w naszej ofercie: 11044 imprezy, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VII edycja letnia 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ STREFA TWÓRCZA Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM VII EDYCJA LETNIA 2020

Obozy i kolonie 2020, Obozy letnie 2020, Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118920195
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
OBÓZ Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VII edycja letnia
Obozy i kolonie 2020, Obozy letnie 2020, Obozy z Dawidem Kwiatkowskim
W najbliższe lato ponownie spotykamy się w Serocku nad Jeziorem Zegrzyńskim. Bliskość Warszawy oraz sprawdzony już ośrodek, który posiada profesjonalną salę kinową, taneczną, liczne sale warsztatowe oraz fantastyczny teren rekreacyjny to gwarancja udanych wakacji w gronie Kwiatnonators, chcących rozwijać swoje przeróżne pasje artystyczne. Jeszcze bardziej intensywny program, kolejna edycja najlepszych warsztatów twórczych (wokalnych, dziennikarskich, tanecznych, a także nowość - warsztaty ekologiczne!), fantastyczna ekipa prowadzących, próby do teledysku i praca na planie zdjęciowym,  zdrowa porcja sportu, eventów i animacji, zabawy, niespodzianek i oczywiście niezapomnianych wakacji z Dawidem Kwiatkowskim, który inspiruje, motywuje i aktywnie czuwa nad  przebiegiem obozu. Jeśli jesteś otwarty na twórcze wyzwania musisz być z nami smiley
Program
Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. W 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta 
Countdown, a w 2019 najnowszy album 13 grzechów niczyich. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. W tej chwili jest twarzą kampanii reklamowej PLAY. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.
Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego przeróżne zainteresowania, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku. Zapraszamy na już VII (!!!) letnią edycję wyjątkowych obozów dla twórczej i pozytywnej młodzieży. Co roku wprowadzamy do programu kolejne warsztaty i atrakcje tak, by Ci którzy są z nami drugi, dziesiąty, czy nawet szesnasty raz mogli nadal się rozwijać i poznawać nowe. Strefa Twórcza to jednak nie tylko obóz, a zupełnie wyjątkowa przestrzeń dla wyjątkowych ludzi, którzy czerpią ogromną radość z tego, że mogą intensywnie być i działać razem ze swoim Idolem. I to sprawia radość i po prostu dodaje wszystkim pozytywnej energii już od lat smiley
STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS
- spotkanie konferencyjne z Dawidem Kwiatkowskim: rozmowy o koncertach, planach muzycznych, fanach, podróżach, programach telewizyjnych, kompaniach i pasjach
- nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
- Kwiatonators GO – nowa misja letnia
- wspólny plan zdjęciowy teledysku
- tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
- wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
- pokaz finałowy, czyli podsumowanie efektów wspólnych działań twórczych (premiera autorskiej piosenki i teledysku, koncert, pokazy grup warsztatowych  itp.)
- wspólny udział w akcji charytatywnej
STREFA TWÓRCZA - NAJLEPSZE WARSZTATY
- warsztaty wokalne z Bartkiem Caboniem
- warsztaty taneczne z Kamilem Kuroczko
- warsztaty dziennikarskie z Piotrem Grabarczykiem
- warsztaty ekologiczne z Gościem Specjalnym- nowość!
- zajęcia z emisji głosu i dykcji
- otwarte studio nagrań
- warsztaty aktorskie
Uwaga!
Również latem proponujemy warsztaty do wyboru - od Ciebie zależy, w jakiej grupie wystąpisz na pokazie finałowym i jakiej pasji poświęcisz na obozie najwięcej czasu.
TELEDYSK
- omówienie produkcji, planu zdjęciowego i scenariusza obozowego teledysku
- zadania aktorskie, udział w castingu i przygotowanie scen do klipu
- nauka choreografii i ruch sceniczny
- wizaż, kostium i stylizacja
- próby, próby, próby...
- kamera-akcja: kręcimy wyjątkowy teledysk
SPORT, CHILLOUT, ZABAWA
- letni bieg z przeszkodami - nowa trasa, nowe przeszkody
- kino letnie: wieczory filmowe w prawdziwej sali kinowej
- plażowanie i relaks nad Jeziorem Zegrzyńskim
- dyskoteka z motywem przewodnim
- Voice of Kwiatonators & Mam Talent
- nowe konkursy z nagrodami
- treningi sportowe i fitness
- wieczorna gra terenowa
- basen dla chętnych
- Lip Sync Battle
- muzyczny grill
- team building
karaoke
 
