w naszej ofercie: 19318 imprez, 4622 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Trekking Brenta o Świcie
Wszystko o tej ofercie wie:

TREKKING BRENTA O ŚWICIE

Ferraty w Dolomitach Brenta

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
119467784
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Dolomity Brenta, Val di Sole BRENTA O ŚWICIE+
Program przewidziany dla ok. 30 osób.
Program połączony jest z programem WCZASY W DOLINIE SŁOŃCA
Brenta stanowi odrębną wyspę górską, odległą od reszty Dolomitów. Z wielu stron trudno dostępną, dziką i rozległą, a przez to upragnioną przez miłośników szczególnej przygody w górach. Słynne szlaki Bocchette zachęcają do wejścia w labirynt iglic, aby można było oddać się niekończącej podróży i podziwiać bezmiar skalnych krajobrazów. Szczególnym punktem programu jest nocleg w schronisku położonym w najpiękniejszej scenerii Dolomitów Brenta. Ozłocone pierwszymi promieniami wschodzącego słońca białe szczyty poddają się woli światła, ulegają plastycznej obróbce koloryzacji żółcieni, czerwieni i jak pochodnie płoną ponad odległymi dolinami nocy. Val di Sole (Dolina Słońca) to miejsce gdzie bez wątpienia słońce świeci przez większość dni w roku. Ta rozległa dolina, sięgająca po Passo del Tonale, obejmuje także doliny Val di Rabbi i Val di Peio. Za wyjątkową aurę tej krainy odpowiadają liczne lodowce, masywy górskie, których wysokość przekracza 3500 m n.p.m. Trasy wiodą szlakami turystycznymi oraz ferratami o łatwym i umiarkowanym stopniu trudności.
PROGRAM WYCIECZKI
Dzień 1.
Wyjazd z kraju. Przejazd nocny przez Czechy i Austrię.
Dzień 2.
W godzinach południowych przyjazd do Malè (ok. 800 m n.p.m.), uroczego, kameralnego miasteczka, położonego u wylotu rozległej doliny Val di Rabbi. Znajduje się tutaj XV-wieczny kościół z drewnianymi ołtarzami z XVII w. oraz XV-wieczna wieża San Valentino z freskami Pina Casariniego. Przy wąskich uliczkach szereg kamienic i małe sklepiki z lokalnymi specjałami: winem, serami i oliwą. Zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Spotkanie z przewodnikiem i prezentacja programu. Kolacja, nocleg.
Dzień 3. FERRATA GUSTAVO VIDI (Pietra Grande)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Krótkie podejście szlakiem turystycznym do ubezpieczonego szlaku Gustavo Vidi. Przyjemna ferrata urozmaicona jest kilkoma drabinkami i stromymi przejściami prowadząc trawersem u podnóża potężnego masywu Pietra Grande (2936 m n.p.m.). Szlak zawieszony jest wysoko ponad olbrzymimi piargami i daje wrażenie olbrzymiej ekspozycji, a ponad głowami wyrastają imponujące iglice fantastycznie urzeźbionych szczytów. Podczas wędrówki otwiera się widok na szczyty centralnej części Brenty, dolinę Val di Tovel oraz szczyt Cima Presanella. Ferrata kończy się na przełączce ponad płaskowyżem Orti della Regina, skąd szlak prowadzi w dół do schroniska Graffer (2261 m n.p.m.) położonego na hali Grostè. Zejście do pośredniej stacji kolejki linowej i zjazd do Passo Campo Carlo Magno. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 6 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 350 m, zejście 450 m. Stopień trudności ferraty – łatwa.
Dzień 4. FERRATA SENTIERO DEI FIORI (grupa Presanella – Corno Lagoscuro)
Śniadanie. Przejazd autokarem na Passo del Tonale (1884 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo Paradiso (2573 m n.p.m.) i podejście morenowym oraz skalnym szlakiem (ok. 2 godz.) na Passo del Castellaccio (2963 m n.p.m.), gdzie zaczyna się ferrata. Wysokogórski szlak ubezpieczony jest serią lin, łańcuchów, metalowych klamer, drewnianych kładek oraz wiszących metalowych mostów o długości sięgającej 75 m. Ferrata wytyczona w tonalitowej skale urozmaicona jest widokami na lodowce i szczyty grupy Adamello oraz licznymi sztolniami, umocnieniami i zasiekami z okresu I Wojny Światowej. Wejście na szczyt Corno Lagoscuro (3165 m n.p.m.). Zejście ferratą na lodowiec Presena. Dojście do schroniska Capanna Presena (2738 m n.p.m.) oraz zjazd kolejką linową na Passo del Tonale. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 6 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 600 m, zejście 450 m. Stopień trudności ferraty – średnio łatwa.
