w naszej ofercie: 12059 imprez, 3257 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Bez pośpiechu - Jesteś w Prowansji! 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA BEZ POŚPIECHU - JESTEŚ W PROWANSJI! 2024

Wycieczki Objazdowe do Francji 2024, Zwiedzanie Prowansji 2024, Wycieczka do Prowansji 2024

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118951982
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA BEZ POŚPIECHU - JESTEŚ W PROWANSJI! 2022
Wycieczki Objazdowe do Francji 2022, Zwiedzanie Prowansji 2020, Wycieczka do Prowansji 2022
Trasa
Orange – Awinion – Nimes – Senanque – Roussilion – Gordes - Arles
Jean de La Fontaine powiedział: Pośpiech nic nie pomoże, najważniejsze jest we własciwym czasie wyruszyć w drogę. Zwiedzać tą wspaniałą krainę winnic, gajów oliwnych, małych miasteczek warto, gdy kwiaty lawendy zakwitają w pełni. Południowa Francja to idealne miejsce, aby oddać się refleksji, docenić otaczające nas rzeczy i ulotne chwile. Termin czerwcowy to idealny okres na zwiedzanie Prowansji, matka natura wręcz zaprasza do siebie i idealnie komponuje się z profilem wycieczki. Tu w Prowansji przyroda, architektura i sztuka przeplatają się, w tym ciągle nieodkrytym przez Polaków regionie. Zapraszamy na wycieczkę, w której tempo zwiedzania dyktowane jest przez miejscową sielankową aurę.
Program ramowy
1. Dzień
   Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
2. Dzień
   Przejazd do Orange zwanego również Miastem Książąt. Około południa, wspólny spacer zapoznawczy po miasteczku, które może się poszczyć aż dwoma atrakcjami z listy UNESCO. Główną atrakcją tego dnia będzie wspólne zwiedzanie teatru antycznego, który jest jednym z najlepiej zachowanych tego typu obiektem na świecie. Całe miasteczko nasiąknięte jest sztuką starożytną, co zresztą doceniane jest przez zwiększającą się każdego roku liczbę turystów. W Orange będziemy spacerować wieloma urokliwymi uliczkami, a wytchnienie i cień złapiemy pod jednym z licznych klonów. W czasie przerwy zalecamy wykorzystać okazję i udać się na obiad próbując lokalnych przysmaków w jednej z wielu restauracji. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.
3. Dzień
   (na zachód od Awinionu, z wizytą w sąsiedniej Langwedocji):
Śniadanie. Zwiedzanie zaczniemy od wspólnego spaceru po starówce Awinionu. Uwadze na pewno nie umknie Pałac Papieski - czternastowieczna rezydencja papieska była domem 7 kolejnych papieży. Ponadto zobaczymy słynny most z Awinion który niegdyś liczył około 900 metrów teraz zostały mu 4 przęsła i kaplicę, zobaczymy również katedrę romańską oraz mury obronne. Cały kompleks zabytków został wpisany na światową listę UNESCO.
Po zwiedzaniu przejedziemy do Nimes gdzie główną atrakcją będzie zwiedzanie wspólne zwiedzanie areny antycznej*. Amfiteatr został zbudowany około I wieku naszej ery, długi na 133 metry i szeroki na 100 metrów mógł pomieścić około 20 000 widzów – w bardzo dobrej kondycji zachowany aż do czasów dzisiejszych. Wspólny spacer po starówce zakończymy czasem wolnym na własny posiłek i toaletę.
Po posiłku przejazd widokowy przez mniejsze miejscowości do Pont-du-Gard, aby wspólnie zwiedzić antyczny akwedukt. Budowla powstała w latach 26 p.n.e – 16 p.n.e i do dziś dzień jest zachowana w bardzo dobrym w stanie. W 1988 roku, dolinę rzeki Gard nawiedziła powódź, która mimo, że poważnie uszkodziła część lokalnych dróg, budowli nie wyrządziła żadnych poważnych szkód. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu na nocleg.
*według bieżącej dostępności
4. Dzień
   (na wschód od Awinionu):
Śniadanie. Trzeci dzień będzie podróżą po kolebce Prowansji. Wyjazd w góry w poszukiwaniu miasteczek-twierdz, opactw, targowisk, lawendy, ochry i widoków panoramicznych. Każda sekunda spędzona wśród lawendowych pól zapadnie nam w pamięć na długie lata. Zjawiskowe niezurbanizowane pejzaże, urokliwe drogi oraz miasteczka na wzniesieniach pozwolą nam odpocząć od codziennego biegu i poczuć prawdziwą beztroską Prowansję. Głównymi punktami będą rezerwat ochry – czerwonej góry, opactwo Senanque oraz miasteczko na wzgórzu Gordes. Udamy się również na jedną z winnic regionu Cotes-du-Rhone, wspólna degustacja lokalnych win będzie idealnym zwieńczeniem tego dnia. Przejazd do hotelu na nocleg.