Pamiętaj, że na naszej Strefie Twórczej mnóstwo rzeczy dzieje się spontanicznie, więc przygotuj się na przeróżne niespodzianki smiley
POKAZ FINAŁOWY
Zwieńczeniem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim jest Pokaz Finałowy, czyli przegląd działań twórczych danego turnusu. W scenariuszu premiera klipu do wyjątkowej piosenki obozowej, pokazy grup warsztatowych: koncerty wokalne i choreografie taneczne, prezentacje efektów warsztatów dziennikarskich, koncert pożegnalny Dawida. Zapraszamy na piękny wieczór pełen wzruszeń, pasji i magii.                                                                                                                                        
KONKURSY I NAGRODY
W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu.  Specjalną nagrodą - jak w poprzednich sezonach - jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą wśród Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy – tak jak Dawid – zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.
Mamy przyjemność poinformować, że oficjalnym partnerem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim 2020 w Serocku będzie ponownie Kaktus.
 
Wyżywienie
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.
Fakultatywnie
Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:
- Park Linowy Jachranka 80zł Masz okazję pobawić się na wysokościach w parku linowym, który oferuje 4 trasy do wyboru, 80 przeróżnych przeszkód i ma w sumie 649 m długości. Zapewniamy zdrową dawkę adrenaliny. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, asekurację i opiekę instruktora.
- Muzeum Świata Iluzji w Warszawie - 90zł Witaj w niezwykłym świecie pozorów, złudzeń i paradoksów. Muzeum Iluzji to interaktywna, edukacyjno-rozrywkowa przestrzeń dla każdego. Ponad 60 atrakcji, a wśród nich m.in. Komnata cieni, Zakręcony vortex i Pokoje luster. Z pewnością niejedno Cię tu zaskoczy.
- Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 
- Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.
Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.
Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku
Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.  Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kompleks sal warsztatowych, profesjonalna sala kinowa ze sceną i nagłośnieniem, kryty basen, boiska sportowe, korty tenisowe (dodatkowo płatne), rozległy teren zielony wokół obiektu, krąg ogniskowy, chata grillowa, restauracja, kawiarnia, parking podziemny i naziemny, Wi-Fi, windy, całodobowa recepcja. W pobliżu centrum handlowe i turystyczne Serocka, a także plaża z pomostem i strzeżonym kąpieliskim. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.
 Strona internetowa ośrodka: http://orangeszkolenia.com/
Orange Szkolenia Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 57
05-140 Serock
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).
Częstochowa 89zł Gdańsk 94zł
Katowice 94zł Kraków 99zł
Leszno 125zł Łódź 84zł
Poznań 89zł Serock 0zł
Szczecin 125zł Toruń 84zł
Warszawa 49zł Wrocław 94zł'
PRZED OBOZEM
Co zabrać?
- ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
- mały plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki, klapki
- ręcznik plażowy i kąpielowy, przybory toaletowe, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
- wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
- notatnik i długopis na zajęcia dziennikarskie
- ubrania i rekwizyty przydatne na planie klipu – przed obozem damy znać jakie
- własny bidon na wodę

OBÓZ Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VII edycja letnia
Obozy i kolonie 2020, Obozy letnie 2020, Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

W najbliższe lato ponownie spotykamy się w Serocku nad Jeziorem Zegrzyńskim. Bliskość Warszawy oraz sprawdzony już ośrodek, który posiada profesjonalną salę kinową, taneczną, liczne sale warsztatowe oraz fantastyczny teren rekreacyjny to gwarancja udanych wakacji w gronie Kwiatnonators, chcących rozwijać swoje przeróżne pasje artystyczne. Jeszcze bardziej intensywny program, kolejna edycja najlepszych warsztatów twórczych (wokalnych, dziennikarskich, tanecznych, a także nowość - warsztaty ekologiczne!), fantastyczna ekipa prowadzących, próby do teledysku i praca na planie zdjęciowym,  zdrowa porcja sportu, eventów i animacji, zabawy, niespodzianek i oczywiście niezapomnianych wakacji z Dawidem Kwiatkowskim, który inspiruje, motywuje i aktywnie czuwa nad  przebiegiem obozu. Jeśli jesteś otwarty na twórcze wyzwania musisz być z nami smiley