Dzień 5. FERRATA ALFREDO BENINI – Via delle Bocchette (Cima del Grostè – Cima Falkner)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Przejście skalnym szlakiem do pierwszej części ferraty, która wiedzie długim i łatwym trawersem w charakterystycznej półce skalnej. Pierwszy, ubezpieczony odcinek kończy się na przełączce Bocchetta dei Camosci (2784 m n.p.m.), z której rozciąga się widok na szczyty grup Adamello i Presanella. Następnie serią uciosów i skalnych nisz u podnóża szczytu Cima Falkner, podejście do najwyższego punktu ferraty, z oznaczeniem na metalowej tablicy (2910 m n.p.m.). Dalej zejście prowadzi odcinkami szlaku ubezpieczonego do schroniska Tuckett (2272 m n.p.m.). Następnie zejście szlakiem przez halę Casinei do schroniska Vallesinella (1513 m n.p.m.). Przejazd do Madonny di Campiglio lokalnymi busami. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 7 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 500 m, zejście 1400 m. Stopień trudności ferraty – łatwa.
Dzień 6. TREKKING (grupa Ortles-Cevedale – Monte Vioz)
Śniadanie. Przejazd autokarem do Peio Fonti (1397 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową i wyciągiem krzesełkowym do schroniska Doss dei Gembri (2300 m n.p.m.). Podejście do Vioz Mantova (3535 m n.p.m.), najwyżej położonego schroniska w Alpach Centralnych i Wschodnich. Wejście na szczyt Monte Vioz (3645 m n.p.m.) dominujący nad doliną Val de la Mare. Zejście szlakiem podejścia do Doss dei Gembri i zjazd wyciągiem krzesełkowym oraz kolejką linową do Peio Fonti. Powrót do hotelu autokarem. Kolacja i nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 8 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 1345 m, zejście 1345 m.
Dzień 7. FERRATA SOSAT (Punte di Campiglio – Cima Mandron)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Przejście panoramicznym szlakiem do schroniska Tuckett (2272 m n.p.m.). Przejście ferratą, wysoko ponad dnem doliny Val Brenta, zapewniającą świetne widoki, sporą ekspozycję na odcinkach pionowych przejść po metalowych drabinach oraz przyjemny spacer w trawersach skalnych. W końcowym etapie ferrata biegnie skalną ścieżką bez żadnych ubezpieczeń i na samym skraju przepaści u stóp potężnej ściany Cima Mandron. Dojście do schroniska Brentei (2182 m n.p.m.) położonego w najpiękniejszej części Dolomitów Brenta, u podnóża ich najwyższego szczytu – Cima Tosa (3173 m n.p.m.). Zakwaterowanie w schronisku Brentei. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 7 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 400 m, zejście 550 m. Stopień trudności ferraty – średnio łatwa.
Dzień 8. FERRATA BOCCHETTE CENTRALI (Campanile Basso, Alto – Torre di Brenta)
Śniadanie. Podejście szlakiem najpierw po płaskiej platformie, a następnie przecinając piarg na przełęcz Bocca di Brenta (2552 m n.p.m.), gdzie zaczyna się najpiękniejsza ferrata w Dolomitach Brenta i jedna z najpiękniejszych krajobrazowo wysokogórskich tras. Szlak ferraty wiedzie przez skalne półki przecinające kilkusetmetrowe ściany szczytów Torre di Brenta i Cima dei Sfulmini. Wyjątkowo eksponowane miejsca, gdzie otchłań przepaści mrozi krew w żyłach, a wąskie gzymsy przełamują perspektywę na skalne iglice Campanile Basso i szczyt Cima Brenta. Epilogiem podróży między strzelistymi potworami jest zejście serią drabin na lodowczyk Vedretta degli Sfulmini oraz przejście do schroniska Alimonta (2580 m n.p.m.). Zejście szlakiem Arnaldo Bogani do schroniska Vallesinella (1513 m n.p.m.). Przejazd lokalnymi busami do Madonny di Campiglio. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 9 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 450 m, zejście 1000 m. Stopień trudności ferraty – średnio trudna.
Dzień 9.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Bolzano, otoczonej górami stolicy prowincji Górna Adyga. Spacer po centrum miasta o charakterystycznej włosko-tyrolskiej atmosferze: Piazza Walter, Piazza Erbe, Via dei Portici. Czas wolny. Powrót do autokaru i wyjazd do kraju. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy.
Dzień 10.
Przyjazd do kraju.
Uwagi:
- Program wymaga dobrego przygotowania kondycyjnego, odporności na całodzienny marsz i ekspozycję oraz umiejętności poruszania się na ferratach.
- Należy zabrać buty trekkingowe, odpowiednią odzież górską, plecak, latarkę (najlepiej czołówkę), uprząż biodrową z kompletem ferratowym, kask ochronny na głowę.
- W hotelowych basenach wymagany jest czepek. Możliwość kupienia w hotelu – ok. 4 EUR.
- Podczas nieobecności grupy w hotelu między 7 a 8 dniem, bagaże pozostają w hotelu.
- W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub innych przyczyn niezależnych od Biura program może ulec zmianie.

