w naszej ofercie: 11149 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kaskada - Oddziały Specjalne na tyłach wroga - kadra b. żołnierze oddziału Grom
Wszystko o tej ofercie wie:

KASKADA - ODDZIAŁY SPECJALNE NA TYŁACH WROGA - KADRA B. ŻOŁNIERZE ODDZIAŁU GROM

obóz militarno-przygodowo-szkoleniowy z kadrą byłych żołnierzy jednostki komandosów GROM

Wiek: od 13 do 18 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117712152
oferta w pdf

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY
Obóz ma charakter wojskowy. Uczestnicy podzieleni na rywalizujące ze sobą sekcje poznają technikę i taktykę działania żołnierzy wodnych i lądowych jednostek specjalnych. Specjalistyczne szkolenie prowadzą instruktorzy – byli żołnierze jednostek specjalnych Grom i Formoza. Program obejmuje także podstawy sztuki przetrwania w trudnych warunkach, wspinaczkę, orientację w terenie, zasady walki wręcz (skutecznej samoobrony) oraz wiele innych aspektów wojskowych działań specjalnych. Program obozu ukierunkowany jest na aspekt poznawczy, rozwój psychiki uczestników, wzrost ich sprawności fizycznej i zahartowania organizmu. Zwiększenie samodzielności i pewności siebie, wzrost dyscypliny wewnętrznej oraz umiejętności działania w grupie to dodatkowe pozytywne rezultaty udziału w obozie. Zdobyte podczas szkolenia umiejętności uczestnicy wykorzystują wkrótce w praktyce – w trakcie obozowych misji i operacji specjalnych, rajdów i manewrów, podczas których indywidualni uczestnicy jak i wydzielone odziały rywalizują ze sobą i staczają ze sobą bitwy za pomocą replik ASG i markerów paintballowych. Odbicie zakładników z rąk terrorystów? Zaminowanie mostu? Polowanie na wrogiego snajpera? Atak na ufortyfikowany obiekt? To tylko niektóre z zadań które stoją przed wami. Wszystkie zajęcia są dostosowane do wieku i możliwości fizycznych uczestników i ubezpieczane przez wykwalifikowaną i odpowiednio uprawnioną kadrę. Udział w zajęciach jest dobrowolny - uczestnicy mogą brać udział tylko w części zajęć i w dowolnym momencie mogą z nich zrezygnować, kontynuując uczestnictwo w obozie. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez instruktorów posiadających wysokie kwalifikacje i wymagane uprawnienia.

Duża część zajęć będzie odbywać się w terenie, wokół obozu na obszarach leśnych i wodnych. Aktywne zajęcia - żeglarstwo, kajaki, rowery będą ciekawym uatrakcyjnieniem programu obozu. Wszystkie zajęcia będą dostosowane do wieku i możliwości fizycznych uczestników, będą odbywać się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej.

KADRA OBOZU
Dowódcą obozu jest były żołnierz jednostki GROM, Andrzej Nowak oraz jego wybrani współpracownicy.
Andrzej Nowak to były żołnierz Grom, specjalista z dużą wiedzą merytoryczną i praktyką z zakresu bezpieczeństwa i ochrony. Instruktor sportu o specjalności strzelectwo sportowe oraz Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, ćwiczenia siłowe, techniki linowe, samoobrona i survival. Posiada 9 dan w systemie walki wręcz Combat 56. Posiada ponadprzeciętną sprawność fizyczną, samodyscyplinę, sumienność, wytrwałość i etykę pracy utrwalone podczas długoletniej służby w elitarnej jednostce specjalnej JW 2305 GROM.
Absolwent wielu szkoleń i kursów specjalistycznych m.in: kurs skoczka spadochronowego - typ "Silhouette" i "Sowa" (skrzydło), kurs implementacji kluczy kryptograficznych, kurs "Sere" I i II stopnia, kurs ochrony "Vip", kurs kwalifikacyjny w JW 2305 - Przetrwanie w ekstremalnych warunkach (zima, Bieszczady), kurs praca w dużym deficycie czasu. Praca w stresie bojowym w JW 2305, kurs z eksploatacji i pracy na radiostacjach małej mocy UHF/KF "Harris", kurs skoczka spadochronowego typ AD-95 (czasza), kurs z zasad eksploatacji i kierowania pojazdami specjalnymi, kurs pracy na urządzeniach elektrycznych do 1 KW, kurs  systemów walki typu COMBAT 56 (srebrny medal na ogólnopolskich zawodach "DWLWP" w 2002 r.), kurs działań typu "Ranger", kurs działań rozpoznania typu pola walki i wiele innych.