Program
Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. W 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, a w 2019 najnowszy album 13 grzechów niczyich. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. W tej chwili jest twarzą kampanii reklamowej PLAY. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego przeróżne zainteresowania, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku. Zapraszamy na już VII (!!!) letnią edycję wyjątkowych obozów dla twórczej i pozytywnej młodzieży. Co roku wprowadzamy do programu kolejne warsztaty i atrakcje tak, by Ci którzy są z nami drugi, dziesiąty, czy nawet szesnasty raz mogli nadal się rozwijać i poznawać nowe. Strefa Twórcza to jednak nie tylko obóz, a zupełnie wyjątkowa przestrzeń dla wyjątkowych ludzi, którzy czerpią ogromną radość z tego, że mogą intensywnie być i działać razem ze swoim Idolem. I to sprawia radość i po prostu dodaje wszystkim pozytywnej energii już od lat smiley

STREFA DAWIDA KWIATKOWSKIEGO I KWIATONATORS
- spotkanie konferencyjne z Dawidem Kwiatkowskim: rozmowy o koncertach, planach muzycznych, fanach, podróżach, programach telewizyjnych, kompaniach i pasjach
- nagrywanie wyjątkowej piosenki obozowej
- Kwiatonators GO – nowa misja letnia
- wspólny plan zdjęciowy teledysku
- tematyczna sesja zdjęciowa z Idolem
- wyjątkowy koncert akustyczny Dawida Kwiatkowskiego
- pokaz finałowy, czyli podsumowanie efektów wspólnych działań twórczych (premiera autorskiej piosenki i teledysku, koncert, pokazy grup warsztatowych  itp.)
- wspólny udział w akcji charytatywnej

STREFA TWÓRCZA - NAJLEPSZE WARSZTATY
- warsztaty wokalne z Bartkiem Caboniem
- warsztaty taneczne z Kamilem Kuroczko
- warsztaty dziennikarskie z Piotrem Grabarczykiem
- warsztaty ekologiczne z Gościem Specjalnym- nowość!
- zajęcia z emisji głosu i dykcji
- otwarte studio nagrań
- warsztaty aktorskie

Uwaga!
Również latem proponujemy warsztaty do wyboru - od Ciebie zależy, w jakiej grupie wystąpisz na pokazie finałowym i jakiej pasji poświęcisz na obozie najwięcej czasu.

TELEDYSK
- omówienie produkcji, planu zdjęciowego i scenariusza obozowego teledysku
- zadania aktorskie, udział w castingu i przygotowanie scen do klipu
- nauka choreografii i ruch sceniczny
- wizaż, kostium i stylizacja
- próby, próby, próby...
- kamera-akcja: kręcimy wyjątkowy teledysk

SPORT, CHILLOUT, ZABAWA
- letni bieg z przeszkodami - nowa trasa, nowe przeszkody
- kino letnie: wieczory filmowe w prawdziwej sali kinowej
- plażowanie i relaks nad Jeziorem Zegrzyńskim
- dyskoteka z motywem przewodnim
- Voice of Kwiatonators & Mam Talent
- nowe konkursy z nagrodami
- treningi sportowe i fitness
- wieczorna gra terenowa
- basen dla chętnych
- Lip Sync Battle
- muzyczny grill
- team building
karaoke Pamiętaj, że na naszej Strefie Twórczej mnóstwo rzeczy dzieje się spontanicznie, więc przygotuj się na przeróżne niespodzianki smiley

POKAZ FINAŁOWY
Zwieńczeniem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim jest Pokaz Finałowy, czyli przegląd działań twórczych danego turnusu. W scenariuszu premiera klipu do wyjątkowej piosenki obozowej, pokazy grup warsztatowych: koncerty wokalne i choreografie taneczne, prezentacje efektów warsztatów dziennikarskich, koncert pożegnalny Dawida. Zapraszamy na piękny wieczór pełen wzruszeń, pasji i magii.                                                                                                                                        
KONKURSY I NAGRODY
W trakcie obozu Uczestnicy mają okazję wziąć udział w przeróżnych konkursach, w których do wygrania będą nagrody. Część wyjątkowych nagród-niespodzianek ogłoszona zostanie dopiero w trakcie obozu.  Specjalną nagrodą - jak w poprzednich sezonach - jest Interkampka, statuetka przyznawana za wyróżniającą się postawę twórczą wśród Kwiatonators. W ten sposób nagradzamy tych, którzy – tak jak Dawid – zarażają pozytywną energią, pasją, ciepłem, chęcią ciągłego rozwoju, a także wsparciem dla innych, talentem i determinacją w dążeniu do spełniania marzeń.