Dolomity Brenta, Val di Sole BRENTA O ŚWICIE+

Program przewidziany dla ok. 30 osób.

Program połączony jest z programem WCZASY W DOLINIE SŁOŃCA


Brenta stanowi odrębną wyspę górską, odległą od reszty Dolomitów. Z wielu stron trudno dostępną, dziką i rozległą, a przez to upragnioną przez miłośników szczególnej przygody w górach. Słynne szlaki Bocchette zachęcają do wejścia w labirynt iglic, aby można było oddać się niekończącej podróży i podziwiać bezmiar skalnych krajobrazów. Szczególnym punktem programu jest nocleg w schronisku położonym w najpiękniejszej scenerii Dolomitów Brenta. Ozłocone pierwszymi promieniami wschodzącego słońca białe szczyty poddają się woli światła, ulegają plastycznej obróbce koloryzacji żółcieni, czerwieni i jak pochodnie płoną ponad odległymi dolinami nocy. Val di Sole (Dolina Słońca) to miejsce gdzie bez wątpienia słońce świeci przez większość dni w roku. Ta rozległa dolina, sięgająca po Passo del Tonale, obejmuje także doliny Val di Rabbi i Val di Peio. Za wyjątkową aurę tej krainy odpowiadają liczne lodowce, masywy górskie, których wysokość przekracza 3500 m n.p.m. Trasy wiodą szlakami turystycznymi oraz ferratami o łatwym i umiarkowanym stopniu trudności.

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1.

Wyjazd z kraju. Przejazd nocny przez Czechy i Austrię.

Dzień 2.
W godzinach południowych przyjazd do Malè (ok. 800 m n.p.m.), uroczego, kameralnego miasteczka, położonego u wylotu rozległej doliny Val di Rabbi. Znajduje się tutaj XV-wieczny kościół z drewnianymi ołtarzami z XVII w. oraz XV-wieczna wieża San Valentino z freskami Pina Casariniego. Przy wąskich uliczkach szereg kamienic i małe sklepiki z lokalnymi specjałami: winem, serami i oliwą. Zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Spotkanie z przewodnikiem i prezentacja programu. Kolacja, nocleg.