5. Dzień
   (na południe od Awinionu):
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Ostatniego dnia czeka nas widokowy przejazd przez Alpille. Na końcu drogi czeka nas „Mały Rzym”, czyli miasto Arles. Arles samo w sobie jest dowodem potęgi imperium rzymskiego. Zbudowane u ujścia Rodanu miało doskonałą pozycję gospodarczą i militarną. Miasto było bazą wojsk Juliusza Cezara dzięki temu do dzisiejszych czasów można zobaczyć ogromną arenę, ruiny amfiteatru oraz łaźni miejskich. Do dzisiaj w mieście odbywa się bezkrwawa Corrida. Wspólny spacer po starówce przybliży nam historię tego miasta i pozwolik zrozumieć jego charakter. Nic dziwnego, że to własnie w tym mieście rozkwitł i ukształtował się styl Vincenta Van Gogha. Po spacerze pożegnalny czas wolny na posiłek i zakupy z możliwością samodzielnego odwiedzenia zabytków antycznych, m.in. areny i teatru. Wyjazd w drogę powrotną do Polski
6. Dzień
   Przyjazd do poszczególnych miast.
Dodatkowe informacje
- program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
* dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
- Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
- dokumenty: dowód osobisty lub paszport
- zaleca się wyrobienie karty EKUZ
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:
- 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
- 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura..
Turystyczny Fundusz Pomocowy
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie określenia wysokości składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy, wszyscy Touroperatorzy imprez turystycznych działających na polskim rynku zobowiązani są do pobierania składek na Turystyczny Fundusz Pomocowy, mający na celu zapewnić stabilność rynku turystycznego, a w razie potrzeby pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność
Składki są zależne od miejsca docelowej imprezy i typu transportu:
- 10 PLN/os – za imprezy autokarowe odbywające się w Europie za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską
- 2 PLN/os. – za imprezy autokarowe odbywające się na terytorium Polski oraz na terytoriach państw mających lądową granicę z Polską
- 5 PLN/os - za imprezy na dojazd własny w całej Europie
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Pomocowy zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura, tym samym nie podlega zwrotowi w momencie anulacji rezerwacji.
Ubezpieczenie
      Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.
      Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za  granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
- ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
- ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
- ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
      Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej:
- 2,2% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu,
- 3,3% wartości rezerwacji przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
- 4,0% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, + kwarantanna + COVID 19
- 5,9% wartości rezerwacji przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych + kwarantanna + COVID 19
Pakiet Komfort
Klientów, którym zależy na konkretnym miejscu w autokarze, zachęcamy do zakupu Pakietu Komfort.
Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe typu expres. Cena: 25 zł/os
- gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
- napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x woda, 1x sok)
- torba materiałowa z logo
Pakiet Komfort - Wycieczki Wycieczki Weekendowe z noclegiem, Wycieczki Objazdowe oraz Wypoczynek. Cena: 50 zł/os
- gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
- napoje w autokarze w cenie (2x woda, 2x sok)
- torba materiałowa z logo