Naval (Paweł Mateńczuk) były operator jednostki GROM
Przez 14 lat był operatorem GROMU. Połowę tego czasu spędził na misjach zagranicznych, biorąc udział w akcjach bojowych. Odznaczony wielokrotnie, m.in: Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego dla wybitnie zasłużonych w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Wyróżniony również Złotą Odznaką GROMu, która dla żołnierzy GROM jest najwyższym zaszczytem.  Postać Navala stanowi jeden z dwóch pierwowzorów postaci operatora GROMu, w którą może wcielić się gracz w grze komputerowej Medal of Honor: Warfighter. Lista posiadanych przez niego uprawnień, odbytych szkoleń, zaliczonych specjalistycznych kursów jest tak długa, że nie ma tu miejsca aby je wymienić. O służbie Navala w jednostce GROM możecie przeczytać w kilku fascynujących książkach które napisał. Podczas swojego pobytu na obozie Naval podzieli się z Wami swoim doświadczeniem, wiedzą z obronności, sposobach reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.   Poprowadzi obozowe zajęcia w terenie militarno-survivalowe. Będzie również Waszym przeciwnikiem podczas obozowej operacji specjalnej, w trakcie której wszyscy uczestnicy obozu będą polować na Navala...

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie
-
zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic). Część noclegów możliwa w terenie.
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Część wyżywienia w terenie w formie racji wojskowych. Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy. Ubezpieczenie - NW. Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb. Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy. Ekwipunek komandosa (zapewnia organizator): mundur, hełm stalowy, maska przeciwgazowa, manierka, saperka, kamizelka lubawka. Sprzęt potrzebny do realizacji zadań.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek 13-18 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe i terenowe, buty sportowe (adidasy, trampki), sandały do ochrony stóp w wodzie, strój kąpielowy, dres, polar itp., środki na komary, krem UV, przybory do szycia, latarkę (oraz zapas baterii), kompas, zegarek, zeszyt, ołówek, długopis, gumkę i linijkę, mały plecak na wycieczki terenowe, czapkę z daszkiem, rękawiczki żeglarskie lub skórzane (nie ocieplane - ochrona rąk przed liną). Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Śpiwór i karimatę.


..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony, ukradziony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Kaucja zwrotna 50 zł zbierana na obozie.

..:: PROGRAM

Scenariusze zajęć, ćwiczeń i Mazurskiej Kaskady opracowali byli żołnierze słynnej jednostki polskich wojsk specjalnych GROM - "Naval" - Paweł Mateńczuk oraz Andrzej Nowak. GROM to uznana na całym świecie polska jednostka sił specjalnych. Byli żołnierze GROM-u będą stanowić kadrę obozu, nadzorować realizację zajęć i prowadzić szkolenie uczestników.

Część szkoleniowa: to codzienna realizacja obozowego programu szkolenia.
Część manewrowa:
rajdy, misje i operacje specjalne, wyprawy, gry terenowe na lądzie i wodzie, w trakcie których wykorzystamy w praktyce zdobyte podczas szkolenia umiejętności. Część szkoleniowa i manewrowa przeplatają się ze sobą.
Kaskada: to szereg operacji specjalnych podczas obozu, zakończonych dwudniowymi manewrami wodno-lądowymi.
Trening survivalowo-militarny z Navalem: podczas obozu będziecie trenować z Navalem - jednym z legendarnych operatorów jednostki GROM. Podczas dwudniowego pobytu w drugiej części obozu Naval przeprowadzi zajęcia w ramach części szkoleniowej obozu.
Polowanie na Navala: będzie sprawdzianem Waszych umiejętności zdobytych podczas obozu. Podczas wyjątkowej operacji specjalnej Waszym celem będzie odnalezienie i pokonanie snajpera z GROMU. Do tego celu konieczne będzie współdziałanie wielu sekcji i oddziałów. Odpowiednie zaplanowanie całej operacji, użycie dostępnych sił i środków, takich jak patrole na quadach, desanty z motorówek, czy wykorzystanie do patrolowania dronów będą elementem tej emocjonującej rozgrywki. Kto zwycięży?  

