w naszej ofercie: 15500 imprez, 5630 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowy obóz RPG
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWY OBÓZ RPG

Obozy RPG, Fantasy, Bajki Zakopane

Wiek: od 14 do 20 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117165803
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE


Czym tak naprawdę są gry RPG? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi, ale my najbardziej skłaniamy się ku określeniu ich „żywym teatrem”. Podczas grania tworzysz własną postać, w którą wcielasz się potem w trakcie przygody, prowadzonej przez Mistrza Gry (MG). Brzmi prosto, ale niech Was to nie zmyli!

Granie w RPG jest jak przejście do innego świata - w zależności od systemu, który jest prowadzony, gracze walczą o przetrwanie na post-apokaliptycznych pustyniach Ameryki, odbywają międzygalaktyczne podróże, wcielają się w różne fantastyczne rasy od elfów po krasnoludy bądź stają „po drugiej stronie barykady”, odgrywając wampiry lub wilkołaki we współczesnym świecie pełnym ludzi.

Cokolwiek wybiorą, ich postaci czeka mnóstwo przygód i niebezpieczeństw, przygotowanych wcześniej przez kadrę obozu. Chętni będą mogli także wcielić się w rolę Mistrza Gry, zamieniając się ze swoim Wychowawcą, który nadal w każdej chwili będzie służył radą, jak lepiej i efektywniej prowadzić grę.

Na obozie podopieczni będą podzieleni na drużyny składające się z grup 4-6 osobowych. Każda z nich oddzielnie zdecyduje, czy chce grać przez cały turnus jedną kampanię w określonym systemie, czy może kilka krótkich przygód, by na obozie poznać jak najwięcej systemów.

Systemy RPG, z jakich gracze będą mogli wybierać, to: autorski system RPG Mistrzów Gry BTA KOMPAS „Tol Calen”, nowy i stary „Świat Mroku” (w tym: „Wampir” i „Wilkołak”), „Warhammer”, „Neuroshima”, „Zew Cthulhu”, „Dungeons&Dragons”, „Wolsung”, „Dzikie Pola”, „Klanarchia”, „Shadowrun” i wiele innych. Grupy będą dopasowane tak, by każdy dostał to, czego oczekuje zarówno od sesji, jak i od doświadczonych Mistrzów Gry.

Na tym obozie odnajdą się zarówno gracze z długim stażem, jak i osoby, które jeszcze nie do końca orientują się w świecie RPG. Nowi nauczą się jak tworzyć i odgrywać wiarygodnie postaci oraz poznają podstawy różnych systemów, weterani zaś doszlifują swój warsztat jako gracze, bądź poznają tajniki prowadzenia jako MG. Jedyne, czego potrzeba, by zagłębić się w Krainy Wyobraźni, to otwarty umysł i ciekawość świata!


Sesje RPG
W tej grze wyobraźni każdy może zostać wybranym bohaterem i kierować jego losem pośród licznych zakrętów losu. Mistrzowie Gry - czyli prowadzący - zadbają o to, by nie brakowało Wam tu barwnych przygód i gwałtownych zwrotów akcji, wystawią na próbę Waszą inteligencję i wyobraźnię, a nade wszystko wciągną w autorski świat fantazji i specjalnie uknutą intrygę. Szczegóły systemu i opis świata, na których opierają się nasze Obozy RPG, znajdują się na www.tolcalen.pl.

Gry planszowe i integracyjne
W wolnych chwilach będzie można poćwiczyć umiejętności strategiczne w ciekawych grach planszowych (Neuroshima Hex, Jungle Speed, Ghost Stories i inne) czy karcianych (Bang!, Dominion z dodatkami, Prawo Dżungli, Munchkin, Dixit, Neuroshima Hex 3.0, Koncept, Goblins: Epic Death i inne) oraz wziąć udział w różnych innych przerywnikach ruchowych i zabawach integracyjnych. Zachęcamy do zabierania własnych talii i gier.

Projekcje i panele dyskusyjne
Weźmiemy w nich udział po obejrzeniu filmów z kanonu gatunku fantasy. Pomogą nam one w zdobywaniu wiedzy i zapoznają nas z klasyką oraz dadzą mnóstwo materiału, dzięki któremu będzie można jeszcze lepiej dopracowywać swoje postaci!

Prelekcje z mistrzowania
Mistrzowie Gry podzielą się swoimi technikami prowadzenia. Tworzenie scenariuszy, klimat i itemy sesyjne, muzyka na sesjach, czym charakteryzuje się dobry NPC, odpowiednie otwarcie i zamknięcie sesji - to i wiele innych to tylko wierzchołek góry lodowej poruszanych tematów.

Prelekcje i Warsztaty 
Z różnych dziedzin przydatnych każdemu, kto pragnie wzbogacić swoją wiedzę RPG-ową i nie tylko: tworzenie i odgrywanie postaci, charakterystyka świata i systemu gry, arkana mechaniki, tajniki mistrzowania.

Łucznictwo
Poznacie teoretyczne tajniki tej odwiecznej sztuki. Z jakich elementów składa się łuk? Jak należy go pielęgnować? Jak daleko niósł? Jakich grotów używano na przestrzeni wieków? Z jakiego drewna łuk powinien być przygotowany? Po zakończonych zajęciach odpowiedzi na te pytania będą dla Was oczywiste!

Aktywnie:

Szermierka
Korzystając z nowych, sprawdzonych i całkowicie bezpiecznych mieczy otulinowych go-now, wprowadzimy Was w tajniki szlachetnej sztuki fechtunku. Poznacie podstawowe oraz zaawansowane techniki ataku i obrony, rozwiniecie koordynację i równowagę ciała, weźmiecie udział w pojedynkach podczas Kręgu Honoru i Kręgu Zdrady, a także będziecie mogli wziąć udział w lekcjach ukazujących wam nowe techniki fechtowania. Niech najlepszy wygra!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy „U Jakuba”/Willa Wiktoria II

Ferie warszawskie: Dom Wczasowy „U Jakuba” - ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy Zakopanego – uroczej Olczy, słynącej z dobrze zachowanej kultury i wielkiej gościnności rodowitych górali. Uczestnicy są kwaterowani w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami oraz TV. Budynek posiada własną stołówkę, wielofunkcyjną salę warsztatową, salę dyskoteką, ogrodzony teren rekreacyjny, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz krąg ogniskowy. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci. Strona internetowa obiektu: www.ujakuba.pl.Ferie gdańskie: Willa Wiktoria 2 - klimatyczna i kameralna willa położona w Zakopanem w dzielnicy Harenda.Wygodne i przestronne 3-5 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku Dzieci i Młodzieży. Obiekt położony zaledwie 100m od dolnej stacji wyciągów Harenda, na której odbywać się będą zajęcia narciarskie.Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Strona obiektu: http://www.wiktoria2.pl.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się i kończy obiadem*. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

* Uczestnikom wyjeżdżającym z Zakopanego wieczornymi pociągami, zostanie wydana kolacja. 

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, program, opiekę wychowawczą, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), materiały programowe.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Polecamy zabrać wszystko, co pomoże Wam wczuć się w klimat (stroje, ozdoby) oraz to, co zwykle zabieracie na sesje. Oprócz tego czapkę, szalik, rękawiczki, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, mały plecak na wyjścia, krem na mróz z filtrem UV. Koniecznie także: legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.