Wycieczka Bez pośpiechu - Jesteś w Prowansji! 2024

Wycieczki Objazdowe do Francji 2024, Zwiedzanie Prowansji 2024, Wycieczka do Prowansji 2024

Trasa

Orange – Awinion – Nimes – Senanque – Roussilion – Gordes - Arles

Opis Wycieczki

Jean de La Fontaine powiedział: Pośpiech nic nie pomoże, najważniejsze jest we właściwym czasie wyruszyć w drogę. Zwiedzać tę wspaniałą krainę winnic, gajów oliwnych, małych miasteczek warto, gdy kwiaty lawendy zakwitają w pełni. Południowa Francja to idealne miejsce, aby oddać się refleksji, docenić otaczające nas rzeczy i ulotne chwile. Termin czerwcowy to idealny okres na zwiedzanie Prowansji, matka natura wręcz zaprasza do siebie i idealnie komponuje się z profilem wycieczki. Tu w Prowansji przyroda, architektura i sztuka przeplatają się, w tym ciągle nieodkrytym przez Polaków regionie. Zapraszamy na wycieczkę, w której tempo zwiedzania dyktowane jest przez miejscową sielankową aurę.

Program ramowy

1. Dzień:

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

2. Dzień:

Przyjazd do Orange zwanego również Miastem Książąt. Wspólny spacer zapoznawczy po miasteczku, które może się poszczycić aż dwoma atrakcjami z listy UNESCO. Główną atrakcją tego dnia będzie wspólne zwiedzanie teatru antycznego, który jest jednym z najlepiej zachowanych tego typu obiektem na świecie. Całe miasteczko nasiąknięte jest sztuką starożytną, co zresztą doceniane jest przez zwiększającą się każdego roku liczbę turystów. W Orange będziemy spacerować wieloma urokliwymi uliczkami, a wytchnienie i cień złapiemy pod jednym z licznych klonów. W czasie przerwy zalecamy wykorzystać okazję i udać się na obiad próbując lokalnych przysmaków w jednej z wielu restauracji. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

3. Dzień:

(na zachód od Awinionu, z wizytą w sąsiedniej Langwedocji)

Śniadanie. Zwiedzanie zaczniemy od wspólnego spaceru po starówce Awinionu. Uwadze na pewno nie umknie Pałac Papieski - czternastowieczna rezydencja papieska była domem 7 kolejnych papieży. Ponadto zobaczymy słynny most z Awinion, który niegdyś liczył około 900 metrów, teraz zostały mu 4 przęsła i kaplicę, zobaczymy również katedrę romańską oraz mury obronne. Cały kompleks zabytków został wpisany na światową listę UNESCO.

Po zwiedzaniu przejedziemy do Nimes, gdzie główną atrakcją będzie zwiedzanie wspólne zwiedzanie areny antycznej*. Amfiteatr został zbudowany około I wieku naszej ery, długi na 133 metry i szeroki na 100 metrów mógł pomieścić około 20 000 widzów – w doskonałej kondycji zachowany aż do czasów dzisiejszych. Wspólny spacer po starówce zakończymy czasem wolnym na własny posiłek i toaletę.

Po posiłku przejazd widokowy przez mniejsze miejscowości do Pont-du-Gard, aby wspólnie zwiedzić antyczny akwedukt. Budowla powstała w latach 26 p.n.e. – 16 p.n.e. i do dziś dzień jest zachowana w bardzo dobrym stanie. W 1988 roku dolinę rzeki Gard nawiedziła powódź, która, mimo, że uszkodziła część lokalnych dróg, budowli nie wyrządziła żadnych poważnych szkód. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu na nocleg.