Dodatkowe aktywności obozowe: rejsy żeglarskie, wyprawy rowerowo-kajakowe, gry i zawody sportowe, wyjścia na plażę i kąpielisko.

Część szkoleniowa - program szczegółowy
1. Planowanie i przygotowanie operacji specjalnych.
2. Nauka i doskonalenie pływania wpław, techniki pływackie.
• 
doskonalenie stylów pływackich: kraul, klasyk, grzbiet nauka pływania nowymi stylami pływanie na różnych dystansach, zawody pływackie ćwiczenia wytrzymałościowe turniej piłki wodnej ćwiczenia i zabawy w wodzie
3. Pierwsza pomoc przedmedyczna ocena miejsca zdarzenia, korzystanie z zabezpieczeń ratownika (rękawiczki, maseczki itp)

– wstępna ocena poszkodowanego, udzielanie pomocy: sztuczne oddychanie, resuscytacja, krwotoki, wstrząsy, urazy kręgosłupa, złamania i zwichnięcia, bandażowanie
4. Elementy wodnego szkolenia ratowników WOPR samoratowanie (płynięcie gdy złapie skurcz, płynięcie bez użycia nóg lub rąk, sztuka odpoczynku w wodzie) ratowanie tonącego przy użyciu środków pływających ratowanie tonącego wpław, przy użyciu szelek, samodzielnie, w parach holowanie jednej i dwóch osób
5. Elementy szkolenia militarnego oddziałów specjalnych.
nawiązywanie łączności: znaki semafora, mors, sposoby posługiwania się ukfką zaawansowane sposoby łączności - wifi (wykonanie przez zespół anteny, nawiązanie łączności z serwerem i pobranie z niego danych) sposoby szyfrowania treści przekazywanych od podstawowych do zaawansowanych podsłuchy, mikrokamery - sztuka inwigilacji przeciwnika
Czarna taktyka - czyli sposoby prowadzenia działań wojskowych, policyjnych i antyterrorystycznych w warunkach miejskich:
w pomieszczeniach i budynkach • taktyka poruszania się oddziałów w korytarzach i pomieszczeniach odbijanie zakładników.
Zielona taktyka - czyli działania w terenie niezurbanizowanym, szczególnie leśnym:
maskowanie terenoznawstwo rajdy za linie wroga i zasadzki szyki piechoty działania nocne i piesze patrole. przerzut i desantowanie z jednostek pływających i przeprawowych holowanie ładunków, pontonów i tratw budowa schronień i maskowanie skryte podchodzenie i obserwacja pokonywanie przeszkód wodnych przy użyciu dostępnych środków przeprawowych  budowa środków przeprawowych z podstawowych materiałów (deski, gałęzie, dętki, liny) pływanie w szyku podchodzenie do brzegu i przekraczanie plaży zdobywanie baz i środków transportu przeciwnika zwiad i rozpoznanie skryte poruszanie i pokonywanie odcinków wodnych i lądowych

6. Elementy samoobrony i sztuki walki. Ćwiczymy proste, mało skomplikowane techniki, łatwe w zastosowaniu, nie wymagające wysiłku fizycznego ani dużej sprawności fizycznej, tak aby małym wysiłkiem obezwładnić napastnika lub zmusić go do ucieczki.
7. Elementy szkolenia żeglarskiego praca w charakterze załogi na jachcie żaglowym podstawy obsługi jachtu żaglowego nauka podstawowych węzłów wiosłowanie
8. Strzelanie taktyczne i sytuacyjne z różnych rodzajów broni paintball (broń na kulki z farby) łuki karabinki pneumatyczne • asg • strzelanie na strzelnicy wojskowej
9. Podstawy technik wysokościowych – zajęcia linowe zakładanie stanowisk  • zjazdy po linie pionowej i skośnej pokonywanie pionowych i poziomych przeszkód terenowych przy pomocy lin, linowych mostów, siatek z lin wspinaczka przy użyciu drabinek sznurowych i speleologicznych,
10. Survival wybór miejsca, budowa i zabezpieczenie bazy budowa szałasów legowisk z zastosowaniem podręcznych środków – np. z zastosowaniem płacht biwakowych i pałatek zdobywanie i przygotowywanie pożywienia - co truje a co jadalne  sposoby pozyskiwania i uzdatniania wody rozpalanie ognisk - metody rozpalania, rodzaje ognisk, sposoby gaszenia i zabezpieczania
11. Topografia i terenoznawstwo. wyznaczanie kierunków świata (mrowisko, pojedyncze drzewo, mech, słońce itp.) podstawy posługiwania się mapą i kompasem wyznaczanie azymutu nauka wykonywania szkiców przebytej drogi i terenu - w tym wykonanie planu terenu z uwzględnieniem skali znaki patrolowe
12. Jazda na quadach, użycie markerów paintballowych i broni asg będzie elementem obozowych szkoleń, zajęć, operacji specjalnych i manewrów terenowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają do dyspozycji sprzęt i liczbę kulek wystarczającą do przeprowadzenia planowanych zadań..