Dzień 3. FERRATA GUSTAVO VIDI (Pietra Grande)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Krótkie podejście szlakiem turystycznym do ubezpieczonego szlaku Gustavo Vidi. Przyjemna ferrata urozmaicona jest kilkoma drabinkami i stromymi przejściami prowadząc trawersem u podnóża potężnego masywu Pietra Grande (2936 m n.p.m.). Szlak zawieszony jest wysoko ponad olbrzymimi piargami i daje wrażenie olbrzymiej ekspozycji, a ponad głowami wyrastają imponujące iglice fantastycznie urzeźbionych szczytów. Podczas wędrówki otwiera się widok na szczyty centralnej części Brenty, dolinę Val di Tovel oraz szczyt Cima Presanella. Ferrata kończy się na przełączce ponad płaskowyżem Orti della Regina, skąd szlak prowadzi w dół do schroniska Graffer (2261 m n.p.m.) położonego na hali Grostè. Zejście do pośredniej stacji kolejki linowej i zjazd do Passo Campo Carlo Magno. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 6 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 350 m, zejście 450 m. Stopień trudności ferraty – łatwa.

Dzień 4. FERRATA SENTIERO DEI FIORI (grupa Presanella – Corno Lagoscuro)
Śniadanie. Przejazd autokarem na Passo del Tonale (1884 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo Paradiso (2573 m n.p.m.) i podejście morenowym oraz skalnym szlakiem (ok. 2 godz.) na Passo del Castellaccio (2963 m n.p.m.), gdzie zaczyna się ferrata. Wysokogórski szlak ubezpieczony jest serią lin, łańcuchów, metalowych klamer, drewnianych kładek oraz wiszących metalowych mostów o długości sięgającej 75 m. Ferrata wytyczona w tonalitowej skale urozmaicona jest widokami na lodowce i szczyty grupy Adamello oraz licznymi sztolniami, umocnieniami i zasiekami z okresu I Wojny Światowej. Wejście na szczyt Corno Lagoscuro (3165 m n.p.m.). Zejście ferratą na lodowiec Presena. Dojście do schroniska Capanna Presena (2738 m n.p.m.) oraz zjazd kolejką linową na Passo del Tonale. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 6 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 600 m, zejście 450 m. Stopień trudności ferraty – średnio łatwa.

Dzień 5. FERRATA ALFREDO BENINI – Via delle Bocchette (Cima del Grostè – Cima Falkner)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Przejście skalnym szlakiem do pierwszej części ferraty, która wiedzie długim i łatwym trawersem w charakterystycznej półce skalnej. Pierwszy, ubezpieczony odcinek kończy się na przełączce Bocchetta dei Camosci (2784 m n.p.m.), z której rozciąga się widok na szczyty grup Adamello i Presanella. Następnie serią uciosów i skalnych nisz u podnóża szczytu Cima Falkner, podejście do najwyższego punktu ferraty, z oznaczeniem na metalowej tablicy (2910 m n.p.m.). Dalej zejście prowadzi odcinkami szlaku ubezpieczonego do schroniska Tuckett (2272 m n.p.m.). Następnie zejście szlakiem przez halę Casinei do schroniska Vallesinella (1513 m n.p.m.). Przejazd do Madonny di Campiglio lokalnymi busami. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 7 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 500 m, zejście 1400 m. Stopień trudności ferraty – łatwa.

