4,5 zł

Cena nie zawiera

świadczeń nie zawartych w opisie imprezy

*Karnetu na wyciągi (skipassu), kaucji za skipass (5 euro - zwracanej ostatniego dnia pobytu po zwrocie karnetu).
*zajęć narciarskich z instruktorem (płatne dodatkowo, opis poniżej)
*Wstępów do odwiedzanych obiektów.
*Dodatkowych napojów do posiłków (na śniadaniu jest kawa, herbata, sok), posiłków tranzytowych.
*Dodatkowe ubezpieczenia (za dopłatą):
-ubezpieczenia OC 10000 euro (+50 zł);
-ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (+70 zł);
-podwyższone ubezpieczenie KL 30000 euro (+50 zł);
-podwyższone ubezpieczenie KL przy chorobach przewlekłych (+200 zł).
Pokoje jednoosobowe na zapytanie + 400 zł.

Informacje dodatkowe

Ceny 6 dniowych skipassów
*Dorośli (ur. w roku 1997 lub wcześniej): 233 EUR,
*Młodzież (ur. 1998 do 2001): 187 EUR,
*Dzieci (ur. 2002 do 2010): 117 EUR,
*Dzieci do 6 roku życia (ur. 2011 i później) karnet gratis przy zakupie karnetów przez rodziców.
*Seniorzy (ur. w roku 1951 lub wcześniej)187 EUR.

Co zabrać
Kask narciarski/snowboardowy zalecany dla wszystkich (jazda w kasku jest obowiązkowa w Austrii do lat 15). Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać ważny paszport. Zabieramy sprawny, sprawdzony i dopasowany sprzęt narciarsko - snowboardowy. Pieniądze na skipass. Zalecamy zabranie karty NFZ EKUZ (można ją odebrać bezpłatnie w oddziałach NFZ) arte-ekuz/
Wieczorne animacje dla dzieci
Codziennie po kolacji czeka na dzieci moc zabaw, gier i atrakcji. Nasi instruktorzy rozbawią dzieciaki do łez;) W programie: gry i zabawy planszowe, kalambury, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne. W hotelu sala zabaw dla dzieci.
Treningi rodzinne przygotowujące kondycyjnie do sezonu narciarskiego
Zapraszamy raz w tygodniu na treningi rodzinne przygotowujące do sezonu narciarskiego, treningi funkcjonalne, gry i zabawy ruchowe. Mnóstwo świetnej, aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Dla uczestników zapisanych do 15 października udział w treningach jest bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu chęci uczestnictwa w biurze. Start zajęć w sobotę o godz.10:00, zbiórka przy Natolińskim Ośrodku Kultury ul. Na Uboczu 3. Szczegółowe terminy dostępne w ofercie treningów.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.