w naszej ofercie: 11149 imprez, 6220 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Zimowy ASG
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ ZIMOWY ASG

Zimowisko ASG w Janowie Lubelskim

Wiek: od 14 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
119231338
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Janów Lubelski - Obóz ASG
Wiek uczestników: 14-17 lat
Janów Lubelski - miasteczko położone na pograniczu Zachodniego Roztocza., otoczone jednym z największych kompleksów leśnych –Puszczą Solską. Czyste powietrze, przyroda, ekologia oraz bogactwo atrakcji turystycznych to niewątpliwe zalety tego miejsca.
Zapewniamy atrakcyjne zajęcia , dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Gwarantujemy Ci niezapomniane przeżycia, pod opieką wykwalifikowanej kadry wcielicie się w rolę elitarnych oddziałów żołnierzy . Przygotowane rozgrywki ASG, mające na celu wyeliminowanie drugiego gracza za pomocą trafienia z karabinku ASG w przeciwnika, obejmują wiele scenariuszy min. walka o flagę, obrona posterunku, TEAM Heath mach. Podczas rozgrywek gracz otrzymuje pulę 3000 kulek na cały okres trwania obozu.
Statyczna i aktywna strzelnica ASG przeprowadzana za dnia i w nocy. Prowadzenie strzelnic ASG w wielu wariantach, pozwala na szkolenie uczestników z obsługi sprzętu i podnoszenia efektywności walki. Dodatkowo, niektóre strzelnice będą prowadzone nocą z wykorzystaniem noktowizorów co pozwoli uatrakcyjnić ten aspekt obozu.
Techniki przeprowadzania rozpoznania i poruszania się na terytorium przeciwnika - to standardowy cykl szkoleniowy piechoty rozpoznawczej. Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobyte doświadczenie z zajęć strzeleckich i kamuflażu.
Nocne marsze z użyciem noktowizji – Marsze mają na celu dać pełne zapoznanie się z noktowizorem, podczas nocnych przemarszy i obserwacji.
Nauka musztry i podstawowych obowiązków każdego żołnierza – każdy uczestnik podczas obozu otrzymuje mundur i replikę karabinu (karabin poza zajęciami jest trzymany w magazynie – ze względów bezpieczeństwa) , o które ma dbać przez cały okres trwania obozu.
Wspólne dążenie do wyznaczonego celu nauczy strategii wojskowej, refleksu, odpowiedzialności za innych, zaufania.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy, położony w lesie sosnowym nad Zalewem Janowskim. Ośrodek posiada własną stołówkę, świetlicę, salę dyskotekową z kominkiem, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, piłkarzyki, saunę, jacuzzi. Ośrodek jest ogrodzony i dozorowany.Uczestnicy kwaterowani są w pawilonie hotelowym w pokojach 3, 4, 5 osobowych z łazienkami, TV, z dostępem do internetu. Obok ośrodka znajduje się Park Rekreacyjny Zoom Natury z profesjonalnym parkiem linowym z trasami o różnym stopniu trudności, siłowniami zewnętrznymi, wystawami edukacyjnymi.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej (Rezygnacji)

W życiu zdarzają się również sytuacje, kiedy na skutek niezależnych od Ciebie okoliczności, nie możesz wyjechać na wycieczkę, za którą już zapłaciłeś lub musisz z niej zrezygnować w trakcie jej trwania. Organizator wraz z Signal Iduna Polska TU S.A. oferuje Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej, które obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej organizowanych przez Organizatora.

Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji lub przerwania przez ubezpieczonego uczestnictwa w imprezie, z powodów niezależnych od niego, np. nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci najbliższego członka jego rodziny, czy np. szkody w mieniu ubezpieczonego. Po opłaceniu dodatkowej składki ubezpieczeniem mogą zostać objęte niewykorzystane świadczenia podróżne. Sumę ubezpieczenia stanowi cena imprezy turystycznej - maksymalnie 17.000 zł.

O szczegóły ubezpieczenia pytaj naszych sprzedawców

Przeczytaj ogólne warunki Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 6 noclegów w pawilonie hotelowym Ośrodka Wypoczynkowego. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: SIGNAL IDUNA. Opieka wychowawcy. Realizacja programu.

Wycieczki fakultatywne

Wyjazdy busem na stok narciarski w Chrzanowie – realizowana przy min. 8 osobach.- ok.20 zł / os
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kije, kask) ok. 15,-zł/ godzina
Instruktor narciarski – ok. 20,-zł/ 1 godzina przy grupie min 8 os
Cena karnetów: ok. 35,-zł/3 godziny
Park linowy -ok. 30,-zł
Wyprawa samochodami wojskowymi typu off-road- ok. 25,-zł

Cena nie zawiera

Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja zwrotna 50,-zł, zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego.

Ubezpieczenie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.