Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
1 dzień- wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię. Nocleg tranzytowy na terenie Słowenii lub Chorwacji.
2 dzień- przejazd przez Chorwację i Czarnogórę. Przyjazd na Riwierę Budwańską w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i zebranie organizacyjne. Zapisy na wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj następnego dnia w godzinach rannych.
2- 12 dzień- wczasy w Czarnogórze na Riwierze Budwańskiej. Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.
13 dzień- wykwaterowanie około godziny 9:00. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Czarnogórę, nocleg tranzytowy.
14 dzień- przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach popołudniowych.
Cena podstawowa | Kobieta na dokw. | Mężczyzna na dokw. | Osoba w pok. 2os. | Osoba w pok. 3os. | Osoba w studio 2os. | Osoba w studio 3os. | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
Pokoje No Name- znajdują się w villach położonych na Riwierze Budwańskiej (Budva lub Petrovac). Obiekty znajdują się w odległości ok. 200- 1200 m od morza, w pobliżu sklepów oraz restauracji. Oferta idealna dla klientów preferujących dłuższy urlop. Mozliwość rezerwacji pokoju lub "studia": pokój z dostępem do aneksu (nie gwarantujemy aneksu w pokoju).
Opcja dokwaterowania jest możliwa w pokojach, w studio na zapytanie.
Nasza nowość!!! Istnieje możliwość wykupienia u rezydenta
11 śniadań, 10 obiadokolacji - 110 euro. serwowanych w pobliskiej tawernie.
Nasza nowość!!! Istnieje możliwość wykupienia u rezydenta
10 śniadań, 11 obiadokolacji - 110 euro. serwowanych w pobliskiej tawernie.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.