w naszej ofercie: 14162 imprezy, 10072 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Z psem na wakacje, Kolonia i obóz dla dzieci i młodzieży z własnymi psami - II stopnia
Wszystko o tej ofercie wie:

Z PSEM NA WAKACJE, KOLONIA I OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z WŁASNYMI PSAMI - II STOPNIA

wypoczynek, agility, fresbee, posłuszeństwo, wspólne kąpiele i spacery

Wiek: od 12 do 112 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117415899
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Obóz ten powstał z myślą o psach, które, brały już udział w szkoleniu z zakresu podstawowego posłuszeństwa a ich właściciele chcieliby aby dalej kontynuowały naukę oraz utrwalały posiadane już umiejętności. Na obozie psy wezmą udział w szkoleniu z zakresu rozszerzonego posłuszeństwa, przejdą do szeregu trudniejszych ćwiczeń, nauczą się odróżniać komendy słowne od optycznych. Na imprezie o takim profilu będziecie mogli połączyć przyjemny wypoczynek dla Was z aktywnym rozwojem czworonoga, dla którego będą to także wakacje na świeżym powietrzu, stale w ruchu. Oprócz programu szkoleniowego w czasie wolnym chodzimy na plażę, na spacery do lasu, odbywają się także różne konkursy, gry i biegi terenowe.


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski "Sośnica" w Rynie, ul. Mazurska 17.  Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie (nocujemy razem z pieskami). Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Kadra - wykwalifikowani treserzy, wychowawcy. Ubezpieczenie - NW. Realizację programu - w zależności od możliwości uczestników i ich piesków oraz warunków pogodowych.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje. Opłata za psa w pociągu 32 zł (w obie strony).

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek - od 12 lat (młodsi z dorosłym opiekunem). Karta kolonijna ze zgodą rodziców, zgłoszenie uczestnictwa-umowa (wzory w biurze). Legitymacja szkolna. Pies musi posiadać umiejętności z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Jeśli na imprezie okaże się, że ich nie posiada, zostanie przesunięty na obóz I stopnia.   

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Polar, obuwie na miękkiej podeszwie, czapkę z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).


..:: DLA PIESKA ZABIERAMY
Nylonowe lub skórzane: obrożę (nie kolczatkę), smycz zwykłą ok. 2m, kaganiec, saszetka na smakołyki + smakołyki, ręcznik dla psa, ulubione zabawki. Identyfikator psa przymocowany do obroży. Koce spełniające funkcję posłania, dwie miski. Wystarczającą na obóz ilość suchej karmy lub produktów potrzebnych do przyrządzenia jedzenia gotowanego (ryż, makaron, puszki itp.). Torebki na odchody. Świadectwo zdrowia stwierdzające że pies posiada aktualne wymagane szczepienia i nie jest chory - otrzymamy je u lekarza weterynarii. Świadectwo należy wyrobić na dwa dni przed obozem.

..:: JAKIE PSY NIE MOGĄ POJECHAĆ NA OBÓZ
Wyjątkowo agresywne, chore, w trakcie leczenia lub w okresie rekonwalescencji, suki w okresie cieczki oraz psy nad którymi ich właściciele nie są wstanie zapanować psychicznie i fizycznie np. utrzymać ich na smyczy.  

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Istnieje możliwość niezrealizowania wybranych punktów programu, o czym decyduje kierownik obozu.

..:: PROGRAM

Szkolenie psa z zakresu rozszerzonego posłuszeństwa
Na początku zostaną powtórzone wszystkie informacje i umiejętności które pies posiada z zakresu podstaw posłuszeństwa.
Na tym szkoleniu psy uczone są w miarę swoich możliwości chodzenia bez smyczy, przywołania do właściciela, wykonywania komend przy nodze właściciela, siad, waruj, stój i zostawania w tych pozycjach, aportowania oraz innych komend lub sztuczek. Uczymy się podstaw obedience. Na zaawansowanym posłuszeństwie wprowadzamy w trening czynniki rozpraszające psa. Szkolenie to wymaga dużego zaangażowania przewodnika i psa, jest natomiast bardzo przyjemne. Oparte jest ono na zasadzie nagradzania psa smakołykami i zabawkami, gdzie pierwszą karą jest brak smakołyka bądź zabawy.
 
Szkolenie psa z podstaw agility na torze przeszkód
Zajęcia odbywają się na podstawowym torze agility. To doskonała nauka poprzez aktywną zabawę. Treningi na torze mają wprowadzić psa w podstawy pokonywania przeszkód, pomóc pozbyć się ewentualnych lęków i pogłębić więź z człowiekiem. Każdy pies prowadzony jest indywidualnie zgodnie ze swoimi możliwościami psychofizycznymi.

Wykład teoretyczny
Podczas obozu odbędą się 1-2 wykłady teoretyczne dla uczestników. Porozmawiamy o mowie ciała psa, która dostarcza nam bardzo wielu cennych informacji o naszym czworonogu. Dowiemy się jak budować prawidłową więź człowiek – pies, jakie istnieją psie sporty, co oznacza szkolenie, motywacja i jak wzmacniać psie zachowania.