Mamy przyjemność poinformować, że oficjalnym partnerem Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim 2020 w Serocku będzie ponownie Kaktus.
 
Wyżywienie4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

- Park Linowy Jachranka 80zł Masz okazję pobawić się na wysokościach w parku linowym, który oferuje 4 trasy do wyboru, 80 przeróżnych przeszkód i ma w sumie 649 m długości. Zapewniamy zdrową dawkę adrenaliny. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, asekurację i opiekę instruktora.
- Muzeum Świata Iluzji w Warszawie - 90zł Witaj w niezwykłym świecie pozorów, złudzeń i paradoksów. Muzeum Iluzji to interaktywna, edukacyjno-rozrywkowa przestrzeń dla każdego. Ponad 60 atrakcji, a wśród nich m.in. Komnata cieni, Zakręcony vortex i Pokoje luster. Z pewnością niejedno Cię tu zaskoczy.
- Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 
- Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: latarka ręczna z kompletem baterii, bidon, dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

PRZED OBOZEM
Co zabrać?
- ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
- mały plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), strój kąpielowy/kąpielówki, klapki
- ręcznik plażowy i kąpielowy, przybory toaletowe, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
- wygodny strój na zajęcia taneczne (sportowe obuwie, legginsy, koszulki, dresy)
- notatnik i długopis na zajęcia dziennikarskie
- ubrania i rekwizyty przydatne na planie klipu – przed obozem damy znać jakie
- własny bidon na wodę

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Muzeum Świata Iluzji w Warszawie : Dopłata 90 PLN
Park Linowy Jachranka : Dopłata 80 PLN
galeria najlepszych zdjęć z obozu : Dopłata 29,9 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 150 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 75 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 150 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 150 PLN

Zakwaterowanie

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku
Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.  Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kompleks sal warsztatowych, profesjonalna sala kinowa ze sceną i nagłośnieniem, kryty basen, boiska sportowe, korty tenisowe (dodatkowo płatne), rozległy teren zielony wokół obiektu, krąg ogniskowy, chata grillowa, restauracja, kawiarnia, parking podziemny i naziemny, Wi-Fi, windy, całodobowa recepcja. W pobliżu centrum handlowe i turystyczne Serocka, a także plaża z pomostem i strzeżonym kąpieliskim. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.
 Strona internetowa ośrodka: http://orangeszkolenia.com/
Orange Szkolenia Sp. z o.o.ul. Wyzwolenia 57 05-140 Serock

Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku
Centrum Szkoleniowe Orange w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.  Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji kompleks sal warsztatowych, profesjonalna sala kinowa ze sceną i nagłośnieniem, kryty basen, boiska sportowe, korty tenisowe (dodatkowo płatne), rozległy teren zielony wokół obiektu, krąg ogniskowy, chata grillowa, restauracja, kawiarnia, parking podziemny i naziemny, Wi-Fi, windy, całodobowa recepcja. W pobliżu centrum handlowe i turystyczne Serocka, a także plaża z pomostem i strzeżonym kąpieliskim. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

Strona internetowa ośrodka: http://orangeszkolenia.com/

Orange Szkolenia Sp. z o.o.ul. Wyzwolenia 57 05-140 Serock

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 89 PLN
Katowice Dopłata 94 PLN
Leszno Dopłata 125 PLN
Poznań Dopłata 89 PLN
Szczecin Dopłata 125 PLN
Warszawa Dopłata 49 PLN
Gdańsk Dopłata 94 PLN
Kraków Dopłata 99 PLN
Łódź Dopłata 84 PLN
Toruń Dopłata 84 PLN
Wrocław Dopłata 94 PLN

Własny

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, opiekę ratownika WOPR na kąpielisku i na basenie, Pakiet Kwiatonators, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.
Dopłaty:
Muzeum Świata Iluzji w Warszawie - 90 zł
Park Linowy Jachranka - 80 zł
galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.
Dopłaty:
Muzeum Świata Iluzji w Warszawie - 90 zł
Park Linowy Jachranka - 80 zł
galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.