Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
MAJORKA - największa wyspa w archipelagu Balearów, położona u wybrzeży Hiszpanii na Morzu Śródziemnym. Na całym świecie słynie jako turystyczny raj - ogrzewane podzwrotnikowym słońcem prześliczne plaże, krystaliczne morze, romantyczne zatoczki.
RAMOWY PROGRAM IMPREZY
1 dzień – wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy, Francję, Hiszpanię
(postoje w trakcie podróży są organizowane co 4-5h)
2 dzień - przyjazd do Hiszpanii, zwiedzanie Barcelony, w godzinach wieczornych wejście na prom, wypłyniecie w stronę Majorki
3 dzień – w godzinach porannych przypłynięcie do Palma de Mallorca, przejazd do hotelu, zakwaterowanie od godziny 14.00 , obiad, nocleg
4 dzień – 9 dnia - wypoczynek, wycieczki, kąpiele morskie, plażowanie, zajęcia sportowo-rekreacyjne
10 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd autokarem na prom, rejs promem przypłynięcie do Barcelony w godzinach wieczornych, następnie wyjazd do kraju
11 dzień /12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach nocnych
ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI !!!
UWAGA
* Młodzież zobowiązana jest do dostarczenia karty uczestnika miesiąc przed wyjazdem.
*Uczestnik powinien posiadać ważny dokument tożsamości dowód osobisty lub paszport !!!
*Prosimy zabezpieczyć młodzież w suchy prowiant na drogę na Majorkę
* Herbata dostępna w autokarze za dodatkową opłatą.
*Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR0, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. W przypadku szkody przekraczającej wartość kaucji, uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.
*Sugerowane kieszonkowe od 50-100 EURO na drobne wydatki + wycieczki.
WYCIECZKI
* VALLDEMOSSA - niezwykle malownicze, położone w górach miasteczko, gdzie mieszkał Fryderyk Chopin,
* AQUACITY - kompleks wodny w El Arenal, jeden z największych w Europie, a w nim przeróżne baseny i zjeżdżalnie
* JASKINIE SMOCZE - zwiedzimy jaskinie, z których największa jest Jaskinia Smocza z Porto Cristo i stanowi arcydzieło natury zadziwiające bogactwem kształtów stalaktytów i stalagmitów. W jaskini znajduje się największe podziemne jezioro świata położone na głębokości 29 m.
*MANACOR – fabryka pereł
* PALMA DE MALLORKA - wizytówką stolicy jest bulwar Passeig Maritim, gdzie koncentruje się życie miasta, El Born, popularna dawniej promenada, obecnie jest jedną z najruchliwszych ulic Palmy, zobaczymy zamek Bellver z XIV w. oraz XIII-wieczny Pałac de l'Almudaina,
*BARCELONA – Katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), spacer po najsłynniejszym deptaku Barcelony - La Rambla, port w Barcelonie, Wzgórze Montjuich - panorama miasta.
WYCIECZKI PŁATNE WE WŁASNYM ZAKRESIE – PAKIET 85 EURO
*PLAŻOWANIE I KĄPIELE MORSKIE
*ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE
WAŻNE INFORMACJE
*Każdy uczestnik w ramach wykupionej imprezy może przewieźć 1 szt. bagażu – 20 kg i bagaż podręczny – 5 kg
*Cena nie zawiera dopłat do połączeń antenowych i realizowane będą przy min. 6 osobach. Dopłaty znajdują się na stronie internetowej
* Na trasach dojazdowych uczestnicy mogą być dowożeni samochodami osobowymi, busami lub pociągiem.
* Godzina podstawienia autokaru na miejsce zbiórki podana będzie 14 dni przed wyjazdem.
* Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie autokaru spowodowane przyczynami niezależnymi od Organizatora czy Przewoźnika
* Kalkulacja cenowa sporządzona na dzień 15.10.2014 - 1 EUR0 = 4,20 PLN
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
HOTEL PALMA MAZAS położony w odległości 500 m od centrum; Plaża piaszczysta, ok. 700 m od hotelu. Leżaki do opalania i parasole na plaży są płatne. Zakwaterowanie w pokojach 3,4-os. z łazienka, TV, balkon. Do dyspozycji młodzieży niewielki basen odkryty, niewielki taras do opalania przy basenie i ogród; Dodatkowo klimatyzowana restauracja, bar dzienny, bar przy basenie, sala TV.
WYŻYWIENIE 3 RAZY DZIENNIE W FORMIE STOŁU SZWEDZKIEGO - do śniadania-kawa, herbata, mleko, sok, natomiast do obiadu i kolacji woda.
*Suchy prowiant na drogę powrotną (8 podwójnych kanapek do wyboru - z serem, wędliną, pasztetem, masłem czekoladowym), owoc lub ciastko, woda niegazowana 1,5 l.
Miejscowość | Cena |
---|---|
Kalisz | bez dopłaty |
Ostrów Wielkopolski | bez dopłaty |
Jarocin | Dopłata 60 PLN |
Poznań | Dopłata 100 PLN |
Toruń | Dopłata 120 PLN |
Bydgoszcz | Dopłata 100 PLN |
Gniezno | Dopłata 90 PLN |
Konin | Dopłata 60 PLN |
Leszno | Dopłata 100 PLN |
Warszawa | Dopłata 150 PLN |
Wrocław | Dopłata 100 PLN |
Łowicz | Dopłata 130 PLN |
Zduńska Wola | Dopłata 80 PLN |
Sieradz | Dopłata 60 PLN |
Pabianice | Dopłata 100 PLN |
Ozorków | Dopłata 100 PLN |
Łódź | Dopłata 100 PLN |
Kępno | Dopłata 60 PLN |
Opole | Dopłata 110 PLN |
Kluczbork | Dopłata 100 PLN |
Katowice | Dopłata 120 PLN |
Kraków | Dopłata 130 PLN |
CENA ZAWIERA
* PRZEJAZD AUTOKAREM
klimatyzacja, wideo, barek, toaleta
* PRZEPRAWA PROMOWA Barcelona - Palma de Majorka – Barcelona – ok.7,5h
w trakcie przeprawy - pomieszczenie ogólnodostępne
* TRASA PRZEJAZDU-Niemcy, Francja, Hiszpania
*ZAKWATEROWANIE W HOTELU ** W
EL ARENAL pokoje 3/4os – 7 noclegów
* WYŻYWIENIE 3 RAZY DZIENNIE W FORMIE STOŁU SZWEDZKIEGO - do śniadania-kawa, herbata, mleko, sok, natomiast do obiadu i kolacji woda.
*Suchy prowiant na drogę powrotną (8 podwójnych kanapek do wyboru - z serem, wędliną, pasztetem, masłem czekoladowym), owoc lub ciastko, woda niegazowana 1,5 l.
* OPIEKĘ REZYDENTA I WYCHOWAWCÓW
* UBEZPIECZENIE - KL 10.000 EURO i NNW
5.000 PLN
CENA NIE ZAWIERA
* WYCIECZEK
* KAUCJI ZWROTNEJ
- świadczeń nie zawartych w ofercie
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.