w naszej ofercie: 11536 imprez, 5686 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Dłuższy weekend/Londyn - na szczycie polskiej listy przebojów
Wszystko o tej ofercie wie:

DŁUŻSZY WEEKEND/LONDYN - NA SZCZYCIE POLSKIEJ LISTY PRZEBOJÓW

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
116940346
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Dzień 1 - Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Polskę, Niemcy, Belgię, Holandię, Francję. Przeprawa przez Kanał La Manche (tunel).

Dzień 2 - W godzinach dopołudniowych przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy. Krótki spacer po parku dawnego Obserwatorium Królewskiego. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Przejazd do Muzuem Historii Naturalnej – fascynującego muzuem skrywającego tajemnice naszej planety. Muzuem „wystąpiło“ w wielu filmach, takich jak  „Harry Potter“, „Noc w Muzeum“, „ Paddington“Spacer po dzielnicy Soho, Chinatown i West End.Czas wolny w okolicach Piccadilly Circus. Przejazd komunikacją miejską do hotelu na nocleg. 


Dzień 3  - Śniadanie i przejazd do centrum Londynu komunikacją miejską. Przejazd do British Museum zwiedzanie jednego z największych na świecie muzeów historii starożytnej, muzeum nieprzerwanie otwarte od 1759 roku zgromadziło bezcenne skarby dokumentujące historię ludzkości. Rocznie jest odwiedzane przez ponad 5 milionów zwiedzających. Przejazd na Trafalgar Square i wizyta w Nationall Gallery w której znajdują się m.in dzieła Van Gogha, Leonardo Da Vinci, Rafaela Santi czy El Greco. Obiadokolacja w restauracji sieciowej w centrum Londynu (płatne we własnym zakresie). Czas zorganizowany na zakupy w okolicach Oxford Street i dzielnicy Soho. W tym czasie osoby zainteresowane będą miały możliwość przejechania do Muzuem Figur Woskowych Madamme Tussauds. (płatne we własnym zakresie). Powrót do hotelu komunikacją miejską w godzinach wieczornych.


Dzień 4 - Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu środkami komunikacji. Spacer po dzielnicy Westminster: Opactwo Westminsterskie – miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina (z zewnątrz). Parlament i Big Ben, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej, St. James’s Park i pałac Buckingham. Dla chętnych możliwość przejażdżki London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, skąd z wysokości 135 metrów roztacza się najlepszy widok na panoramę miasta (dodatkowo płatny) Zwiedzanie najstarszej części miasta (City) katedra św. Pawła, Most Milenijny, dzielnica starych doków obecnie zagospodarowana przez sklepy i urokliwe kawiarnie. Następnie spacer w kierunku Tower of London – byłego pałacu, a potem więzienia. Dla chętnych wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne oraz klejnoty królewskie. Wizyta pod Tower Bridge. Czas wolny i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 5  - Przekroczenie granicy Polski w godzinach przedpołudniowych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Osoba w pok. 2os. Osoba w pok. 1os. Osoba w pok. 3os. Osoba na dokw. Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

02.12-06.12.2015

Kup sobie spokój : Dopłata 50 PLN

Zakwaterowanie

Dłuższy Weekend/Londyn - na szczycie polskiej listy przebojów star star

Wyżywienie

śniadanie (BB)

wyżywienie: 2 śniadania,

Cena zawiera

 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC)
 • 2 noclegi w okolicach Londynu w hotelu **/*** Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.
 • wyżywienie: 2 śniadania,
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie KL, NNW
 • zwiedzanie wg. programu

Cena nie zawiera

 • Opłaty programowe: opłata przewodnicka, komunikacja miejska, zestawy słuchawkowe, opłaty wjazdowe do stref płatnych: 40 funtów/os. (kwota nie podlega rozliczeniu)
 • bezpieczenie KL/NNW: 30 zł/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • rezerwacja miejsca w autokarze - 30 zł/os.
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.

Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że...

Według najnowszych badań słynny londyński morderca z XIX w. Kuba Rozpruwacz (Jack the Ripper) pochodził z polskiej Kłodawy... Jeśli Londyn byłby krajem, zajmowałby dziewiąte miejsce pod względem liczby ludności w Unii Europejskiej (8,3 miliona). Londyn był pierwszym miastem, w którym pojawił się smog. Pierwszy raz zaobserwowano to zjawisko już w połowie XVII wieku. Najstarszym systemem metra na świecie jest londyńskie "Underground". Angielski pisarz Samuel Johnson zwykł mawiać: "Jeśli jesteś znudzony Londynem, jesteś znudzony życiem". W Londynie znajduje się II najwyższy budynek w Europie - The Shard (wysokość - 310 metrów). W latach 1940 - 1990 w Londynie działał Rząd Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie, który był legalną kontynuacją władz II RP. Ostatnim prezydentem na uchodźstwie był Ryszard Kaczorowski. W Londynie swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in: Led Zeppelin, The Who, Queen, The Pollice, Deep Purple, David Bowie, The Clash, Iron Maiden, The Rolling Stones, Sex Pistols, Spice Girls... W angielskiej Premier League występuje obecnie 6 klubów z Londynu: Fulham FC, Crystal Pallace FC, Chealsa FC, West Ham United FC, Arsenal FC, Totenham Hotspurs FC, Queens Park Rangers FC

Ubezpieczenie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.