w naszej ofercie: 13760 imprez, 5995 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz młodzieżowy
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

Włochy - Sardynia - ****CALA LUAS

Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120066273
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
1. Dzień: wyjazd około godziny godz. 11.00 (pozostałe miasta wg. rozkładu jazdy), przejazd przez Czechy, Austrię. Po drodze postój w Czechach z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku (opłata we własnym zakresie).

2. Dzień: Przejazd do Florencji Zwiedzanie Starego Miasta, Katedra, Ponte Vecio, Za dodatkową opłata Muzeum Uffici, Ogrody Boboli Wyjazd z Florencji w kierunku Pizy spacer po starym mieście. Krzywa wieża. Lunch ( Pizza) Przejazd do Livorno rejs nocnym promem na Sardynię do miejscowości Olbi ( miejsca siedzące).

3. Dzień: Przeprawa promowa na Sardynię do Olbi. Przejazd droga krajobrazową wzdłuż Parku Narodowegoo Golfo Di Oroseo do resortu Cala Luas. Zakwaterowanie w pokojach. Zapoznanie z terenem. Kolacja. Nocleg.

3-10. Dzień: wypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje na plaży, rozgrywki sportowe.

Wycieczka na plażę Orri: przepiękny złoty piasek oraz formy skalne Cigno Blanco.

Wycieczka do Arbatax: zobaczymy Roccie Rossa di Arbatax, czyli przepiękne porfirowe (czerwone) skały zanurzone w morzu oraz odwiedzimy hodowlę małż i ostryg (wstęp płatny 2E/os) Przejście na punkt widokowy Cala Moresca.

Wycieczka do CAGLIARI: Zwiedzanie starego miasta (Castello), romańska Katedra, Bastion San Remy, Pałac Gubernatora, Torre San Pancrazio, Amfiteatro Romano – ruiny wykutego w skale amfiteatru z II w n.e, kościół San Saturno z V w., spacer po Via Manno, głównej ulicy handlowej Cagliari. a następnie plażowanie na plaży „Poeto” – najdłuższej miejskiej plaży w Europie (13 km).

10. Dzień: wykwaterowanie, śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Plażowanie. Obiad + pobranie suchego prowiantu. Wyjazd z kempingu około godziny 15.00. Przejazd do Olbii, Po drodze przerwy na zwiedzanie. W godzinach wieczornych, przeprawa promem z Olbi do Livorno. Nocleg na promie.

11.Dzień: Przypłynięcie do Livorno. Przejazd do Wenecji. Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej na Plac św. Marka Spacer po mieście: Pałac Dożów, Most Rialto, Campanilla, Lunch w Wenecji ( Pizza) Rejs statkiem w drogę powrotną. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12. Dzień: przejazd przez Austrię i Czechy. Po drodze postój w Czechach z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku w restauracji (opłata we własnym zakresie). Przyjazd w godzinach popołudniowych.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Obóz młodzieżowy na sardynie


Zalety

- piękna plaża
- ciekawy program zwiedzaniaprogram: zwiedzanie Cagliari, Arbatax , Cala Moresca, Florencja, Wenecja, Piza, plaża Orri.
- Świetny obiekt
- Animacje na terenie obiektu
- Piękne widoki

SARDYNIA, wyspa położona pomiędzy Korsyką a Sycylią, jest drugą, co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Największym walorem wyspy jest długość wybrzeża – 1843 km wspaniałych plaż, zatoczek i skalnych urwisk. Szmaragdowe, czyste morze, cudowne białe plaże, łagodny klimat i niezwykle gościnni mieszkańcy to czynniki, które przyciągają tu coraz więcej turystów. Sardynia, pełna sekretów, bywa określana mianem wyspy skarbów.

Zakwaterowanie: RESORT ****CALA LUAS – SARDENIA To idealne miejsce dla tych, którzy chcą odkryć prawdziwe piękno Sardynii, kompleks położony jest w samym sercu Ogliastra, w otoczeniu rozległego parku, bezpośrednio nad morzem i wychodzi na jedną z najpiękniejszych plaż Sardynii. Składa się z centralnego obszaru z głównymi usługami, w otoczeniu eleganckich mieszkań. obiekt ma 170 pokoi. Grupa zakwaterowana jest w pokojach 4,5 osobowych (w każdym pokoju 1 łóżko piętrowe) Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznic, urządzone są w stylu śródziemnomorskim, z TV Ekran LCD, suszarka do włosów, sejf, lodówka, klimatyzacja, telefon. WIFI Resort znajduje się w odległości 200 metrów od morza.
Wyposażenie i usługi: recepcja czynna 24 godziny, parking, bar przy basenie, bar na plaży, bazar, darmowe Wi-Fi otwarte terenie resortu . bar, basen wyposażony w parasole i leżaki , szeroka piaszczysta plaża wyposażona parasole i dwa łóżka na pokój. Kort tenisowy i do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej. Klimatyzowana restauracja z panoramicznym widokiem, pełne wyżywienie z śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu z napojami (1/2 wody butelkowej ). Strona obiektu: http://www.calaluasresort.it/

Cena zawiera

transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, WC, dvd, barek),
prom na Sardynię Livorno - Olbi
zakwaterowanie - 7 noclegów w Resorcie Cala Luas pokoje 3,4,5 osobowe.
wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (kuchnia włoska) + suchy prowiant w dniu wyjazdu,
2 lunche w czasie drogi dojazdowej
ubezpieczenie Signal Iduna : KL do 10 000 Euro, NNW do 7 000 PLN, bagaż do 800 PLN,
opiekę: pilota w czasie przejazdu, polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu, wychowawców, ratownika,
miejscową opiekę medyczną,
program: zwiedzanie Cagliari, Arbatax , Cala Moresca, Florencja, Wenecja, Piza, plaża Orri.
Animacje prowadzone przez Włoskich animatorów
dostęp do infrastruktury obiektu i plaży
podatek VAT

Cena nie zawiera

obowiązkowej opłaty (55 Euro): opłaty portowe, podatki lokalne, opłaty paliwowe na promie, wjazdówki do Miast, rejs statkiem do Wenecji
wstęp do hodowli małż i ostryg 2 Euro/os
świadczeń nie wymienionych w ofercie

Wycieczki fakultatywne
GOLFO DI OROSEI (40 euro) - rejs statkiem po morzu z Arbatax do najsłynniejszych
i najpiękniejszych, dostępnych tylko od strony morza białych plaż, jak: Cala Goloritze, Cala Mariolu, Cala Luna - leżących u stóp kilkusetmetrowego klifu, wizyta w Grotte del Bue Marino (wstęp ok.
8 E/os), gdzie można podziwiać podziemną grę kolorów wody i form naciekowych. Podczas postoju na Cala Luna i Cala Mariolu kąpiel w morzu.

Uwagi

- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport!!! Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ (do pobrania w zakładce Dokumenty). Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 2 tyg. przed wyjazdem. Bez karty dziecko nie może pojechać na obóz (dlatego prosimy o dostarczenie nam kopii, aby dziecko mogło jechać nawet jeśli rodzice zapomną karty).

- Obóz podzielony jest na 15-20 osobowe grupy wiekowe pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

- Koniecznie zapoznaj się z informacjami zawartymi w zakładce WARTO WIEDZIEĆ.

- Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ).

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Przybliżoną godzinę powrotu i kontakt do kierownika obozu podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Na życzenie wystawiamy faktury oraz zaświadczenia o uczestnictwie dziecka w wyjeździe. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie.

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.