*według bieżącej dostępności

4. Dzień:

(na wschód od Awinionu)

Śniadanie. Trzeci dzień będzie podróżą po kolebce Prowansji. Wyjazd w góry w poszukiwaniu miasteczek-twierdz, opactw, targowisk, lawendy, ochry i widoków panoramicznych. Każda sekunda spędzona wśród lawendowych pól zapadnie nam w pamięć na długie lata. Zjawiskowe niezurbanizowane pejzaże, urokliwe drogi oraz miasteczka na wzniesieniach pozwolą nam odpocząć od codziennego biegu i poczuć prawdziwą beztroską Prowansję. Głównymi punktami będą rezerwat ochry – czerwonej góry, opactwo Senanque oraz miasteczko na wzgórzu Gordes. Udamy się również na jedną z winnic regionu Cotes-du-Rhone, wspólna degustacja lokalnych win będzie idealnym zwieńczeniem tego dnia. Przejazd do hotelu na nocleg.

5. Dzień:

(na południe od Awinionu)

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Ostatniego dnia czeka nas widokowy przejazd przez Alpille. Na końcu drogi czeka nas „Mały Rzym”, czyli miasto Arles. Arles samo w sobie jest dowodem potęgi imperium rzymskiego. Zbudowane u ujścia Rodanu miało doskonałą pozycję gospodarczą i militarną. Miasto było bazą wojsk Juliusza Cezara dzięki temu do dzisiejszych czasów można zobaczyć ogromną arenę, ruiny amfiteatru oraz łaźni miejskich. Do dzisiaj w mieście odbywa się bezkrwawa Corrida. Wspólny spacer po starówce przybliży nam historię tego miasta i pozwoli zrozumieć jego charakter. Nic dziwnego, że to właśnie w tym mieście rozkwitł i ukształtował się styl Vincenta Van Gogha. Po spacerze pożegnalny czas wolny na posiłek i zakupy z możliwością samodzielnego odwiedzenia zabytków antycznych, m.in. areny i teatru. Wyjazd w drogę powrotną do Polski

6. Dzień

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. Przejazd do poszczególnych miast.

Dodatkowe informacje

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
 • program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Wszystkie wyjazdy z miast, które nie znajdują się na trasie przejazdu autokaru docelowego, będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 chętnych osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 2 dni przed wyjazdem.

Przejazd Autokarem

Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2022, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami oraz najwyższej klasy fotelami

W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.

W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi od naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży.

Dlaczego Nasze Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?

 • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
 • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki na drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
 • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
 • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
 • W autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
 • Gniazdka 230V i USB w fotelach*

Połączenia antenowe

   Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 2 dni przed dniem wyjazdu.

Pakiet Komfort

Klientom, którym zależy na konkretnym miejscu w autokarze, zachęcamy do zakupu Pakietu Komfort.

Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe typu expres. Cena: 50 zł/os

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x woda, 1x sok)
 • torba materiałowa z logo

Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe z noclegiem, Wycieczki Objazdowe oraz Wypoczynek. Cena: 100 zł/os

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x woda, 2x sok)
 • torba materiałowa z logo
Ubezpieczenie
Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 20138. 
Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za  granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:
ubezpieczenie do kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej:
 
 * 2,2% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu
 * 4,0% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu + kwarantanna + COVID 19
UWAGA!!!
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek zdarzeń losowych. Składka ubezpieczenia odprowadzana jest bezpośrednio do ubezpieczyciela, tym samym nie podlega zwrotowi przez BP OSKAR w momencie anulacji/odwołania wyjazdu. Wszelkie rozliczenia i roszczenia Klient może zgłaszać bezpośrednio do Ubezpieczyciela.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
09.04-14.04.2024 1799 PLN Sprawdź
30.04-05.05.2024 2049 PLN Sprawdź
28.05-02.06.2024 1999 PLN Sprawdź
25.06-30.06.2024 1999 PLN Sprawdź
23.07-28.07.2024 1999 PLN Sprawdź
13.08-18.08.2024 1999 PLN Sprawdź
03.09-08.09.2024 1899 PLN Sprawdź

