w naszej ofercie: 13235 imprez, 19496 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Indonezja: Jawa i Bali - 15 dni
Wszystko o tej ofercie wie:

INDONEZJA: JAWA I BALI - 15 DNI

Impreza organizowana nawet od 2 osób

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118882916
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Wyjazdy w dowolnych terminach od min. 2 osób w okresie 15.01.15 – 15.12.15

# mistyczne Borobudur
teatr cieni
najpiękniejsze batiki świata
krater Ijen – „bramy piekieł”
złote plaże Bali

1. dzień: Warszawa
Przelot z Warszawy do Dżakarty przez jeden z portów lotniczych.

2. dzień: Dżakarta
Przylot do Dżakarty. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg w hotelu.

3. dzień: Dżakarta – Jogjakarta – Świątynia Prambanan
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Jogjakarty. Przejazd do Prambanan (lista UNESCO), zwiedzanie ruin największego i uznawanego za najpiękniejszy kompleksu świątyń na Jawie (IX w.). Obiad w lokalnej restauracji i przedstawienie słynnego lalkowego Teatru Cieni – Wayang Kulit. Przejazd do hotelu, odpoczynek. Nocleg.

4. dzień: Jogjakarta – Borobudur – Jogja
Po śniadaniu przejazd do Borobudur, jednej z najsłynniejszych na świecie buddyjskich świątyń z VIII w. (lista UNESCO), o nasyconej symboliką architekturze. Przejście przez kolejne poziomy świątyni na najwyższą platformę symbolizuje osiąganie wyższych poziomów samoświadomości. Ze szczytu widoczny jest aktywny wulkan Merapi. Następnie przejażdżka dorożką w wiosce Candirejo, w której wytwarza się m.in. brązowy cukier z kokosów. Powrót do Jogjakarty, zwiedzanie Królewskiego Pałacu Sułtana. Wizyta w lokalnym centrum produkcji batiku, z którego słynie Jogjakarta i w niewielkiej, jedynej na Jawie, wytwórni kawy luwak. Kolacja w lokalnej restauracji, nocleg.

5. dzień:  Jogjakarta – Bromo
Wczesne śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Surabaya, a stamtąd przejazd w rejon wulkanu Bromo, na teren Parku Narodowego Bromo Tengger Semeru. Zakwaterowanie w hotelu i wypoczynek przed wczesną pobudką. Kolacja, nocleg.

6. dzień:  Wulkan Bromo – wulkan Ijen
Wczesnym rankiem przejazd do punktu widokowego na wschód słońca ponad szczytami wulkanów wyrastających ze starej, ogromnej kaldery. Przejazd pod wulkan Bromo, dalej dla chętnych spacer lub konna przejażdżka do schodów, którymi dociera się do krawędzi krateru. Powrót do hotelu, śniadanie i krótki wypoczynek. Następnie przejazd przez malownicze tereny wschodniej Jawy w okolice wulkanu Ijen. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po długim dniu, kolacja i nocleg.

7. dzień Ijen – Bali
Po śniadaniu całodniowa wycieczka na górę Ijen. Jest to właściwie kompleks stożków wulkanicznych, w kraterze jednego z nich znajduje się największe na świecie wulkaniczne jezioro o turkusowej barwie. Na dno wulkanu schodzą beztrosko mieszkańcy okolicznych wiosek i w koszach wynoszą ręcznie wydobywane bryły siarki. Po zejściu z wulkanu przejazd do portu Ketapang i prom na Bali (port Gilimanuk). Przejazd do wybranego hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

813. dzień: Bali
Wypoczynek na Bali. Podczas pobytu korzystanie z kilku atrakcji wliczonych w cenę. Są to: 2 wycieczki całodniowe i 1 wycieczka półdniowa (wycieczki do potwierdzenia z opisanych poniżej), 90 minut masażu.

14. dzień: Bali – Warszawa
Czas wolny. Wieczorem transfer na lotnisko i przelot do Polski.