Rekreacja i wypoczynek
Pomiędzy zajęciami organizujemy spacery po lesie, na plażę i do miasta. Organizujemy także ogniska, dyskoteki, wyjścia na strzeżone kąpielisko, gry i zabawy terenowe. Niejednokrotnie odbywać się będą integracje z pozostałymi uczestnikami innych obozów.

Zabawy z psem
Są to zabawy mające na celu rozwijanie i pogłębianie więzi człowiek – pies.
W zależności od umiejętności i poziomu wyszkolenia psów będą organizowane zabawy połączone ze szkoleniem.

Zawody na zakończenie
Na koniec turnusu w miarę możliwości będzie zorganizowane podsumowanie szkolenia w formie zabawowych „zawodów” psich umiejętności.

Wizyta weterynarza
Opowie nam jak rozpoznawać pierwsze objawy podstawowych chorób, jak prawidłowo żywić i pielęgnować psa. Zademonstruje nam jak należy zabandażować krwawiącą ranę, jak usztywnić zwichniętą kończynę.

Podchody
Gra harcerska polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Uciekinierzy co jakiś czas układają z patyków, szyszek, kamieni lub rysują w ziemi kierunek swojej ucieczki oraz umieszczają na trasie kartki z zadaniami. Grupa pościgowa wyrusza 15-30 minut później. Muszą po drodze wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania i to udokumentować. Zabawa daje najwięcej radości jeśli ma miejsce w terenie, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał, wykonywanie poleceń nie będzie utrudnione i łatwo odnajdziemy wszystkie wskazówki. Idealnym wydaje się być nasz pobliski las.
Olimpiada Wodna

Rywalizacja w atmosferze zabawy, podzieleni na drużyny weźmiemy udział w wielu wodnych konkurencjach.
Wieczorne Ogniska
Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, gitarze i kiełbaskach.
Flagi
Uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, każda z nich otrzymuje flagę, której musi bronić. Celem zabawy jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej. Jest to strategiczna gra, która bardzo integruje grupę, a żeby wygrać pojedynek, współpraca jest w niej nieodzownym  elementem. Nie sprawność jest najważniejsza w tej grze, a strategia ataku na flagę przeciwnika.
Dyskoteki
Super zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych.
Baloniada
Balony napełnione wodą, ręczniki i zabawa na całego, na mokro.
Festiwal Kolorów
To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodsi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!
Kawiarenka

Wieczorami, w ciszy nocnej starsi uczestnicy obozów wcale nie muszą być w domkach, mogą wspólnie spędzać czas w kawiarence, grając w różnego rodzaju gry np. mafię, ping-ponga, bilard, karaoke lub oglądać filmy.  
Nocny Maraton Filmowy
Odbywa się raz podczas trwania obozu. Filmy puszczane są z projektora. Młodsi uczestnicy oglądają filmy wybrane przez siebie do godziny 24.00. Starsi obozowicze do rana. Staramy się stworzyć klimat jak w kinie – popcorn i picie czeka na uczestników nocy filmowej. 
Olimpiada Sportowa
Podzieleni na małe drużyny weźmiemy udział w wielu konkurencjach. Na uczestników czeka kilkanaście stacji, na których muszą wykonać określone zadania jak na przykład „bieg kelnera”, „kto ma więcej piegów”, „wyścig z arbuzem, „bieg w parach z balonem napełnionym wodą”. Drużyna, która uzyska najwięcej punktów wygrywa olimpiadę.
Gry i Zabawy Stolikowe
W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, weźmiemy udział w prawdziwej burzy mózgów. 
Chrzest Obozowy
To moment kiedy z Nowicjusza stajesz się Obozowiczem. Ale za nim to nastąpi musisz udowodnić, że znasz się na zasadach i regułach panujących na obozie. Czeka na Was kilka stacji zadaniowych jak np. stacja dotycząca obozowych tradycji, stacja kadra, stacja uczestnicy i wiele innych, których pokonanie spowoduje, że będziesz PRAWDZIWYM OBOZOWICZEM.  
Happy End
Wszystkie chwile, nawet te najbardziej miłe szybko mijają, ale nawet koniec może być radosny. Podczas wieczornego spotkania z uczestnikami podsumujemy cały obóz, rozdamy pamiątkowe dyplomy i koszulki. A potem ostatnia obozowa dyskoteka i odliczanie dni do następnych wakacji. Pamiętajcie, że cudowne wspomnienia wakacyjnych dni będą Wam towarzyszyć przez cały rok.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OBÓZ? CZYM RÓŻNI SIĘ OD OBOZÓW INNYCH FIRM?
- Byliśmy prekursorem w organizacji obozów z psem. Jako pierwsi zorganizowaliśmy te obozy, stworzyliśmy ich formułę i program. Obozy "Z Psem Na Wakacje" są organizowane przez Wandrusa już ponad 15 lat.
- Organizujemy obozy tematyczne już 26 lat.
- Wszystkie zajęcia odbywają się przy zachowaniu najdalej idących norm bezpieczeństwa.
- Mamy ciekawy, aktywny i bezpieczny program.
- Do realizacji programu używamy sprawdzonego sprzętu, który posiada wymagane przepisami dokumenty i atesty.
- Na obozach zapewniamy opiekę medyczną.
- Zajęcia poprowadzi sympatyczna, wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, która od wielu lat prowadzi szkolenia.
- Oprócz zajęć programowych - w zależności od profilu obozu - uczestnicy wypływają w rejsy żeglarskie, chętni próbują swych sił w windsurfingu. Odbywają się zajęcia z podstaw pierwszej pomocy. Do dyspozycji mamy rowery, kajaki, zorbing.