Dzień 6. TREKKING (grupa Ortles-Cevedale – Monte Vioz)
Śniadanie. Przejazd autokarem do Peio Fonti (1397 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową i wyciągiem krzesełkowym do schroniska Doss dei Gembri (2300 m n.p.m.). Podejście do Vioz Mantova (3535 m n.p.m.), najwyżej położonego schroniska w Alpach Centralnych i Wschodnich. Wejście na szczyt Monte Vioz (3645 m n.p.m.) dominujący nad doliną Val de la Mare. Zejście szlakiem podejścia do Doss dei Gembri i zjazd wyciągiem krzesełkowym oraz kolejką linową do Peio Fonti. Powrót do hotelu autokarem. Kolacja i nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 8 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 1345 m, zejście 1345 m.

Dzień 7. FERRATA SOSAT (Punte di Campiglio – Cima Mandron)
Śniadanie. Przejazd autokarem przez Passo Campo Carlo Magno do stacji kolejki Grostè (1640 m n.p.m.). Wjazd kolejką linową na Passo del Grostè (2438 m n.p.m.). Przejście panoramicznym szlakiem do schroniska Tuckett (2272 m n.p.m.). Przejście ferratą, wysoko ponad dnem doliny Val Brenta, zapewniającą świetne widoki, sporą ekspozycję na odcinkach pionowych przejść po metalowych drabinach oraz przyjemny spacer w trawersach skalnych. W końcowym etapie ferrata biegnie skalną ścieżką bez żadnych ubezpieczeń i na samym skraju przepaści u stóp potężnej ściany Cima Mandron. Dojście do schroniska Brentei (2182 m n.p.m.) położonego w najpiękniejszej części Dolomitów Brenta, u podnóża ich najwyższego szczytu – Cima Tosa (3173 m n.p.m.). Zakwaterowanie w schronisku Brentei. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 7 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 400 m, zejście 550 m. Stopień trudności ferraty – średnio łatwa.

Dzień 8. FERRATA BOCCHETTE CENTRALI (Campanile Basso, Alto – Torre di Brenta)
Śniadanie. Podejście szlakiem najpierw po płaskiej platformie, a następnie przecinając piarg na przełęcz Bocca di Brenta (2552 m n.p.m.), gdzie zaczyna się najpiękniejsza ferrata w Dolomitach Brenta i jedna z najpiękniejszych krajobrazowo wysokogórskich tras. Szlak ferraty wiedzie przez skalne półki przecinające kilkusetmetrowe ściany szczytów Torre di Brenta i Cima dei Sfulmini. Wyjątkowo eksponowane miejsca, gdzie otchłań przepaści mrozi krew w żyłach, a wąskie gzymsy przełamują perspektywę na skalne iglice Campanile Basso i szczyt Cima Brenta. Epilogiem podróży między strzelistymi potworami jest zejście serią drabin na lodowczyk Vedretta degli Sfulmini oraz przejście do schroniska Alimonta (2580 m n.p.m.). Zejście szlakiem Arnaldo Bogani do schroniska Vallesinella (1513 m n.p.m.). Przejazd lokalnymi busami do Madonny di Campiglio. Powrót autokarem do hotelu. Kolacja, nocleg.
Czas przejścia szlaku ok. 9 godz. Różnica poziomu na szlaku: podejście 450 m, zejście 1000 m. Stopień trudności ferraty – średnio trudna.

Dzień 9.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Bolzano, otoczonej górami stolicy prowincji Górna Adyga. Spacer po centrum miasta o charakterystycznej włosko-tyrolskiej atmosferze: Piazza Walter, Piazza Erbe, Via dei Portici. Czas wolny. Powrót do autokaru i wyjazd do kraju. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy.

Dzień 10.
Przyjazd do kraju.