Zniżka first minute potwierdzona jest w momencie wpłaty 100% wartości rezerwacji
Przy płatności zaliczkowej 30% możliwość skorzystania ze zniżki 15%

Zniżka first minute potwierdzona jest w momencie wpłaty 100% wartości rezerwacji

Przy płatności zaliczkowej 30% możliwość skorzystania ze zniżki 15%

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pok. 1-os : Dopłata 450 PLN
Pakiet KOMFORT : Dopłata 50 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : Dopłata 10 PLN
Turystyczny Fundusz Pomocowy : Dopłata 10 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji od chorób przewlekłych i nowotworowych : Dopłata 6,7% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3,5% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach**/***

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój 2 - osobowy
 • pokój 3 - osobowy
 • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 - osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

wyżywienie BB: 3 śniadania

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania kontynentalne (w cenie)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 160 PLN
Bydgoszcz Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 200 PLN
Elbląg Dopłata 300 PLN
Gdańsk Dopłata 240 PLN
Gdynia Dopłata 240 PLN
Gliwice Dopłata 140 PLN
Gniezno Dopłata 100 PLN
Gorzów Wielkopolski Dopłata 160 PLN
Grudziądz Dopłata 200 PLN
Katowice Dopłata 160 PLN
Kielce Dopłata 240 PLN
Kłodzko Dopłata 180 PLN
Konin Dopłata 100 PLN
Koszalin Dopłata 300 PLN
Kościan bez dopłaty
Kraków Dopłata 200 PLN
Legnica bez dopłaty
Leszno bez dopłaty
Lubin Dopłata 100 PLN
Łódź Dopłata 120 PLN
Międzyrzecz Dopłata 140 PLN
Nowa Sól Dopłata 180 PLN
Nowy Tomyśl Dopłata 100 PLN
Olsztyn Dopłata 300 PLN
Opole Dopłata 100 PLN
Piła Dopłata 120 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 190 PLN
Polkowice Dopłata 140 PLN
Poznań bez dopłaty
Pszczyna Dopłata 160 PLN
Radom Dopłata 240 PLN
Rawicz bez dopłaty
Skarżysko-Kamienna Dopłata 240 PLN
Słupsk Dopłata 300 PLN
Szczecin Dopłata 200 PLN
Świebodzin Dopłata 140 PLN
Toruń Dopłata 180 PLN
Tychy Dopłata 160 PLN
Wałbrzych Dopłata 100 PLN
Warszawa Dopłata 140 PLN
Włocławek Dopłata 190 PLN
Wrocław bez dopłaty
Września Dopłata 100 PLN
Zgorzelec bez dopłaty
Zielona Góra Dopłata 180 PLN
Żory Dopłata 140 PLN
Rzeszów Dopłata 240 PLN
Tarnów Dopłata 300 PLN

Cena nie zawiera

Dopłaty wymagane na miejscu
- opłaty programowe: 70 €/os. (opieka pilotażowa, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłata klimatyczna, opłaty wjazdowe, bilety wstępu) - płatne obowiązkowo pilota w autokarze; opłaty nie podlegają rozliczeniu
Dopłaty opcjonalne
- Pakiet Komfort
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
- ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
- ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dopłaty wymagane na miejscu

Opłaty programowe: 90 €/os. Opłata zawiera: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: antyczny teatr w Orange, Pont du Gard, Le Sentier des Ocres, Opactwo Senanque, degustacja wina, Arena w Nimes, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; opłaty nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • Pakiet Komfort
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej 
 • ubezpieczenie rozszerzone KL 40 000 EUR, NNW 15 000 PLN, BP 1 000 PLN

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM(powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie: 3 noclegi
- wyżywienie BB: 3 śniadania
- ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
- opiekę pilota
- realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE
 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) 
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 €, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)
 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach**/***
 • wyżywienie BB: 3 śniadania
 • opiekę pilota w czasie podróży
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.