15. dzień: Warszawa
Przylot do Warszawy.

WYCIECZKI NA BALI:

A) PIĘKNO KINTANAMI (8 godzin)

Niezwykła trasa ukazująca czar folkloru balijskiego: możliwość obejrzenia tradycyjnego tańca Barong & Kris Dance, zwiedzanie wioski Celuk – centrum wyrobu ozdób ze srebra oraz Mas Village, której mieszkańcy kultywują bramińskie tradycje rzeźbiarskie. Podziwianie drugiego pod względem wielkości wulkanu na Bali Mount Batur. Przejazd do Tampaksiring (święte źródła).

B) NIEZAPOMNIANY ZACHÓD SŁOŃCA (4 godziny)

Zwiedzanie świątyni Pura Taman Ayun w Mengwi,  pobyt w  Alas Kedaton – małpim gaju, w którym oprócz  małp, można  podziwiać wyjątkowych  rozmiarów nietoperze. Zakończenie wycieczki to urzekający zachód słońca  i podziwianie świątyni Tanah Lot – najczęściej fotografowanego zabytku kultury sakralnej na wyspie.

C) MISTYCZNE WSCHODNIE BALI (8 godzin)

Podziwianie krajobrazu wschodniej części wyspy z dominującym najwyższym szczytem  i najbardziej znanym wulkanem na Bali Gunung Agung (3142 m; ostatnia zanotowana erupcja w 1963 r.). Zwiedzanie Pura Besakih – kompleksu 23 świątyń hinduistycznych na Bali zbudowanych na jednym ze zboczy wulkanu. Zwiedzanie tradycyjnej wioski Penglipuran. W drodze powrotnej zwiedzanie Klungkung – ​centrum kultury i sztuki dawnego królestwa Klungkung.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
Dowolny termin pomiędzy 15.01.2015-15.12.2015 - grupa od 2 osób 5800 PLN Sprawdź

Przy rezerwacji proszę o podanie wybranego terminu w okienku "Uwagi i zapytania", (ostatni punkt rezerwacji). Po sprawdzeniu możliwości zrealizowania oferty w wybranym terminie, będziemy się kontaktować z Państwem.

Dopłata obowiązkowa - dewizowa część imprezy : Dopłata 1700 USD

Zniżki i dopłaty

Dowolny termin pomiędzy 15.01.2015-15.12.2015 - grupa od 2 osób

Dopłata obowiązkowa - dewizowa część imprezy : Dopłata 1700 USD
Dopłata do hoteli 5* na Bali : Dopłata 200 USD

Zakwaterowanie

Hotel star star

zakwaterowanie w w Dżakarcie i Jogjakarcie w hotelu 4* w pokoju 2-os., zakwaterowanie w  hotelu 2* przy Bromo i Ijen oraz w wybranym hotelu na Bali

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

2 posiłki dziennie na Jawie, śniadania na Bali

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot Warszawa – Dżakarta, Denpasar – Warszawa przez jeden z europejskich lub azjatyckich portów lotniczych w najniższej dostępnej taryfie lotniczej (ok. 3800 PLN/os.)
- przeloty wewnętrzne: Dżakarta – Jogjakarta – Surabaja
- wszystkie transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
- prom z Ketapang do Gilimanuk,
- zakwaterowanie w w Dżakarcie i Jogjakarcie w hotelu 4* w pokoju 2-os., zakwaterowanie w  hotelu 2* przy Bromo i Ijen oraz     w wybranym hotelu na Bali
- zwiedzanie Jawy wg programu indywidualnym transportem z anglojęzycznym przewodnikiem
- wycieczka jeepem na Bromo oraz na Ijen
- 2 posiłki dziennie na Jawie, śniadania na Bali
- 3 wycieczki pod opieką angielskojęzycznego przewodnika na Bali,
- 90 minut masażu lub butelka wina
- bilety wstępu
- ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)
- VAT

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.