Uwagi:
- Program wymaga dobrego przygotowania kondycyjnego, odporności na całodzienny marsz i ekspozycję oraz umiejętności poruszania się na ferratach.
- Należy zabrać buty trekkingowe, odpowiednią odzież górską, plecak, latarkę (najlepiej czołówkę), uprząż biodrową z kompletem ferratowym, kask ochronny na głowę.
- W hotelowych basenach wymagany jest czepek. Możliwość kupienia w hotelu – ok. 4 EUR.
- Podczas nieobecności grupy w hotelu między 7 a 8 dniem, bagaże pozostają w hotelu.
- W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub innych przyczyn niezależnych od Biura program może ulec zmianie.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

27.07-05.08.2018

Dopłata za pokój 1-osobowy : Dopłata 550 PLN
Zniżka dla dzieci urodzonych po 1.01.2008 : Zniżka 200 PLN
Zniżka dla dzieci urodzonych po 1.01.2002 : Zniżka 100 PLN

Zakwaterowanie

Liberty Hotel Male star star star

- 6 noclegów w hotelu Liberty*** w 2–3-osobowych pokojach z łazienką, telewizorem i telefonem;
- 1 nocleg w schronisku Brentei w pokojach wieloosobowych;

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

- wyżywienie zgodnie z programem – śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór menu, bufet sałatkowy i deser);

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Kod miasta/lotniska Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Cena
Opole 46-020 20:30 dworzec PKS ok. 7:00 Dopłata 0 PLN
Nysa 48-303 21:45 dworzec PKS, stan.11 ok. 5:30 Dopłata 0 PLN
Głuchołazy 48-340 22:15 stacja paliw Orlen, ul. Grunwaldzka 7a ok. 5:00 Dopłata 0 PLN

Cena zawiera

- 6 noclegów w hotelu Liberty*** www.valdisolehotel.it w 2–3-osobowych pokojach z łazienką, telewizorem i telefonem;
- 1 nocleg w schronisku Brentei www.dolomitibrenta.it w pokojach wieloosobowych;
- wyżywienie zgodnie z programem – śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór menu, bufet sałatkowy i deser);
- korzystanie z hotelowego centrum SPA (sauna, hydromasaż, basen kryty) oraz basenu odkrytego;
- opiekę pilota;
- przejazd komfortowym autokarem;
- karnet Val di Sole Opportunity - Guest Card Trentino (patrz dział PROMOCJE);
- ubezpieczenie KL,CP i NNW w wyniku uprawiania amatorskich sportów ekstremalnych;
- opłatę pobytową;
- opłatę turystycznego funduszu gwarancyjnego TFG;
- podatek VAT.

- 6 noclegów w hotelu Liberty*** www.valdisolehotel.it w 2–3-osobowych pokojach z łazienką, telewizorem i telefonem;
- 1 nocleg w schronisku Brentei www.dolomitibrenta.it w pokojach wieloosobowych;
- wyżywienie zgodnie z programem – śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór menu, bufet sałatkowy i deser);
- korzystanie z hotelowego centrum SPA (sauna, hydromasaż, basen kryty) oraz basenu odkrytego;
- opiekę pilota;
- przejazd komfortowym autokarem;
- karnet Val di Sole Opportunity - Guest Card Trentino (patrz dział PROMOCJE);
- ubezpieczenie KL,CP i NNW w wyniku uprawiania amatorskich sportów ekstremalnych;
- opłatę pobytową;
- opłatę turystycznego funduszu gwarancyjnego TFG;
- podatek VAT.

Cena nie zawiera

- obowiązkowej opłaty na miejscu za przewodników górskich (6 dni na szlaku przy min. 30 uczestnikach) – 90 EUR;
- biletów na kolejki górskie niezbędne do realizacji programu – ok. 30 EUR;
- opłaty za przejazdy lokalnymi busami – ok. 7 EUR;
- dopłaty do pokoju 1-osobowego (ilość ograniczona) – 550 PLN. Nie dotyczy noclegu w schronisku.

- obowiązkowej opłaty na miejscu za przewodników górskich (6 dni na szlaku przy min. 30 uczestnikach) – 90 EUR;
- biletów na kolejki górskie niezbędne do realizacji programu – ok. 30 EUR;
- opłaty za przejazdy lokalnymi busami – ok. 7 EUR;
- dopłaty do pokoju 1-osobowego (ilość ograniczona) – 550 PLN. Nie dotyczy noclegu w schronisku.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.