 

..:: DODATKOWE ATRAKCJE (płatne przy zapisach lub na obozie)
..:: Wycieczki: Mikołajki (+35 zł), Mikołajki i Tropicana – kompleks basenów i zjeżdżalni (+70 zł), Giżycko (+35 zł), Giżycko i Twierdza Boyen (+45 zł), Kadzidłowo – Park Dzikich Zwierząt (+45 zł), Popielno – Stacja Hodowlana Bobrów i Tarpanów (+50 zł), Spytkowo – Wioska Indiańska (+55 zł)
..:: Holowanie na oponce za motorówką (+45 zł), Latające Skrzydło (+55 zł), Banan (+30 zł), Narty wodne (+65 zł), Wakeboard (+65 zł),
..:: Lot na spadochronie za motorówką (+110 zł)
..:: Paintball (+70 zł)  
..:: Quady  (+70 zł)
..:: Zajęcia linowe (+70 zł)

Pakiet Wodne Atrakcje (+ 80 zł przy zapisach lub na obozie).
::: Holowanie za motorówką: oponka, banan, latające skrzydło  ::: Pływanie motorówką w trakcie holowania.

Dodatkowe Atrakcje – zasady realizacji
1. Realizacja zajęć uzależniona jest od pogody, kondycji i wieku uczestników. Dlatego nie wszystkie elementy programu muszą zostać zrealizowane, o czym decyduje kierownik obozu. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wybranych zajęć bez zmiany programu obozu.
2. Czas zajęć jest ograniczony, o czym decyduje kierownik obozu.
3. Uczestnikom przysługuje jednorazowe skorzystanie z każdego rodzaju zajęć.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
16.07-26.07.2019 1749 PLN Sprawdź
27.07-06.08.2019 1749 PLN Sprawdź
07.08-17.08.2019 1749 PLN Sprawdź
18.08-28.08.2019 1749 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

24.06-04.07.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

05.07-15.07.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

16.07-26.07.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

27.07-06.08.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

07.08-17.08.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

18.08-28.08.2019

cena od jednej osoby towarzyszącej (bez psa) : Zniżka 450 PLN
transport psa : Dopłata 32 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowo-Żeglarski Sośnica Ryn

Obóz zlokalizowany jest w ośrodku wypoczynkowo-żeglarskim "Sośnica" w Rynie, ul. Mazurska 17, położonym bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ryńskiego, na wydzielonym terenie. Spacerem do miasta około 10 minut. Strzeżone kąpielisko w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Cena
Elbląg 12:44 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 14:50 Dopłata 180 PLN
Gdańsk 11:46 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:47 Dopłata 180 PLN
Gdynia 11:10 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:13 Dopłata 180 PLN
Gniezno 11:45 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:46 Dopłata 190 PLN
Iława 14:09 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 14:24 Dopłata 190 PLN
Inowrocław 12:25 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:04 Dopłata 190 PLN
Katowice 07:15 Dworzec PKP, zbiórka na Placu Andrzeja ok. 21:51 Dopłata 220 PLN
Koszalin 09:04 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 18:42 Dopłata 200 PLN
Kraków 06:00 Dworzec PKP, Hol Główny, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 21:20 Dopłata 220 PLN
Leszno 10:00 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 18:46 Dopłata 200 PLN
Malbork 12:23 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:13 Dopłata 180 PLN
Olsztyn Ok.15:15 Info w biurze.Dworzec PKP ok. 13:00 Dopłata 110 PLN
Ostróda 14:30 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 14:04 Dopłata 170 PLN
Poznań 11:09 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 17:20 Dopłata 200 PLN
Słupsk 09:46 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 18:01 Dopłata 200 PLN
Sopot 11:31 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:03 Dopłata 180 PLN
Szczecin 06:00 Dworzec PKP, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 21:02 Dopłata 210 PLN
Tczew 12:09 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:27 Dopłata 180 PLN
Toruń 12:49 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:35 Dopłata 190 PLN
Warszawa Centralna 13:00 ul. Emilii Plater - Pałac Kultury, Sala Kongresowa, autokar ok. 16:00 Dopłata 160 PLN
Wrocław Główny 08:00 Dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 ok. 20:13 Dopłata 210 PLN
Łódź 09:30 Widzew, Dworzec PKP, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 18:48 Dopłata 180 PLN

Cena zawiera

Zakwaterowanie - pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie (nocujemy razem z pieskami). Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Kadra - wykwalifikowani treserzy, wychowawcy. Ubezpieczenie - NW. Realizację programu - w zależności od możliwości uczestników i ich piesków oraz warunków pogodowych.

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

 

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.