Część manewrowa i Kaskada - program szczegółowy
Ze zrozumiałych względów o szczegółach dowiecie się dopiero na obozie, podczas planowania operacji lub czytania rozkazów operacyjnych...


Dodatkowe aktywności obozowe:

rejsy żeglarskie, wyprawy rowerowo-kajakowe, gry i zawody sportowe, wyjścia na plażę i kąpielisko


Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. W przypadku wypraw, czasem nawet 24 godzinnych, śpimy w warunkach polowych i korzystamy z suchego prowiantu.

Kaskada - wyprawy, rajdy i operacje specjalne
To szereg różnorodnych akcji w okolicach obozu, w bliższym i dalszym terenie, na lądzie i na wodzie. W ich trakcie  uczestnicy, podzieleni na oddziały, wypełniają rozmaite zadania. Zdobywają teren lub umocnione punkty oporu bądź ich bronią, „eliminując" przeciwnika przy pomocy asg lub markerów paintballowych. Dokonują operacji desantowych na wyspy, rajdów zwiadowczo-dywersyjnych na teren wroga, wykrywają snajperów, poszukują szpiegów i dywersantów. W trakcie tych operacji uczestnicy przemieszczają się przy pomocy różnych przydzielonych środków transportu, takich jak quady, motorówki, budują zamaskowane punkty oporu i schronienia, pokonują przeszkody terenowe, przeprawiają się przez kanały, rzeki, jeziora. Podczas tych działań w praktyce wykorzystujemy wszystkie nabyte w trakcie szkolenia umiejętności.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OBÓZ? CZYM RÓŻNI SIĘ OD OBOZÓW INNYCH FIRM?

- Organizujemy obozy już 26 lat.
- Wszystkie zajęcia odbywają się przy zachowaniu najdalej idących norm bezpieczeństwa.
- Mamy ciekawy, aktywny i bezpieczny program.
- Do realizacji programu używamy sprawdzonego sprzętu, który posiada wymagane przepisami dokumenty i atesty.
- Na obozach zapewniamy opiekę medyczną.
- Przemieszczamy się przy użyciu różnych środków transportu - np. szybkich motorówek.
- Oprócz zajęć programowych - w zależności od profilu obozu - uczestnicy wypływają w rejsy żeglarskie, chętni próbują swych sił w windsurfingu. Odbywają się zajęcia z podstaw pierwszej pomocy. Do dyspozycji mamy rowery, kajaki, zorbing.
- Zajęcia na gokartach odbywają się na dużym, nowoczesnym torze gokartowym.
- Uczestnicy nie muszą dokupować kulek paintballowych! Wszyscy otrzymują ich podczas zajęć tyle, by móc brać udział w bitwie.
- Uczestnicy otrzymują do dyspozycji najwięcej kulek spośród wszystkich organizatorów obozów paintballowych w Polsce.
- Bitwy paintballowe toczone są w różnych miejscach, zgodnie z realiami prawdziwego pola walki.
- Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, a nie w kółko, po torze.
- Posiadamy własne quady, a nie wynajmujemy je od kogoś. Dzięki temu zajęcia na quadach mogą odbywać się codziennie a nie dwa lub trzy razy w ciągu obozu.
- Bardzo dbamy o bezpieczeństwo. Jeździmy w kaskach ochronnych! W teren na quadach wyruszamy w małych kilkuosobowych grupach, dlatego instruktor może zwrócić uwagę na wszystkich.

