w naszej ofercie: 8475 imprez, 5578 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Zimowy Obóz Wokalny
Wszystko o tej ofercie wie:

ZIMOWY OBÓZ WOKALNY

Obozy Piosenkarskie Kazimierz Dolny

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118917872
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Lubisz śpiewać? Chcesz intensywnie popracować nad swoim głosem? Na obozie poznasz różne warianty rozśpiewek, sposoby prawidłowej emisji głosu, a przede wszystkim ludzi kochających muzykę tak jak Ty. Dołącz do nas! 

 

Emisja i impostacja głosu

Przygotuj swój głos do śpiewania! Pomogą Ci w tym codziennie warsztaty. W programie: prawidłowa technika emisji głosu, różne warianty rozśpiewek, praca nad brzmieniem głosu i siłą poszczególnych narządów artykulacyjnych, zwiększeniem dźwięczności i nośności głosu, rozszerzenie skali głosowej, ekonomia oddechu, ćwiczenia na tekstach mówionych i śpiewanych.

Dykcja

Zajęcia pomagające usprawnić aparat mowy, ćwiczenie umiejętności synchronizowania pauz oddechowych z tekstem, poprawna artykulacja i akcentowanie. W tym bloku także zabawne „łamańce językowe” oraz indywidualne konsultacje z Instruktorem. 

Style muzyczne

Warto lepiej poznać style królujące dziś w muzyce rozrywkowej. W programie teoria, charakterystyka i przykłady poszczególnych stylów: pop, soul, jazz, rock, hip hop, country, funky, blues, poezja śpiewana, gospel, piosenka aktorska i ich najwybitniejsi reprezentanci.

Wokal indywidualny i zespołowy

Śpiew solowy różni się znacznie od zespołowego: ten pierwszy daje większe możliwości ekspresji i wyrażenia własnej osobowości scenicznej, drugi wymaga dyscypliny, uwagi i umiejętności słuchania. W programie: nauka śpiewania na głosy, a capella, z instrumentem oraz z podkładem muzycznym.

Studium wokalno-aktorskie

Zapraszamy na warsztaty, dzięki którym będziesz w stanie swobodnie połączyć ekspresję ruchową z wokalną. W programie: ćwiczenia rytmiczne, elementarne zadania aktorskie inspirowane muzyką, improwizacje aktorskie, kompendium wiedzy o sztuce musicalowej, prezentacja efektownych scen najsłynniejszych musicali, projekcje filmów muzycznych.

Ruch sceniczny

Niezwykle ważny dla aktorów, wokalistów i tancerzy. Poznaj sposoby poruszania się na scenie, ruch twardy i miękki, istotne elementy kształtowania świadomości scenicznej.

Białe szaleństwo

Nie taka zima straszna… gdy umiemy się nią cieszyć! W programie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, gry i zabawy, bitwy śnieżne, biała olimpiada, zwiedzanie Kazimierza Dolnego w bajecznie zimowej scenerii.

Pokaz finałowy

Zwieńczeniem tygodniowych warsztatów zimowych jest pokaz finałowy. W scenariuszu: prezentacje multimedialne, koncerty, spektakle i wystawy.

 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Dom Pracy Twórczej SDP

Dom Dziennikarza, czyli Dom Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w magicznym Kazimierzu Dolnym znajduje się w samym w sercu Krajobrazowego Parku Kazimierskiego. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w wygodnych  pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji uczestników: kompleks sal i pracowni warsztatowych, jadalnia, bezprzewodowy Internet, malowniczy teren wokół obiektu, parking.

Strona internetowa ośrodka:  http://www.domdziennikarza.com/

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja; przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), podatek VAT.

 

Cena nie zawiera

Dojazdu.

 

Co zabrać

 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • legitymację szkolną
 • mile widziane: propozycje podkładów muzycznych i tekstów piosenek, które chcesz wziąć na warsztat wokalny
 • odpowiednią odzież zimową: czapkę, szalik, rękawiczki, kurtkę oraz obuwie zimowe
 • przybory toaletowe i ręcznik
 • mały plecak na wyjścia
 • krem na mróz z filtrem UV

Jeżeli Państwa dziecko nie ma legitymacji szkolnej, prosimy o wiadomość przy rezerwacji.

 

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.