..:: WIECZORNA KAWIARENKA 
Na większości obozów uczestnicy nie chcą iść od razu spać w trakcie ciszy nocnej. Powoduje to ciągłe interwencje kadry, która odprowadza uczestników do łóżek i ich ucisza, a oni i tak nadal nie śpią. Na obozach zorganizowaliśmy to inaczej. W miejscach noclegu (w domkach, pokojach) obowiązuje bezwzględna cisza nocna, natomiast wszyscy chętni starsi uczestnicy pod nadzorem kadry mogą spędzać czas w "wieczornej kawiarence" - jak to nazwali uczestnicy obozów. To kilka sal, gdzie gramy w popularne gry na x-boxie, w bilard, ping-ponga, organizujemy karaoke. Zazwyczaj jest także grupa chętnych do gry w mafię. Od czasu do czasu przy tej okazji grillujemy, robimy gofry lub popcorn.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
24.06-30.06.2024 2199 PLN Sprawdź
01.07-09.07.2024 2599 PLN Sprawdź
10.07-18.07.2024 2599 PLN Sprawdź
19.07-27.07.2024 2599 PLN Sprawdź
28.07-05.08.2024 2599 PLN Sprawdź
06.08-14.08.2024 2599 PLN Sprawdź
15.08-23.08.2024 2599 PLN Sprawdź
24.08-30.08.2024 2199 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 2 PLN
składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 2 PLN

Zakwaterowanie

Hotel KSIĘŻYCOWY DWOREK - Warmia i Mazury, Gierłoż

Ośrodek hotelowo-wypoczynkowy "Księżycowy Dworek"
jest miejscem organizacji wielu aktywnych obozów. O wyborze tego miejsca zadecydowało między innymi:

 • zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic);
 • w każdym pokoju telewizor;
 • duża stołówka i wiele sal zajęciowych, w których możemy organizować różne obozowe spotkania, dyskoteki i imprezy;
 • sala na "wieczorną kawiarenkę" ze stołami bilardowymi i kręgielnią;
 • budynek "spa" z wannami do hydromasażu i saunami oraz baliami z biczami wodnymi;
 • centralne położenie na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (blisko stąd zarówno do Mikołajek, Giżycka jak i Mrągowa - około 20 minut jazdy) co umożliwia organizację wielu atrakcyjnych wycieczek;
 • obszerny, zróżnicowany, zadrzewiony teren ośrodka, z wieloma boiskami, kortem tenisowym i miejscami do prowadzenia zajęć;
 • położenie ośrodka bezpośrednio nad wodą, nad jeziorem;
 • dostęp do nowo wybudowanego miejsca rekreacji nad jeziorem (plaża, kąpielisko, toalety, boiska) wraz  z płycizną, z której korzystają uczestnicy obozów windsurfingowych, pływający na optymistach i inni uczestnicy obozów wodnych;
 • bliskość lasu i dzikich terenów, na których organizujemy wiele obozowych wycieczek, wypraw i rajdów;
 • doskonałe tereny na paintball i rajdy quadami;
 • bezpłatne wi-fi (na części terenu ośrodka)

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Cena
Elbląg Dopłata 300 PLN
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Gdynia Dopłata 300 PLN
Gniezno Dopłata 310 PLN
Iława Dopłata 310 PLN
Inowrocław Dopłata 310 PLN
Katowice Dopłata 340 PLN
Koszalin Dopłata 320 PLN
Kraków Dopłata 340 PLN
Leszno Dopłata 320 PLN
Malbork Dopłata 300 PLN
Olsztyn Dopłata 180 PLN
Poznań Dopłata 320 PLN
Słupsk Dopłata 320 PLN
Sopot Dopłata 300 PLN
Szczecin Dopłata 330 PLN
Tczew Dopłata 300 PLN
Toruń Dopłata 320 PLN
Warszawa Centralna Dopłata 300 PLN
Wrocław Główny Dopłata 330 PLN
Łódź Dopłata 300 PLN

Cena zawiera

Zakwaterowanie - zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic). Część noclegów możliwa w terenie. Wyżywienie - całodzienne od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników. Sprzęt - szkoleniowy i rekreacyjny. Kadra - wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie - NNW.

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.